Proces Pantone

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
chrześcijański
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 26/02/06, 21:51
Lokalizacja: na północ

Proces Pantone




przez chrześcijański » 26/02/06, 22:07

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak działa proces pentonowy.Czy ten proces ma zastosowanie do palników (paliwo ciężkie) w kontekście redukcji NOx. Jeśli ktoś z was ma takie doświadczenie, chciałbym się z nim podzielić. Z góry dziękuję
0 x
Avatar de l'utilisateur
Asgard Tyr kości
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Wiadomości: 160
Rejestracja: 06/02/05, 18:21
Lokalizacja: partout
x 1




przez Asgard Tyr kości » 27/02/06, 12:51

chcesz masło, pieniądze na masło i śmietankę!!! : Chichot: :x : Mrgreen:
czy zdajesz sobie sprawę, że to, o co prosisz, to zapewnienie wieloletniego doświadczenia i pieniędzy zainwestowanych z naszej kieszeni za darmo!!! :?
Nie mówię tego tylko dla ciebie, ale dla każdego, kto chce lub prawie
poczuj, że zdajesz sobie sprawę, że to zawsze ten sam, kto oferuje!
znowu w ten weekend utworzyłem gaz i trudno, jeśli mogę zdecydować się na potrącenie!!!
Powinieneś pomyśleć o tym wszystkim!!! przynajmniej trochę!!! :zmarszczyć brwi: : Mrgreen:
ze swojej strony jestem do dyspozycji kazdego z was robic co chcecie!!!ale pod warunkami!!!wydaje mi sie to normalne!!!NIE???
znajdź na tym świecie coś ZA DARMO!!!
a potem nadszedł czas, aby oddać nasze pieniądze właściwej osobie!!!
nie zdrajcy!!! 8)
0 x
zwycięstwo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 20/02/06, 20:19

Re: proces Pantone




przez zwycięstwo » 27/02/06, 13:20

Christian zobaczy, że na stronie bazowej QUANTHOMME znajdziesz to, czego szukasz
0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 27/02/06, 13:44

Asguard Rozumiem cię, ale w zasadzie witryna Quanthomme zawiera bezpłatne informacje. Cóż, to prawda, że ​​​​stosowanie podstawowego schematu, który zapewniają, jest bezużyteczne.
Zakręciłem darmowe informacje na mojej stronie i na moim poście mój montaż.
Na razie to nie działa. Ale jeśli pewnego dnia to zadziała, co się stanie? Zabiją mnie pod pretekstem nieuczciwej konkurencji... :| Chuj!!
Rozumiem, że ludzie, którzy sprzedają bąbelki i inne zestawy Pantone, nie są tu mile widziani.
To normalne, że ceny są zbyt wysokie i brakuje najważniejszej rzeczy.
Praca i gwarancja wyniku.
Zapewniasz to, więc zasługujesz na zapłatę.
Tutaj jesteśmy dzisiaj. Albo płacisz, a twój reaktor działa. Albo radzisz sobie sam i walczysz jak ja, chyba że masz szczęście. : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Asgard Tyr kości
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Wiadomości: 160
Rejestracja: 06/02/05, 18:21
Lokalizacja: partout
x 1




przez Asgard Tyr kości » 27/02/06, 19:07

To prawda, ale nie znalazłem wiele konkretnie POTWIERDZONYCH!
po prostu idź do ławki!!!
prawdą jest również, że są już ludzie, którzy zarabiają na tym wszystkim i niekoniecznie jest to coś poważnego!
wybór walki w rogu i postęp na ślepo???
sfinansuj tych, którzy już ogłaszają coś zaszyfrowanego! (trochę zapominają ci, którzy chcą coś robić!!!) : Chichot: ) lub nadal ufać gazowi, który nie wykazał swoich wyników!
(ktoś przyszedł do mnie z prototypem wykonanym na treningu z gazem i nie było rezultatu!!!
Wniosek...!!! : Mrgreen: : Evil: :zmarszczyć brwi: 8) ::
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 27/02/06, 19:20

https://www.econologie.com/le-plan-origi ... -2167.html

Byłoby po prostu DOBRZE przeczytać stronę, zanim zapytasz o całość ...

Na twoje pytanie dotyczące NOx (oznacza to, że prawdopodobnie jesteś przemysłowcem lub inżynierem) odpowiedź brzmi nie… przy obecnym stanie wiedzy. Ale może mógłbyś sfinansować jakieś studia?

„Jeśli ktoś z was ma takie doświadczenie, chciałbym się nim z wami podzielić”. masz zabawną definicję "dzielenia się"...
Ostatnio edytowane przez Christophe 03 / 04 / 15, 12: 24, 1 edytowany raz.
0 x
babache8
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 38
Rejestracja: 03/01/06, 00:41
Lokalizacja: Vendres plaże, herault
x 1




przez babache8 » 27/02/06, 19:39

Zawsze łatwiej jest dzielić się tym, którzy nic nie mają!!!! Christian, zaczyna od przeczytania stron M Michel DAVID, który doświadczył wielu rzeczy. W szczególności rozdział 15, paragraf o nazwie „kilka słów o reaktorze zamontowanym jako palnik”. W przeciwnym razie zrób tak jak większość z nas, chwyć piłę do metalu, lampę lutowniczą i… DZIAŁAJ!
0 x
Jeśli nie ma żadnego rozwiązania, nie ma problemu!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 27/02/06, 19:48

PITMIX napisał:Albo płacisz, a twój reaktor działa.


AHA DOBRZE? Czy to jest nowe? : Chichot: : Chichot: : Chichot:
Ostatnio edytowane przez Christophe 03 / 04 / 15, 12: 24, 2 edytowany raz.
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 27/02/06, 19:56

Cześć Asgard
Co sądzisz o moim palniku kulowym, który zrobiłem 30 lat temu i który nadal działa, z całym płynnym paliwem,
Opracowałem go ze wszystkimi szczegółami (ponad 5 lat) i umieściłem w internecie ze wszystkimi wymiarami i planami,
To samo z moim wolnopalnym piecem.
Nic mnie do tego nie zmuszało...
Ale zanim stanę się zniedołężniałym starcem, wierzę, że po 30 latach służby procesowi nadszedł czas, aby przekazać to innemu, kiedy wrócę do kościanego parku, nie będzie mi już potrzebny

Chociaż minęło ponad 20 lat, odkąd przekazałem plany innym, ale prawdziwi majsterkowicze są rzadkością i w tym czasie
Internet był nieznany.
Sporą część swojego czasu poświęcam na szkolenie pilotów
i techniki ulepszania samolotów. i zdaję sobie sprawę
tyle wiedzy przepada, jeśli nie przekazuje się jej najmłodszym, którzy pewnego dnia zrobią to samo ze swoimi udoskonaleniami.

Rozumiem twoją niechęć do przesyłania danych, które wymaga godzin wysiłku i energii, ale kiedy twoje
osiągnie pewien wiek, to już nie ma znaczenia.
Prędzej czy później ktoś inny znajdzie to, co znalazłeś, kiedy coś wisi w powietrzu, prawie wszyscy myślą tak samo
Jestem, forum zobaczysz, że wielu majsterkowiczów robi rzeczy, o których myślałeś, ale nie miałeś na to czasu.
Nie jesteśmy legionem, aby podawać szczegółowe informacje na temat forum a jeśli każdy z nas zacznie patrzeć na forum to koniec działu
poświęcony pantonowi, pozostaniemy sekcją ekologii.
Chociaż pomysł nie polega tylko na utrzymaniu forum , ale wśród każdego nowego, który eksperymentuje, są rzeczy do nauczenia się, a jego nowi, jeśli są wytrwali, staną się
doświadczony i piękne jest to, kiedy uczeń przerasta instruktora..

André
0 x
gil67
x 17




przez gil67 » 27/02/06, 20:23

Andre napisał:...
poświęcony pantonowi, pozostaniemy sekcją ekologii.
Chociaż pomysł nie polega tylko na utrzymaniu forum , ale wśród każdego nowego, który eksperymentuje, są rzeczy do nauczenia się, a jego nowi, jeśli są wytrwali, staną się
doświadczony i piękne jest to, kiedy uczeń przerasta instruktora..

André

Witaj Andrzeju,
Po prostu interweniuję, aby zwrócić ci uwagę, że pewna Jean Pain odkryła i rozwinęła kilka bardzo interesujących sztuczek. Nagrał wszystkie swoje utwory, które zostały opublikowane i sprzedane w kilku językach. Jego książka sprzedała się w 70 000 egzemplarzy i pozwoliła wielu ludziom zastosować jego odkrycia.
Może powinieneś zrobić to samo.


Zawsze uważałem za żałosne, że robimy takie zamieszanie wokół Pantone. Jednak wynalazca upublicznił swój reaktor. Ci, którzy mają wyniki, a przynajmniej tak twierdzą, nie komunikują się. Czy ma nadzieję, że zarobi fortunę?
Gdyby właściciel ciągnika nr 22 komunikował się tak jak sam Pantone, dziś już byśmy sprzedawali podzespoły.

W 2001 roku we Francji, krótki łańcuch hvb, nikogo nie interesował, jako pierwszy chciałem założyć kompletny krótki łańcuch, który nie działał z powodu producentów, to inna historia. Dzisiaj to użytkownicy forum olio ... podziel się swoim doświadczeniem.
Wydaje mi się, że Pantone pojawił się w 2001 roku. Ciągnik # 22 nieco później, ale lata później wciąż jesteśmy w tym samym punkcie.

Szkoda.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 89