zainteresowanie systemem pantone

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

zainteresowanie systemem pantone

przez jean63 » 09/02/06, 00:25

Wyciąg z artykułu na stronie Quanthome po audycji radiowej w RMC : Arrow:


DD: „ Tak, mogę powiedzieć, że Peugeot był bardzo zainteresowany systemem ponad rok temu i nie otrzymano jeszcze odpowiedzi. Najwyraźniej są one bardzo dyskretne, ponieważ być może bardzo zawstydzone w porównaniu z technologią HDI, która pozwala jedynie na wzrost o 20% i która jest bardzo wyrafinowana i która kosztuje konsumenta gdzie indziej i która przynosi pieniądze ”
M & S „Muszą już zamortyzować inwestycje”
DD: „Tak”
M&S: „Myślisz, że poza ogromną stroną tej innowacji technologicznej, która uratowałaby wiele ludzi i pozwoliłaby na duże zanieczyszczenie, myślisz, że za tym wszystkim, jeśli sprawy nie idą naprzód, po prostu kwestia pieniędzy? ”
DD: „Nie, to także pytanie polityczne, wiesz, że nie ma nic łatwiejszego niż kontrolowanie populacji zależnej, a nie populacji, która zyskuje wolność. Być może Francja ma ważną rolę do odegrania w tym wszystkim, przecież sam termin „wolny” oznacza „.
M&S: „David, rozmawialiśmy o tym przez telefon, ale Francuzi byli najbardziej zaawansowani w tej sprawie, mimo że wynalazek był amerykański?”
DD: „ Absolutnie Paul Pantone z przyjemnością zauważa, że ​​we Francji jest więcej entuzjastów majsterkowania we Francji, którzy, ku jego zaskoczeniu, posunęli się do przodu z silnikiem wysokoprężnym i reaktorem niż w pozostałej części świat. Tak więc, oto jesteśmy na pierwszym miejscu, powiedziałbym, to prawda, nawet jeśli niestety pozostaje całkowicie amatorska i że są złotymi rączkami, powiedziałbym, że w niedzielę, ale oświeceni, którzy bawią się tym systemem, ale są wciąż setka rolników, przynajmniej znanych, którzy już zainstalowali go w swoich ciągnikach, ponieważ po pierwsze są bardzo szczęśliwi, że nie zanieczyszczają - M&S: Oczywiście! - (większość z nich to rolnicy ekologiczni) i oczywiście też mniej konsumują. "
M&S: „Dziękuję bardzo David Dennery, postaramy się dowiedzieć trochę więcej, zorganizujemy forum, nie byłoby źle, aby skontaktować się z producentem, aby spróbować, jeśli tylko jego opinia, a następnie możemy zadzwonić, być może są inżynierowie mechanicy którzy nas słuchają dziś rano, ludzie, którzy nad tym pracują, mogą się z nami skontaktować i zadzwonić pod numer 32.16. "
DD: „Bardzo dobry pomysł”
M&S: „Należy zauważyć, że nie jest to mistyczne, w rzeczywistości wykorzystujemy ciepło spalin, ponieważ wiemy, że w silniku cieplnym 50% energii jest tracone w spalinach, ciepło i faktycznie używasz go do działania systemu, więc nie wymyślasz energii, używasz czegoś, co było marnowane do tej pory. "

Wprawdzie za kilka minut anteny trudno powiedzieć wszystko, zresztą wszystkie znane zespoły są wciąż wykonywane na etapie eksperymentalnym. Jednak nadal konieczne jest salutowanie tych powtarzających się interwencji w powietrzu i dokonywanie bez podstępnego tonu systemu takiego jak PMC-Pantone.
Co więcej, jednym gestem trudno jest ewakuować zalety systemu, ponieważ dowody słuszności tego procesu znajdują się w licznych eksperymentach, które są tam i tam są dobrze i których wyniki są łatwe do odnotowania.

W niedzielę 18 kwietnia 2004 r. Pan Moreau pod koniec transmisji zrobił mały „zastrzyk wzmacniający Pantone”, zaznaczając, że na stronie radiowej opublikowano przydatne linki, w tym nasze i Jean-Louis Naudin i Christophe Martz.
et W niedzielny poranek, 12 września 2004 r., W ramach tego samego programu radiowego na RMC ... dwaj dziennikarze prowadzący program poświęcony samochodowi, ponownie rozmawiali o PMC Pantone i, nadal nalegając na poważną stronę tematu. Nie otrzymaliśmy programu, ale jeden z naszych przyjaciół przekazał nam raport na ten temat i wydaje się, że skontaktujemy się z danym ministrem (jeśli nie zostało to jeszcze zrobione od czasu jego ogłoszenia), przypuszczamy, że to nie jest lekkie słowo.

W rzeczywistości wokół mikrofonu powinno być kilku ministrów, ponieważ marnotrawstwo węglowodorów to temat, który wpływa na wiele dziedzin gospodarki, więc tak wielu ministrów powinno być logiczne ...


Wydedukuję, że Peugeot broni swojego kwadratu HDI ze względów inwestycyjnych i finansowych. Jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, co się dzieje, jest możliwość skontaktowania się z byłym dyrektorem PSA (najlepiej zwolnionym) i chcącym ujawnić rzeczywistość na temat zamiarów PSA.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

przez jean63 » 09/02/06, 11:26

A ty co myślisz o intencjach PSA i renault, a także gdzie indziej?
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79292
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

przez Christophe » 09/02/06, 11:30

Bardzo ciekawe, ale kim są mówcy? SM? DD?

Kiedy to było? Czy masz link na quanthomme?

Jeśli PSA przyznaje, że są zainteresowani, oznacza to, że są interesujące kchchoz (łączy się z tym, co powiedziałem w moim wywiadzie dla Action Auto Moto dostępnym na stronie) ... oznacza to również że (szczególnie ja) jest ściśle monitorowany ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Asgard Tyr kości
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Wiadomości: 160
Rejestracja: 06/02/05, 18:21
Lokalizacja: partout
x 1

przez Asgard Tyr kości » 09/02/06, 11:53

W każdym razie nie sądzę, że możemy oczekiwać od nich czegokolwiek,
Porozmawiajmy o tym lub porozmawiajmy o tym : Lol: Tak, temat zasługuje na refleksję,
ale dla tych, którzy widzą odsetki, nie stratę!
Nadal nie idź, potwierdź to między mną a moim kawałkiem fajki
podlewanie i ich z ich tysiącem euro i ich inżynierem panopli mamy te same wyniki pod względem usuwania zanieczyszczeń (ja z moim r21 300000 89 km 2000 i oni z silnikami opuścili fabrykę w XNUMX roku!)
Gdzie jest konsekwencja w tym wszystkim !!! : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

przez jean63 » 09/02/06, 18:18

Christophe : Arrow:

Nie znalazłem tego artykułu, ale pewnego dnia nadejdzie.

DD to David Dennery i M&S gazeta, która udziela wywiadu.

To niesamowite, co powiedziano w tym artykule: powinienem był zachować adres; Myślałem, że łatwo to znajdę. :?
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79292
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

przez Christophe » 09/02/06, 20:33

jean63 napisał:DD to David Dennery i M&S gazeta, która udziela wywiadu.


Kim jest David Dennery? Jeśli to Spawacz z Apte jeździ na Spadach, ostatecznie mowa traci całą swoją wiarygodność ... Myślałem, że to inżynier PSA ...

Asgard Tyr kości napisał:Gdzie jest konsekwencja w tym wszystkim !!! : Chichot:


Gotówka ... gotówka ... innymi słowy: konsumować (w tym przypadku nowe „czystsze” silniki zgodnie ze standardami napisanymi przez samych producentów ...), jeśli wolisz ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

przez jean63 » 09/02/06, 21:06

Absolutnie muszę znaleźć stronę w witrynie Quanthomme, która jest bezpieczna i pewna, ale wróciłem do „prasy”, nic nie znaleziono. :zmarszczyć brwi:
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
krissg29
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 80
Rejestracja: 07/11/04, 21:26
Lokalizacja: centrum Finistere
x 2

przez krissg29 » 09/02/06, 22:17

Znalazłem stronę, jest tam:
http://quanthomme.free.fr/nouvelles2004/nouvelle25042004.html
to druga wiadomość na stronie

Jeśli chodzi o Davida Dennery'ego, Christophe nie ucieszy się: jest dziennikarzem Nexusa.
0 x
Nie należy mylić i genialny inżynier
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79292
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

przez Christophe » 09/02/06, 22:45

Mwarf 2004 ... Myślałem, że to bardzo niedawno.

Jeśli chodzi o dziennikarza z Nexusa ... Wolę nie komentować ... Po tym, jak się nie zdziwię, że nazywamy się sektą ... :|

Myślę, że uzasadnione jest zamknięcie tego tematu .... : Evil:
0 x

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 92