Pantone w pełnym wymiarze godzin?

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
aidiv
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 103
Rejestracja: 20/12/04, 18:57

Pantone w pełnym wymiarze godzin?




przez aidiv » 25/05/08, 12:13

Cześć, zastanawiałem się.
kto naprawdę jeździ w pantone?

to znaczy, że widziałem już dwa zmodyfikowane samochody na pokazie ekologicznym i poza tym pełne w sieci, ale czy to naprawdę samochód codzienny, czy tylko stary 205, który pozostaje na dnie ogrodu tylko aby pokazać, że jest to możliwe.

ponieważ obecnie myślę o modyfikacji mojego clio z silnikiem Diesla. ale nie będzie to zbyt zabawne, ale jazda nim.
Wreszcie myślę zwłaszcza o GV.

w przeciwnym razie mam wkrótce targi w moim kraju
http://www.terreharmonies.fr/
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 25/05/08, 21:56

Cześć pomoc

Dla mnie każdego roku od roku chodzę do pracy itp. ... ale zastrzyk wody jest taki, jak w przypadku podróży ponad 10 km poza miastem. To nie tylko ciekawość ... : Mrgreen:
A+
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12

Re: pantone w pełnym wymiarze godzin?




przez Andre » 26/05/08, 16:44

Halo
aidiv napisał:Cześć, zastanawiałem się.
kto naprawdę jeździ w pantone?

to znaczy, że widziałem już dwa zmodyfikowane samochody na pokazie ekologicznym i poza tym pełne w sieci, ale czy to naprawdę samochód codzienny, czy tylko stary 205, który pozostaje na dnie ogrodu tylko aby pokazać, że jest to możliwe.

ponieważ obecnie myślę o modyfikacji mojego clio z silnikiem Diesla. ale nie będzie to zbyt zabawne, ale jazda nim.
Wreszcie myślę zwłaszcza o GV.

w przeciwnym razie mam wkrótce targi w moim kraju
http://www.terreharmonies.fr/



Na 300D dziś 37597 km
Na Chevrolecie 24933 km w rzeczywistości

po zainstalowaniu systemu korzystasz z niego, jeśli nie chcesz go używać, po prostu nie musisz napełniać zbiornika na wodę.

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 26/05/08, 22:24

38000 300 km na Merco XNUMXD?

Wymyślasz André!

Pantone psuje silniki, nie może utrzymać tyle!

Po prostu przeczytaj wszystko, co zostało powiedziane w gazetach i czasopismach naukowych!

Zapomniałem, że jesteś w Kanadzie i dlatego nie możesz czytać naszych gazet i czasopism.

Więc nie wiedziałeś, że to nie działa i że psuje silniki.

„wszyscy mówili, że to niemożliwe. On o tym nie wiedział, więc to zrobił” ...
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 27/05/08, 02:54

Halo
Musisz tylko przeczytać wszystko, co zostało powiedziane w gazetach i czasopismach naukowych
!

Uczymy się tego codziennie, od kiedy naukowcy są zainteresowani dopingiem do wody?
Zawsze myślałem, że jesteśmy tylko garstką majsterkowiczów z garażu, którzy opowiadają sobie historie rybaków.
Idź tam zamontować paliwo, nie jest jeszcze wystarczająco drogie, nie osiągnęło jeszcze progu lub uzasadnienie interesu ekonomicznego silnika będzie (przynajmniej tutaj dzisiaj diesel kosztował 1,40 USD 1,51 USD)
Kiedy zrozumie, że nie robimy zupełnie nowego montażu i GO na ławce, otwórz wodę, woda i tarcze oszaleją, byłbym ciekawy, ile godzin na ławce testy zostały wykonane. 37597 km przeliczone na godziny to dużo czasu, teraz od czasu do czasu wykonuję pomiary na określonych trasach.
Jeśli chodzi o długowieczność, pojazd zbliża się do 400 000 km, intryguje mnie znacznie więcej jakości smażonego oleju ziemniaczanego niż niewielka ilość wody, którą połyka.

W silniku benzynowym kolor oleju silnikowego jest zaskakująco jasnobrązowy żółty nawet po 6000 km, w przypadku oleju napędowego szybko staje się czarny, dlatego trudno jest ocenić, czy jest mniej więcej czarny.

Czego bym się od naukowców nie spodziewał, nie udowodni, że to działa, ale jak ulepszyć system. W tej kwestii byłem rozczarowany tak małą ilością informacji lub informacji zwrotnych, a także rozczarowany sprzedawcami zestawów , niewiele informacji o ich wynikach, nic nie określono ilościowo, brak temperatury na wylocie, brak zużytej wody itp.

André
0 x
Mark Cyr
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 27/05/08, 05:03




przez Mark Cyr » 27/05/08, 05:21

André, jesteś z okolic Montrealu?

Jeśli tak, chciałbym, abyś skontaktował się ze mną przez MP.

dziękuję
0 x
phil53
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1376
Rejestracja: 25/04/08, 10:26
x 202




przez phil53 » 27/05/08, 09:51

Witam,
Pantone plusy, jeśli mogę, nie powinieneś żartować za bardzo, bo jestem jak pomoc i zadaję sobie pytania.
Pomiędzy tymi, którzy mają prawie wiarę, a tymi, którzy dyskredytują w Internecie, nawigacja nie jest łatwa.
Poszedłem na spotkanie i zobaczyłem rzeczy, które prawdopodobnie nie działają.
Jednak właściciele DIY są przekonani o swojej pracy.


Czy jest ktoś z was, który dokonywał odczytów zużycia przed i po?
0 x
xirotegnicrev
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 27/05/08, 20:27




przez xirotegnicrev » 27/05/08, 22:18

Cześć wszystkim,

Słyszałem o systemie Pantone od znajomego, który był (ekologicznym) rolnikiem z wykształceniem naukowym (i wystarczająco kartezjańskim, aby mnie przekonać). Ja sam ze szkolenia „naukowego” (patrz cytat) przeszedłem do tego tematu.
Właśnie wchłonąłem stronę quanthomme (wciąż jest dużo bzdur !! ale dobrze ...), dużo forums auto i „naukowcy” (gdzie też widziałem wiele bzdur, w tym inżyniera lub takiego, który pracował nad plazmą, który twierdził, że aby zobaczyć najmniejszą plazmę, potrzeba kilku KV ... cóż, on zapomniał ustnika benzenu i piezoelektrycznej dyszy zapalniczki ...)
Wreszcie ten, w którym faceci łamią głowy esejami i pomysłami. Bez względu na to, jak to działa ... (Pytanie o: czy jeden z inżynierów może mi powiedzieć, jakie są reakcje chemiczne zachodzące w cylindrze podczas każdej fazy silnika spalinowego? nic nie wiem ... a jednak działa ...)
Krótko mówiąc, wróćmy do tematu tego postu: miałem zamiar zainstalować taki system na mojej Corsie 1.7D, aby działać w pełnym wymiarze godzin. Jestem nawet gotowy do wykonania mikrospektrometru absorpcyjnego do analizy gazu w czasie rzeczywistym na dowolnym wejściu lub wyjściu (chyba że zostało to już zrobione, uratuje mnie przed marnowaniem czasu) : Mrgreen: ), jest więcej problemów z temperaturą itp. : Idea:


odpowiedź na ex-océano: :zaszokować: jeśli wlot wody w wlocie napędza silnik, albo musisz jechać cały czas przy suchej pogodzie (co oznaczałoby, że samochody jadące po pustyni mają dłuższą żywotność, zwróć uwagę, że jest w pewnym sensie prawdą, biorąc pod uwagę liczbę wraków, które je wysyłamy i które nadal są w ruchu ...) albo musisz założyć osuszacz powietrza w filtrze powietrza podczas jazdy w deszczu ... lub nawet w silniku. to samo (węglowodór + O2-> CO2 + H2O w idealnym spalaniu)


Pytanie: czy istnieje związek między średnicą wylotu a „reaktywną” powierzchnią reaktora. Mam na myśli to (i przez to też : Lol: ) czy ktoś kiedykolwiek przeprowadzał tego rodzaju badania? (w przeciwnym razie jestem chętny do robienia statystyk)

Dla tych, którzy są zainteresowani, stworzyłem mały Excel do stworzenia turbiny wiatrowej z silnika trójfazowego, wykonanego z tych opublikowanych na mini-eole, ale z dodatkowo obliczoną długością liny (co pozwala to zobaczyć z niektórymi silnikami jest to niemożliwe) nagle profil ostrza jest prawie narysowany !! Dopóki nie zakończą przebudowy swojej witryny (która jest bardzo bogata w nauczanie!)

do +
0 x
Cywilizacja bez nauki byłaby absurdalna jak ryba bez roweru.
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 28/05/08, 01:39

Witaj Xirotegnicrev, widzimy, że jesteś nowy w forum, „Starsi” zrozumieli, że robię drugi stopień : Mrgreen: (Uwielbiam kręcić raną wokół noża : Lol: )

Kilka lat temu zaproponowałem również wyjaśnienie dotyczące radykalnych reakcji. Rodniki powstają w reaktorze i reagują z paliwem w celu częściowego utlenienia (tworzenie nadtlenków / ketonów) lub rozbicia łańcuchów węglowych na krótsze łańcuchy poprzez elektroniczną rearanżację.

Jednym ze wskaźników jest nieprawidłowe działanie Pantone-Gilliera, gdy reaktor znajduje się zbyt daleko od silnika (krótka żywotność rodników, kilka milisekund).
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
xirotegnicrev
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 27/05/08, 20:27




przez xirotegnicrev » 28/05/08, 19:26

Witaj ex-oceano,
Tak, mój nóż trochę bolał. : Lol:
Twoja teoria wydaje mi się elegancka, pozostaje ją tylko zweryfikować. Idę więc za moim pomysłem na spektrometr 8) , Uwzględnię dobrze ułożone dziury w moich planach. Będę cię trzymać w pracy.
A+
0 x
Cywilizacja bez nauki byłaby absurdalna jak ryba bez roweru.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 103