Rząd: Nelly Olin wkrótce zostanie bezdomna?

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
A. JASYN
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 20/10/05, 23:46

Rząd: Nelly Olin wkrótce zostanie bezdomna?




przez A. JASYN » 06/04/06, 13:15

Poprzez symboliczne radzenie sobie z ekologią, pomagając jednocześnie zabić jakąkolwiek ideę ekologii politycznej lub zrównoważonego rozwoju (por. Nelly Olin złowroga ekologia ), Nelly Olin została zapomniana w oczach Chiraca, który niedawno myślał o powierzeniu urzędu swojego ministra Abdou Dioufowi, następujący.
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 06/04/06, 14:37

Sztuczna prawicowa ekologia
Po krótkim miesiącu miodowym z ekologką Corinne Lepage, alibi przyjaźni Nicolasa Hulota i dobrych intencjach wyrażonych w jego przemówieniu na światowym szczycie w sprawie zrównoważonego rozwoju w Johannesburgu, wydaje się, że J.Chirac nie może już znaleźć sztuczek, które umożliwiłyby osiągnięcie prawa -ekologia skrzydeł, która tak naprawdę nigdy nie istniała. Jeśli kwestia ochrony środowiska jest w centrum wiadomości, to widzieliśmy, że rząd nie traktuje jej jako poważnej troski.


Corinne Lepage jako jedyna próbowała sprawić, aby kraj stał się świadomy problemów związanych z zanieczyszczeniem.
Teraz jest znacznie skuteczniejsza jako prawnik.

Jeśli chodzi o Nicolasa Hulota, nie pokazuje on już swoich „powiązań” z Jacques’em Chiraciem. Lobby naftowe i wszystko, co się z nim wiąże, jest zbyt potężne.

Nie jestem pewien, czy lewica sprzymierzona z zielonymi poradziłaby sobie lepiej. Zobaczymy w 2007 roku, po wyborach.

Byłbym zainteresowany znacznie większą stawką za montaż kolektorów słonecznych (produkcja ciepłej wody i fotowoltaiki), ale na razie jeszcze się waham ze względu na okres amortyzacji. Między innymi Niemcy są w tej dziedzinie znacznie bardziej zaawansowani.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1




przez nofy » 13/04/06, 20:55

Dobry wieczór wszystkim,
Czuję się w obowiązku odpowiedzieć, ponieważ uważam, że ekologia nie ma politycznego przewagi. Ekologia też nie należy do lewicy. Kiedy pomyślę o Voinecie śmiejącym się jak wieloryb nad Eriką, wydaje mi się... Zieloni, jeśli można ich tak nazwać, nie robią nic konkretnego poza kłótniami władza czy poślubianie homosów... Nie mam nic przeciwko homosom, jestem od tego daleki, ale niech mi ktoś wyjaśni, gdzie tu jest ekologia... Proszę, nie mieszajcie już więcej polityki w naszych projektach... Lewy- Dokładnie ta sama walka, nie wspominając o ekstremistach, którzy ich otaczają…
Nofy (sen)
0 x

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 118