Dlaczego system pantone i / lub G nie jest uprzemysłowiony?

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.

Co sądzisz o pantone i systemie G?

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
Avatar de l'utilisateur
lio74
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 333
Rejestracja: 15/03/06, 23:16
Lokalizacja: Haute-Vienne i SAVOY

Dlaczego system pantone i / lub G nie jest uprzemysłowiony?




przez lio74 » 25/10/06, 22:14

CZEŚĆ wszystkim :D

temat mówi sam za siebie :: to duże otwarte pytanie ::

Łamię cię, ponieważ wiele osób mnie łamie, kiedy mówię im o systemie !!!

-> i dlaczego nie występuje już we wszystkich nowych ciągnikach?
-> dlaczego o tym nie porozmawiamy !? to świetny system!

Rozpoczynam ten post, ponieważ chciałbym dokonać pewnych pomiarów w systemie, gdy jestem w trakcie studiów ... ale spotykam się z septycyzmem niektórych nauczycieli, którzy nie są zbytnio zgodni na uwolnienie funduszy ...
Muszę stworzyć silnik demonstracyjny, który może pomóc : Lol:
Na razie tworzę coś w rodzaju pliku biblio, a część tego pliku dotyczy sytuacji politycznej i gospodarczej pantone we Francji!
łatwo jest powiedzieć: „to lobby naftowe blokuje się wcześnie, ponieważ mają za dużo pieniędzy do stracenia ... (baryłka nie osiągnęła jeszcze 200 dolarów)” ... :zmarszczyć brwi: :x

dlatego zwracam się do was, ekonolodzy internetowi, chcę zebrać jak najwięcej różnych opinii, aby dobrze sobie z tym poradzić! : Chichot:

przy okazji przeszukam wszystkie strony, które mówią z daleka lub w pobliżu pantone ... to jeśli znasz niektóre z nich, które wydają się interesujące!
Chris: był link do forum traktory na słupku… czy to coś ci mówi?
+ Przełykam strony Quanthomme!

głośno : Chichot: Liczę na wiele waszych refleksji! 8)

@ ++
0 x
„Zrobienie czegoś jest kosztowne, a nic nie kosztuje dużo więcej”. Koffie Annan
Kolejne gatunki zagrożone: Man ... i to będzie dobre dla niego !!!
Człowiek jest bardzo niebezpieczne zanieczyszczenia naturalne!
Avatar de l'utilisateur
Pollux
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 07/05/06, 23:08
Lokalizacja: Paryż
x 1




przez Pollux » 25/10/06, 22:45

witam,

Głosowałem za „systemem marginalnym, którego nigdy nie można uprzemysłowić”, ponieważ producenci mają niefortunną tendencję do tego, by nigdy nie chcieć przyjąć czegoś, co nie zostało wynalezione w domu. (Wydaje mi się nawet, że widziałem to w jednym z filmów o ekonologii umieszczonych w Google ...). co więcej, reputacja pantona jako „silnika wodnego” i fakt, że nikt tak naprawdę nie rozumie, co się dzieje, musi zniechęcać wielu producentów samochodów ... nie wspominając o trudnościach w uprzemysłowieniu procesu, którego nie umiemy opisać lub wymodelować dokładną operację.

Głosowałem również za tym, ponieważ myślę, że przemysłowcowi trudno jest zastosować patent, który jest własnością publiczną ... ale nie jestem pewien, nie wiem za dużo o nim. w ochronie prawnej ...

Mam nadzieję, że przyszłość sprawi, że mój głos będzie kłamał ...


Pollux
0 x
krytyka jest konieczne, ale wynalazek ma zasadnicze znaczenie, ponieważ w żadnym wynalazku jest krytyka konwencji ...
Avatar de l'utilisateur
lio74
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 333
Rejestracja: 15/03/06, 23:16
Lokalizacja: Haute-Vienne i SAVOY




przez lio74 » 26/10/06, 09:12

Pollux napisał:witam,
.........
......... nie wspominając o trudnościach związanych z uprzemysłowieniem procesu, którego dokładnego funkcjonowania nie umiemy opisać ani modelować.

Głosowałem również za tym, ponieważ myślę, że przemysłowcowi trudno jest zastosować patent, który jest własnością publiczną ... ale nie jestem pewien, nie wiem za dużo o nim. w ochronie prawnej ...

Mam nadzieję, że przyszłość sprawi, że mój głos będzie kłamał ...


Pollux


cześć i dziękuję za odpowiedź :D
Zgadzam się z podanymi przez ciebie przyczynami.

w przypadku patentu publicznego jest to, że jest on użyteczny dla wszystkich i nie ma prawa do wyzysku ... dlatego nie ma €€€, które wypadają wcześnie same! chyba że dokonasz poprawy i opatentujesz ją
:D

w przeciwnym razie jest oczywiste, że musimy udoskonalić model systemu przed jego uprzemysłowieniem !!! pytanie, które wstrzymuję:
-> czy producenci samochodów już spróbowali i zrezygnowali, ponieważ jest to zbyt skomplikowane!?! :|
-> A może nie mają w tej chwili nic do uruchomienia, ponieważ inwestycja (w myślące głowy i €€€) wydaje im się zbyt ważna? :|

Myślę, że istnieją pewne parametry, które można modelować ... po zrozumieniu reakcji chemicznych w reaktorze, to kolejna naukowa bitwa ...

@ ++
0 x
„Zrobienie czegoś jest kosztowne, a nic nie kosztuje dużo więcej”. Koffie Annan

Kolejne gatunki zagrożone: Man ... i to będzie dobre dla niego !!!

Człowiek jest bardzo niebezpieczne zanieczyszczenia naturalne!
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6980
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2905




przez gegyx » 26/10/06, 15:02

Z jednej strony zrobiłbym to z 3.
Ponieważ gdy jesteśmy przekonani o przydatności podejścia, które nie jest brane pod uwagę przez system polityczno-finansowy, mamy zaszczyt (jako człowiek szanujący się) podjąć go, jeśli jest to dobra rzecz dla zachowania życia w ogóle.

Głosuję również za 1, w tym sensie, że są to naprawdę systemy marginalne, które nie są uprzemysłowione.

Jestem jednak przekonany, że techniki te zostały przetestowane i pewnego dnia pojawią się płynnie na niektórych modelach, pod presją bardziej rygorystycznych norm, w celu poprawy odrzucania, przy zastosowaniu tanich systemów.
Być może w azjatyckim samochodzie z niższego wybrzeża, przeznaczonym na rynek zachodni.
Te systemy kontroli zanieczyszczeń, powiązane z innymi istniejącymi, pojawią się od wszystkich producentów, aby utrzymać przewagę technologiczną w pojazdach klasy niskiej.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79295
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028




przez Christophe » 26/10/06, 15:04

Moja opinia jest zwięzła, ale dość realistyczna, myślę:

Oto, co pomyślałby każdy inżynier przemysłowy:

„To jest zbyt proste, nie da się opatentować lub jest trudne do opatentowania i jest sprzeczne ze społeczeństwem nadkonsumpcji, a ponadto (a przede wszystkim?) Pochodzi od majsterkowiczów, pecno i małych idiotów inżynierów (to ja) ... NAPRAWDĘ, aby udowodnić im rację … ”

Dlatego pozostaje marginalne, czy są wyniki, czy nie, to nie jest nawet główne pytanie, główne pytanie brzmi: ile nam to przyniesie ... Krótko mówiąc, ten system nie jest dobry dla system kapitalistyczny ...

Szkoda dla nas, ale także ... dla "nich" ... Francja ma szansę zagarnąć ... inni mogą wiedzieć, jak ją zagarnąć ...
0 x
Popaul
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 55
Rejestracja: 16/10/05, 17:48
Lokalizacja: Na północ od Lyonu> Villefranche




przez Popaul » 26/10/06, 16:07

Świetnie !! Uwielbiam optymizm otoczenia!

Jedno jest pewne, nie jest z tobą, że ten system zostanie uprzemysłowiony, a zatem rozpowszechniony. Jeśli nie ma industrializacji, system pantone jest całkowicie bezużyteczny i omawianie tego jest bezużyteczne forum.

Jeśli mnie to interesuje, nie mam głębokiej nadziei, że badania zostaną przeprowadzone, to że istniejący przemysłowiec, czy też nie, uruchomi się, jeśli zadziała.

Zamiast tego pytania, zapytam cię, jak będziesz wytrwał w kimś, kto zaczął od zera i po poważnych badaniach, zamontował swoje pudełko, aby zainstalować pantony w samochodzie wszystkich?
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 26/10/06, 17:26

Popaul napisał:
Jedno jest pewne, nie jest z tobą, że ten system zostanie uprzemysłowiony, a zatem rozpowszechniony.

Mała rada Mamie Christine:
- To nie defetyzm zmusza nas do wygłaszania tych przemówień, ale doświadczenie.
- Twój entuzjazm jest życzliwy, ale to nie jest powód, aby wznosić nas wysoko.
- To nie entuzjazm doprowadza projekty do skutku, ale wytrwałość.
- Powodzenia (to jest szczere).
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79295
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028




przez Christophe » 26/10/06, 17:34

Christine napisał:- Twój entuzjazm jest życzliwy, ale to nie jest powód, aby wznosić nas wysoko.
- To nie entuzjazm doprowadza projekty do skutku, ale wytrwałość.


+1 + minus: jest młody i słychać ... wciąż zbyt "idealistyczny" ...
0 x
Popaul
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 55
Rejestracja: 16/10/05, 17:48
Lokalizacja: Na północ od Lyonu> Villefranche




przez Popaul » 26/10/06, 18:21

Mogę być młody, nie dlatego nie możemy mieć racji. Na pewno nie pesymistyczne i negatywne przez cały czas, gdy idziemy naprzód: spotkaj liderów biznesu, a zobaczysz!
0 x
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 26/10/06, 18:56

Co to jest czasownik „persevirer”?

Wstyd mi jest zawsze czytać to samo przemówienie z pióra Christophe'a ... (zgoda ponad naszymi biednymi głowami nieistotnych pionków, aby konsumować coraz więcej patati-patata ...) :?
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 85