Artykuł Gillierem w Pantone W czwartek (Luksemburg)

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Artykuł Gillierem w Pantone W czwartek (Luksemburg)




przez Christophe » 26/11/07, 10:46

Zobacz artykuł opublikowany w ubiegły czwartek w luksemburskim tygodniku Le Jeudi ( http://www.le-jeudi.lu/edition/ ). W zeszły poniedziałek rozmawiałem z dziennikarzem przez godzinę przez telefon, to dobry artykuł, nawet jeśli po raz kolejny napisane słowa nie są dokładnie tym, co powiedziałem (zwłaszcza wkładka o „nuklearnym”...) i trafia na pierwszą stronę.

Pobierz w formacie .pdf tutaj: https://www.econologie.com/article-sur-l ... -3540.html

Obraz
Obraz

To właśnie za pośrednictwem strony internetowej poświęconej alternatywnym technologiom i paliwom młody Alzatczyk i początkujący inżynier Christophe Martz zetknął się z zasadą „silnika” Pantone.

Zaintrygowany przeszedł przez machinę administracyjną, niezbyt entuzjastycznie nawiązaną podczas pierwszych kontaktów, Krajowej Szkoły Sztuk Pięknych w Strasburgu (ENSAIS), gdzie – wbrew wszystkiemu – jego projekt dyplomowy ostatecznie trafił do akceptacji.

Trzeba przyznać, że bardzo szybko wizerunek wynalazcy procesora wielopaliwowego (PMC), Paula Pantone, został nadszarpnięty. Po odwiedzeniu go w Utah student szybko się rozczarował. Ten, który przyszedł uczyć się, a nie czcić żadnego mistrza duchowego, musi szybko dojść do wniosku, że po Pantone nie ma się czego spodziewać.

Osoba ta jest wątpliwa, bardzo nastawiona na dolary ze sprzedaży zestawów i seminariów, a przede wszystkim nie jest w stanie przedstawić naukowych dowodów na swój system. A to jest tym poważniejsze, że jest to system, który działa.

„Silnik” Pantone nie jest w rzeczywistości silnikiem sensu stricto, ale raczej „zestawem”, który jest szczepiony na istniejącym silniku cieplnym, niezależnie od tego, czy jest to silnik wysokoprężny czy benzynowy.


Reszta w pliku .pdf: https://www.econologie.com/article-sur-l ... -3540.html
Ostatnio edytowane przez Christophe 24 / 03 / 12, 09: 57, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
louphil
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 278
Rejestracja: 22/07/05, 01:20
Lokalizacja: Gironde (Ste Foy-la-Grande)
x 4




przez louphil » 27/11/07, 19:40

Bardzo dobrze, ten artykuł!!! Na pewno przeczytałem ją szybko, ale nie zauważyłem typowych błędów... Ale może podyktował to Christophe, albo inny ekonolog???
0 x
http://wunic.fr

To dlatego, że prędkość światła jest większa niż w przypadku dźwięku
Niektóre z nich genialny powietrze przed klimatyzację ....:D :D :D
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 27/11/07, 20:16

Tak, myślę to samo, ale najwyraźniej nie przeczytałeś artykułu po przekątnej : Mrgreen:

Christophe napisał:W zeszły poniedziałek rozmawiałem z dziennikarzem przez godzinę przez telefon, to dobry artykuł, nawet jeśli po raz kolejny napisane słowa nie są dokładnie tym, co powiedziałem (zwłaszcza wkładka o „nuklearnym”...) i trafia na pierwszą stronę.
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 27/11/07, 21:52

:zmarszczyć brwi: Oprócz poniżających kwalifikatorów, takich jak:
- „młody Alzat” :|
et
- „początkujący inżynier”:|

Artykuł jest bardzo pozytywny. : Mrgreen:

Ponadto odnosi się tylko do skutecznych, konstruktywnych i wiarygodnych graczy we francuskojęzycznym świecie Pantone w Internecie. 8) Uff!

Choć raz nie ma wzmianki o stronach ekstremistycznych, anarchistycznych, ezoterycznych i innych, które traktowały ten temat jak święty Graal ukryty przed całym światem... : Arrowu:

Jest to więc bardzo dobry artykuł! :P
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 27/11/07, 22:19

Citro napisał::frown: Oprócz poniżających określeń, takich jak:
- „młody Alzat” :|


Narobisz sobie tam wrogów...
Jeśli podążę za Twoją logiką: „Stary Paryżanin”, czy w takim razie będzie to satysfakcjonujące? :zaszokować:
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 27/11/07, 22:33

:? Nie, protestuję przede wszystkim przeciwko określeniom typu „młody” i „aspirujący”, które dewaluują tytuł inżyniera.

Nawiasem mówiąc, alzacki można w opinii niektórych czytelników utożsamić z „wieśniakiem”.

Dlaczego nie napisano po prostu: „alzacki inżynier Christophe Martz…”
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 27/11/07, 22:55

Pozwólmy przemówić głównej osobie, czyli: JA! : Mrgreen:

Jeśli chodzi o młodych, to naprawdę nie wiem, co cię dręczy... Jestem nawet młodszy niż jestem... ale prawdą jest, że na stanowiska „kierowników” zatrudniamy głównie młodszych i starszych pracowników… to wygląda czyściej niż „stara kadra” " :D

Dla Alzatczyka mogą to być prawdziwi wieśniacy, którzy tak myślą... (i fałszywie)... Nie wiem, dlaczego tak bardzo upierał się przy moim pochodzeniu, skoro wtedy nawet o tym nie wspomniałem.tel. ..musiał to przeczytać w Internecie...

Ale szczerze mówiąc, myślę, że kradniemy dużo za niewiele: w każdym razie wcale mi to nie przeszkadza… a prawdziwi wieśniacy mnie nie interesują : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2




przez delnoram » 28/11/07, 20:17

Christine napisał:
Citro napisał::frown: Oprócz poniżających określeń, takich jak:
- „młody Alzat” :|


Narobisz sobie tam wrogów...
Jeśli podążę za Twoją logiką: „Stary Paryżanin”, czy w takim razie będzie to satysfakcjonujące? :zaszokować:


och, nie, Christine : Chichot: jeśli podążać za jego logiką, „Stary paryżanin” również ulega dewaluacji do tego stopnia, że ​​„młody”, „stary” niewiele wnosi do artykułu i dlatego może wywołać w jego przypadku wrażenie mniejszego…

Jednak Citro może być również satysfakcjonujące, w zależności od czytelnika, jego wieku, ewentualnie położenia geograficznego, doświadczenia i uprzedzeń.

więc +1 z młodą Alsabelge : Mrgreen:
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 28/11/07, 20:50

Halo

I tak, poluje lepiej
Bardziej agresywny, bardziej wpływowy, bardziej żywy w walce

Zaczynamy lunch

Wyciąga pazury

Przepiękny ...!!!!!!

Ciao
0 x
PIF PAF POUM
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 28/11/07, 22:20

Halo


treść jest przed kwalifikatorami,
jedyne co to wzmianka o elektrowni atomowej, której nie zrozumiałem w tym artykule, jaki to ma związek z dopingiem wodnym
Chyba, że ​​ma na myśli materiał Inconel stosowany w chłodnicach elektrowni, z którego zrobiłem pręt, który jest trudny do zdobycia i który niewiele wnosi..

André
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 84