Samochód, Jean-Luc Moreau i wtrysku wody w silnikach

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79287
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11024

Samochód, Jean-Luc Moreau i wtrysku wody w silnikach




przez Christophe » 06/06/16, 11:49

Artykuł i mały film z października ubiegłego roku, który właśnie znalazłem: http://www.auto-moto.com/actualite/envi ... 43967.html Wiedziałem, że Moreau przygotowuje coś jesienią, ale nigdy nie miałem powrotu, musiało tak być:

http://www.dailymotion.com/video/x39w40m_moteur-a-eau-fantasme-ou-realite-tout-ce-qu-il-faut-savoir-video_auto

Szkoda, że ​​w tym artykule jest tylko jeden link do Econologie ... to Econologie, która jednak zdemokratyzowała, przeanalizowała i doświadczyła, prawdopodobnie bardziej niż jakakolwiek inna strona (przynajmniej po francusku) , technologia wtrysku wody ... bez sprzedaży zestawu, więc nie możemy powiedzieć, że istnieje konflikt interesów!
0 x
Armand
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 92
Rejestracja: 18/09/12, 21:14
x 2

Re: Auto-Moto, Jean-Luc Moreau i wtrysk wody do silników




przez Armand » 06/06/16, 16:20

Jest to jednak redukcja jako raport! Amha należy przejść bezpośrednio do pantonizacji silników. Nawet jeśli oznacza to wtryskiwanie wody, lepiej zrobić to na pręcie katalitycznym, a tym samym pracować z gazem syntetycznym. dla przypomnienia, rafinerie używają już tej techniki pantonizacji, która jest starą francuską technologią z początku XX wieku! Dodawanym alkoholem jest metanol (transport toksyczny zabroniony w CE), aby pomóc w mieszaniu się wody z resztą paliwa.

Patent Renault (ponowne wtryskiwanie oparów spalania, kondensacja itp.) Odkryłem go, gdy tylko został opublikowany : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79287
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11024

Re: Auto-Moto, Jean-Luc Moreau i wtrysk wody do silników




przez Christophe » 06/06/16, 20:20

Ach ty też? To dowód na to, że to działa :) I są jeszcze inne z ekonologii :)

Artykuł jest redukcyjny, ponieważ zapomnieli o wszystkich linkach do ekonologii :)
To by było jasne! :)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79287
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11024

Re: Auto-Moto, Jean-Luc Moreau i wtrysk wody do silników




przez Christophe » 28/06/16, 23:24

0 x

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 85