Gdzie wziąć pozytywny (po kontakcie), aby podłączyć zestaw HHO?

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Avatar de l'utilisateur
Luke Dan
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 24/02/18, 11:18
Lokalizacja: koszatka i kochanie

Gdzie wziąć pozytywny (po kontakcie), aby podłączyć zestaw HHO?




przez Luke Dan » 24/02/18, 11:40

Witam dobry wieczór
Jestem nowy dla użytkowników HHO, właśnie zainstalowałem swój system HHO w moim samochodzie, pozostaje tylko podłączyć go ... mam obawy, że nie wiem, gdzie wziąć + kontakt, nie wiem czy mój samochód jest pomnożony, czy nie ... mój samochód to OPEL CORSA D od 11 / 2007.

Czy ktoś może mi pomóc? dziękuję za twoją opinię
0 x
prawdziwa wartość człowieka leży nie w tym, co ma, ale w tym, czym jest ...
potok
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 66
Rejestracja: 09/12/17, 17:55
Lokalizacja: Bas Rhin
x 11

Odp: GDZIE WYKONAĆ + PO KONTAKCIE, ABY PODŁĄCZYĆ MOJEGO GENERATORA HHO ???




przez potok » 24/02/18, 11:50

jeśli akcesorium + jest używane tylko do przekazywania informacji do uruchomienia systemu (niskie zużycie), radio samochodowe lub gniazdo 12v (zapalniczka), które odcina się przy zapłonie, jest do tego odpowiednie.

pamięci do multipleksowania w Opel, jeśli twój samochód ma elektroniczną płytkę drukowaną z bezpiecznikiem w bagażniku. Z drugiej strony nie widzę związku między multipleksowaniem a połączeniem skrzynki
1 x
Avatar de l'utilisateur
Luke Dan
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 24/02/18, 11:18
Lokalizacja: koszatka i kochanie

Odp: GDZIE WYKONAĆ + PO KONTAKCIE, ABY PODŁĄCZYĆ MOJEGO GENERATORA HHO ???




przez Luke Dan » 24/02/18, 11:58

Dziękuję za tę odpowiedź,
Jeśli chodzi o multipleks, to właśnie Opel powiedział mi przez telefon, facet powiedział mi, że znalezienie przewodu połączeniowego może być trudniejsze do znalezienia ...
do generatora potrzebuję 20A. Czy uważasz, że dwa podane przez ciebie źródła mogą to obsługiwać?

Nie wiem dużo o mechanice ...
0 x
prawdziwa wartość człowieka leży nie w tym, co ma, ale w tym, czym jest ...
potok
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 66
Rejestracja: 09/12/17, 17:55
Lokalizacja: Bas Rhin
x 11

Odp: GDZIE WYKONAĆ + PO KONTAKCIE, ABY PODŁĄCZYĆ MOJEGO GENERATORA HHO ???




przez potok » 24/02/18, 12:03

w bezpośredniej mocy nie sądzę, że obsługuje 20A.
z pamięci radia samochodowe są na bezpiecznikach 10A. w przypadku gniazd zapalniczki nie wiem, ale moim zdaniem musi to być również 10A lub 20A, ale z innymi akcesoriami.

Idealnym rozwiązaniem byłoby uruchomienie bezpośrednio z akumulatora za pomocą uchwytu bezpiecznika.

W przeciwnym razie należałoby sprawdzić, ile płytki bagażnika może zebrać, i w tym przypadku wziąć nieużywany uchwyt bezpiecznika, ale tam przekracza moją wiedzę
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13644
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1502
Kontakt :

Odp: GDZIE WYKONAĆ + PO KONTAKCIE, ABY PODŁĄCZYĆ MOJEGO GENERATORA HHO ???




przez izentrop » 24/02/18, 15:34

Musi być możliwy do odzyskania z płytki bezpieczników i wystarczy przejść przez przekaźnik amperów 30, jeśli prąd jest niewystarczający.

To powiedziawszy, żadne poważne badanie nigdy nie udowodniło żadnej skuteczności HHO, ponieważ prosty fakt, że energia odzyskana ze spalania jest znacznie niższa niż energia zużywana na elektrolizację wody, wodór jest nośnikiem energii, a nie źródło energii.
1 x
Avatar de l'utilisateur
Luke Dan
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 24/02/18, 11:18
Lokalizacja: koszatka i kochanie

Odp: GDZIE WYKONAĆ + PO KONTAKCIE, ABY PODŁĄCZYĆ MOJEGO GENERATORA HHO ???




przez Luke Dan » 26/02/18, 12:03

Dzięki za opinie

Zestaw jest dostarczany i podłączony do przekaźnika 30A, ma swój przekaźnik i bezpiecznik niezależnie od instalacji elektrycznej samochodu.
Nie mogę uzyskać dostępu do alternatora (bez mostu i bez akrobata), więc szukam innego punktu ...

Jeśli chodzi o operację i rentowność, zobaczyłbym, że po podłączeniu opinie są na tyle dzielone, że mogę później wyrobić sobie własną opinię.
0 x
prawdziwa wartość człowieka leży nie w tym, co ma, ale w tym, czym jest ...
potok
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 66
Rejestracja: 09/12/17, 17:55
Lokalizacja: Bas Rhin
x 11

Odp: GDZIE WYKONAĆ + PO KONTAKCIE, ABY PODŁĄCZYĆ MOJEGO GENERATORA HHO ???




przez potok » 26/02/18, 19:15

Jeśli ma wszystkie urządzenia zabezpieczające (bezpiecznik), możesz wziąć bezpośrednio na akumulator (nie alternator)
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12298
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2963

Odp: GDZIE WYKONAĆ + PO KONTAKCIE, ABY PODŁĄCZYĆ MOJEGO GENERATORA HHO ???




przez Ahmed » 26/02/18, 19:33

W kwestii połączenia jestem zdania, że potok

Piszesz:
Jeśli chodzi o operację i rentowność, zobaczyłbym, że po połączeniu opinie są wystarczająco podzielone, aby potem wyrobić sobie własną opinię.

Nie jest to ściśle kwestia eksperymentalna: absolutnie nie możesz mieć nadziei na odzyskanie większej ilości energii niż wstrzykniesz przez to urządzenie (a nawet mniej, jak rozsądnie wyjaśniono Izentrop, ze względu na straty podczas przetwarzania), jeśli nie, wyjaśnij mi, skąd może pochodzić?

Usunięcie energii elektrycznej z akumulatora będzie miało zastosowanie do alternatora, który zachowuje się jak hamulec podczas przepływu *. W rezultacie zużycie paliwa zostanie zwiększone o tyle ...

* Może to być przyczyną błędu rozumowania: alternator nie jest obojętny na zużycie energii elektrycznej i zachowuje się jak silnik elektryczny, który zużywa bardzo mało, gdy jest pusty, ale szybko staje się wymagający pod obciążeniem, do jego nominalnego zużycia.
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
alternaft11
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 25/02/20, 08:39

Odp: GDZIE WYKONAĆ + PO KONTAKCIE, ABY PODŁĄCZYĆ MOJEGO GENERATORA HHO ???




przez alternaft11 » 25/02/20, 08:48

cześć, moje doświadczenie, podłączony system hho zamontowany na 190 cylindrze Mercedes 4, bez oszczędności
system zamontowany na Mercedesie 608, dobra ekonomia i duży przyrost mocy
moja opinia jest taka, że ​​na małych cylindrach ekonomia nie jest znana, ponieważ silnik musi dostarczyć tym więcej energii do alternatora, myślę, że ten system jest korzystny dla dużych silników
może istnieje możliwość znalezienia energii gdzie indziej niż przez alternator, może panel słoneczny Roll: , wydaje mi się to szalone, ale dlaczego nie
0 x

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 131