wtrysk wody do układu powietrza silnika i nowa kontrola techniczna

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
wilk
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 26/05/19, 16:14

wtrysk wody do układu powietrza silnika i nowa kontrola techniczna




przez wilk » 26/05/19, 17:01

Witam wszystkich i dziękuję za tę kopalnię złota, która jest witryną éconologie :?
jak wszyscy narzekam na cenę paliw :x
Chciałbym, aby wszyscy inni zaoszczędzili na moim rachunku za olej napędowy : Chichot: , musi dobrze działać, a w kampanii nie należy wybierać transportu :(
Od dłuższego czasu szukałem systemu dodawania mgiełki pary / gorącej wody do układu wlotu powietrza w pojeździe ... między DIY home made, econokit, ecopra, eco woda wystarczy do zrobienia ....
Wyświetl ceny :zaszokować: Wydaje mi się, że mam zrealizować pseudo écopra 2019 .... Ale niepokoi mnie następujące pytanie: co to jest z nowym technicznym sterowaniem CTAE ,? ..... ...... Czy pojazd nie zostanie ponownie skalibrowany w celu wykorzystania paliwa niezgodnego z producentem? ....
Do mojej przyszłej realizacji mam niewiele gotowych, ze stali nierdzewnej, pułapek na kocioł, jeśli zajdzie taka potrzeba, T i łokcie dowolnego rodzaju. Myślę, że zamontować realizację na 2L HDI Grand Raide ..... , wiele pojazdów utknęło w bardzo krótkim czasie ..... jeśli masz na górze rury .. dziękuję za dobry dzień
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Re: wtrysk wody do układu pneumatycznego silnika i nowa kontrola techniczna




przez Christophe » 27/05/19, 07:35

Żaden wtrysk wody (widoczny) nigdy nie przeszedł przez CT, gdy CT dla wygody ... utwardzenie nic nie zmienia w tym punkcie: konieczne było zdemontowanie systemu przed CT.

Jeśli chcesz oszczędzać natychmiast i bez problemu, proponuję mieszankę benzyny ...

W 5% czuję, że 5 L / 100 km ... Zjechałem nawet na kilka dni w 4,6 L / 100 według komputera ... na starym saabie HDN 2005 ...
0 x
wilk
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 26/05/19, 16:14

Re: wtrysk wody do układu pneumatycznego silnika i nowa kontrola techniczna




przez wilk » 27/05/19, 13:11

dziękuję Christophe, za twoją odpowiedź tak naprawdę benzyna w oleju napędowym w słabym% poprawia nawęglanie, więc konsumpcja .. uwaga, może zdążą nowe młyny może nie lubię może nie ... recyler oleju z 21TD Nevada i 1156 km z pełnym, technicznym sterowaniem ok zanieczyszczenie prawie 0 .... Ale dzisiaj jest inna historia ... Myślę, że musimy pracować na kilku stanowiskach, aby naprawdę oszczędzając energię i zmniejszając zanieczyszczenie naszych pojazdów ... dlatego myślałem o dodaniu cząsteczek gorącej lub zimnej wody, aby poprawić jeszcze bardziej ... .. styl ecopra, woda ekologiczna, retrokit ..... Ale domowe widziałem stawki ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Re: wtrysk wody do układu pneumatycznego silnika i nowa kontrola techniczna




przez Christophe » 27/05/19, 21:08

Jedno nie przeszkadza drugiemu, ale mieszanie jest łatwiejsze do wdrożenia ...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 119