Który zestaw do wtryskiwania wody kupić?

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Sohtrop_7
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 06/11/18, 17:04

Który zestaw do wtryskiwania wody kupić?




przez Sohtrop_7 » 06/11/18, 17:39

Witam,

Zarejestrowałem się i chcę uzyskać więcej informacji.

Film na Facebooku dziennikarza Auto moto przedstawił mi ten temat rok temu, odkąd słyszał o silniku pantone.

Po tym, jak nigdy nie pomyślałem o zestawie do zrobienia w moim samochodzie, myśląc, że jest wymiarowa i ważniejsza praca niezwykle długa i droga. Nie mając własnego domu i garażu do majsterkowania, nigdy tam nie zostałam.

Teraz natknąłem się na film wody w oleju napędowym i oglądałem filmy z ecopra itp.

Dochodzę do punktu, w którym potrzebuję więcej osób na ten temat.

To moje pytanie:

Na istniejącym zestawie sprzedawanym w stanie montujemy, które są niezawodne, ponieważ kiedy widzę, że ecopra ma 750 + 500 € i zestaw promocyjny H4ALL 249 € econokit 269 €, i mam wrażenie jest 3000 ...?

Teraz nie mam garażu, mam problem z samodzielnym zrobieniem zestawu, który uratowałby mnie bez ryzyka, ponieważ nie jestem od razu gotowy do produkcji. Badania zaczynają trwać na ten temat. Stąd pomysł, że wolę kupić zestaw - 300 €, który sam instaluję i że zrobi to poprawnie.

Po wysłuchaniu twojej rady

Z góry dziękuję za pomoc.

Cdlt,
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13644
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1502
Kontakt :

Re: Który istniejący zestaw ci pomoże




przez izentrop » 06/11/18, 18:26

Witam,
Naukowo nie ma dowodów na skuteczność tych zestawów.
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Który istniejący zestaw ci pomoże




przez Janic » 07/11/18, 08:43

witam
nie martwcie się o złowieszcze ptaki, które myślą, że wiedzą wszystko o tym, czego nie wiedzą. Nauka nie jest nauką ścisłą, ale mniej więcej możliwą do zweryfikowania zbieżnością faktów.
Ecopra lub inni ekonomiści udowodnili, że osiągają różne wyniki w zależności od pojazdów, położenia danych zestawów i z awariami, jeśli chodzi o wszystkie rzeczy. Na przykład nowotwory to połowa niepowodzeń i pół sukcesów. Tak więc redukcja zużycia jest sama w sobie mniej ważna niż redukcja generowanych przez niego zanieczyszczeń.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Re: Który zestaw do wtrysku wody kupić?




przez Flytox » 07/11/18, 23:27

witaj i witaj

Badania nad Econo, jest wiele postów na temat Pantonizacji itp. Będziesz miał jaśniejsze pomysły po kilku zdrowych, niekomercyjnych odczytach.
Tutaj zestawy nie są zbytnio badane / porównywane (nikt nie ma środków, aby zrobić to trochę poważnie). W tych zestawach najlepsze łączy najgorsze (cena i osiągnięcie), a aby posortować, będziesz musiał stworzyć swój własny pomysł, pogłębiając swoją wiedzę, szczególnie na stanowisku, w którym André uczestniczy / destyluje prawdziwą wiedzę.
A+
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Sohtrop_7
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 06/11/18, 17:04

Re: Który zestaw do wtrysku wody kupić?




przez Sohtrop_7 » 08/11/18, 09:45

Witam i dziękuję wszystkim,

Flyfox Przyznaję, że miałem nadzieję uzyskać od ciebie bardziej szczegółową odpowiedź, kiedy zobaczyłem Twój post i system, który stworzyłeś, co dowodzi, że nadal masz opanowaną wiedzę na ten temat 8) : Mrgreen: .

Poza tym trochę kopiąc czuję, że mówiliśmy więcej zestawów itp. W 2010-2013 w prasie i że od lat 4 nie ma nic na ten temat, ponieważ w końcu nic nie miało Zaawansowane, że pan spóźniony przestaje kierować firmą Hypnow, podczas gdy w raporcie wydawało się, że postępuje. Fakt, że prasa całkowicie traci zainteresowanie, gdy jesteśmy na poziomie absolutnego oszustwa lub sprzedajemy zanieczyszczenia elektryczne bardziej niż olej napędowy, a dla nas sprzedaje to, podnosi ceny paliw. Ta stagnacja podczas silnika BMW z wtryskiem wody powinna była otworzyć zawory.

Ale dobrze, przeczytam i udokumentuję siebie, aby spróbować zdobyć własne doświadczenie
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gaston
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1910
Rejestracja: 04/10/10, 11:37
x 88

Re: Który zestaw do wtrysku wody kupić?




przez Gaston » 08/11/18, 11:18

Miło byłoby nam powiedzieć, w którym pojeździe zamierzasz zainstalować zestaw.

Wyniki różnych eksperymentów wydają się wykazywać znacznie wyższą wydajność starszych (projektowych) silników niż nowszych modeli.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Który zestaw do wtrysku wody kupić?




przez Christophe » 08/11/18, 11:53

Witamy tutaj, jesteś na właściwej stronie, z dala od marzeń i infox ...

Sohtrop_7 napisał:że od lat 4 nie ma nic więcej na ten temat, ponieważ w końcu nic się nie posunęło,


Rzeczywiście nie porusza się szybko, ale nie zapominaj, że minęło więcej niż 100 lat, o których wiemy, że działa i nie ma w tym żadnej dużej branży przemysłowej?

Zobacz prace Clergeta i Sabatiera (inżyniera, który nadał nazwę cyklowi termodynamicznemu, więc na pewno nie jest fajnie !!): https://www.econologie.com/historique-injection-eau/

Ale biorąc pod uwagę cenę oleju napędowego (paliwa), myślę, że wtrysk wody jeszcze raz o tym porozmawia ... tu czy tam ...

Może powinienem był zacząć od opracowania i wprowadzenia na rynek zestawu do iniekcji wody (więc odpowiedź na twoje pytanie byłaby łatwa! : Chichot: ) ...

Różne homologacje i blokady psychiczne spowolniły mnie na tej drodze.

Ale nigdy nie jest za późno ... ale sam w jego kącie niewiele robimy, zawsze chciałem robić rzeczy dobrze, ale nigdy nie miałem dostępu do narzędzi analitycznych, na które zasłużyłby system !!

Krótko mówiąc, wolałem zarządzać tą stroną i rozpowszechniać informacje (z pomocą wszystkich, którzy ją przekazali), aby zdemokratyzować zasadę ...

Sohtrop_7 napisał:zastój podczas gdy silnik BMW z wtryskiem wody powinien był otworzyć zawory.


Stagnacja tak, ale najwyraźniej (może?): Producenci zgłaszają dziesiątki patentów na wtrysk wody ... ale nic nie wychodzi na rynek! Nawet dla ciężarówek ... To beznadziejne!

Dla tych, którzy zastanawiają się, dlaczego wymieniono BMW, odpowiedzią jest:
zrozumienia wtrysk woda / BMW-patentów-on-the-Injection-of-woda-in-a-motor-t13760.html
https://www.econologie.com/injection-ea ... e-bientot/
https://www.econologie.com/brevets-bmw- ... -analyses/

A potem BMW wtryskuje wodę od ponad lat 40: Wody wtryskowe silnikiem pantone / BMW Megatronie turbodoładowaniem benzyny 1450ch jeden natryskiwania i-wody t14238.html

To pozwala ... 1000 Cv / L : Chichot: : Chichot: : Chichot:



Na koniec, oto artykuł podsumowujący na temat wtrysku wody, który współrządziłem z innym członkiem forums: wszystko jest po to, aby zrozumieć, jak to działa! Wody wtryskowe silnikiem pantone / artykuł-econologic-Autobio na domieszkowanie-in-Water-t9612.html

Zobacz także system MAN HAM: zużywają mniej samochodów / HAM-wodne wstrzyknięcia człowieka anty-NOx w-silnikowego w morskim t14241.html
0 x
Sohtrop_7
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 06/11/18, 17:04

Re: Który zestaw do wtrysku wody kupić?




przez Sohtrop_7 » 08/11/18, 13:24

@Gaston,

Planuję zainstalować go na 1,5 85 clio III 5ch, pobór prądu ma 100l / 110, ale robię dużo autostrad / krajowych 8Km / h w mojej codziennej podróży. Pomysł polega przede wszystkim na przedłużeniu żywotności samochód, aby zmniejszyć zanieczyszczenie, aby jeszcze trochę zmniejszyć zużycie (XNUMX% byłoby już dla mnie czymś wyjątkowym)

@Christophe,

Dziękuję, przeczytam to. Po, jak powiedziałem, dziwne wydaje mi się, że C.tardy zatrzymał Hypnow, jeśli był przekonany przez systemy.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Który zestaw do wtrysku wody kupić?




przez Christophe » 08/11/18, 14:25

Sohtrop_7 napisał:Po, jak powiedziałem, dziwne wydaje mi się, że C.tardy zatrzymał Hypnow, jeśli był przekonany przez systemy.


Powinieneś zapytać go bezpośrednio ... kiedy ktoś odchodzi z firmy lub firmy, może to wynikać z przyczyn nieekonomicznych.

Hypnow nadal istnieje?

ps: jeśli nigdy nie zaczynałem w zestawach, to dlatego, że również brak regulacji na rynku ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Który zestaw do wtrysku wody kupić?




przez Christophe » 08/11/18, 14:58

Gaston napisał:Wyniki różnych eksperymentów wydają się wykazywać znacznie wyższą wydajność starszych (projektowych) silników niż nowszych modeli.


Wydaje się, że to właściwe słowo ... Podsumowując w punktach 3:

a) Najnowszy silnik (diesel) ma EGR: jest to „pośredni” wtrysk wody, ponieważ podczas pracy silnik połyka dużo wody. Przypominamy, że 1 litr spalonego paliwa kopalnego odrzuca około 1 litra wody (oczywiście pary) ... hej tak, to nie jest nic!

b) Jest też efekt "czyszczenie / czyszczenie silnika": która z konieczności działa lepiej z silnikiem, który ma wiele godzin w korbowodzie ... będzie bardziej zatkany. Najnowsze silniki wciąż się brudzą ...

Uwaga Mówię o zanieczyszczeniu komory spalania, a nie o rurze wlotowej lub samym EGR, które często są mocno zatkane, a czasem bardzo szybko, w zależności od silnika, który produkuje (miejski lub peri urban ... to horror)

c) Efekt termodynamiczny wody podczas spalania, jest identyczny, patrz lepiej z najnowszymi silnikami (zgodnie z technologiami i mapowaniem wtrysku), problem polega na tym, że nikt (oprócz BMW ...) nie wie, jak prawidłowo dozować wodę we właściwym czasie (= w odpowiednich warunkach) ... więc efekt może być zarówno ujemny, jak i dodatni, a korzyści zanikają (cytowany powyżej patent BMW wyjaśnia, kiedy i jak wstrzykuje, a także mają rodzaje wtrysku wody 2 bezpośredni i pośredni)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 143