kierowcy pistoletem w Ile de France?

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
scroful
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 21/11/15, 22:00

kierowcy pistoletem w Ile de France?




przez scroful » 21/11/15, 22:04

Witam,

Właściciele mercedes diesla i którzy już zainstalowany zestaw HHO chciałbym kontynuować moje podejście anty zanieczyszczeń poprzez zainstalowanie zestawu Pantone.

Oni namiętny i ostatecznie wypożyczony ludzi, aby pomóc mi w Ile de France?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Re: Sterowniki pistoletem w Ile de France?




przez Flytox » 22/11/15, 11:17

Witam Witamy scroful

scroful napisał:Witam,

Właściciele mercedes diesla i którzy już zainstalowany zestaw HHO chciałbym kontynuować moje podejście anty zanieczyszczeń poprzez zainstalowanie zestawu Pantone.

Oni namiętny i ostatecznie wypożyczony ludzi, aby pomóc mi w Ile de France?


Niezbyt częste jak podejścia. Chcesz zainstalować HHO + Pantone na tym samym silniku?

Ci co ilustrują wyniki dla nas podzielić? :P
Tutaj można znaleźć éconologues odpowiedzą na Państwa pytania i sprawi, że dzielą się swoimi doświadczeniami.
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660




przez Exnihiloest » 22/11/15, 15:58

O ile nie udowodnimy, że mamy atomowy wodór, wszystko, co widzę w ruchu „HHO”, to w rzeczywistości „H2 + 1/2 O2” otrzymywane przez elektrolizę.
Że "H2 + 1/2 O2" ma wpływ na spalanie i zużycie, jest to bardzo możliwe, ale aby móc o tym dyskutować, powinniśmy przynajmniej wyrwać się z tego pseudonaukowego i komercyjnego żargonu, który ma na celu oszukać neofita, cudowny gaz HHO, który w rzeczywistości nie istnieje.
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491




przez Janic » 22/11/15, 19:42

Obamot tego nie przeczyta, bo zrobisz atak apopleksji. : Chichot:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79287
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11024




przez Christophe » 23/11/15, 02:47

Dlaczego Janic? Osobiście ....

Exnihiloest napisał:O ile nie udowodnimy, że mamy atomowy wodór, wszystko, co widzę w ruchu „HHO”, to w rzeczywistości „H2 + 1/2 O2” otrzymywane przez elektrolizę.
Że "H2 + 1/2 O2" ma wpływ na spalanie i zużycie, jest to bardzo możliwe, ale aby móc o tym dyskutować, powinniśmy przynajmniej wyrwać się z tego pseudonaukowego i komercyjnego żargonu, który ma na celu oszukać neofita, cudowny gaz HHO, który w rzeczywistości nie istnieje.


... Zgadzam się z tym ...

ps: wodór atomowy, myślę, że możemy poczekać ... ale masz rację, aby jego energia jest bardzo ważne, nawet bardziej niż H2 ... I mam wystarczająco zainteresowani o dopingu woda ...

Tu na to: trochę mylące nasi przyjaciele chemicy, di-wodór należy powiedzieć, mówiąc o gazie H2 ... jak powinniśmy powiedzieć mówienia di-tlenu O2 ...
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13689
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1515
Kontakt :




przez izentrop » 23/11/15, 09:13

Witam,
Exnihiloest napisał:Z wyjątkiem udowodnienia, że ​​będziemy miećwodór atomowywszystko co widzę w ruchu "HHO" to w rzeczywistości "H2 + 1/2 O2" uzyskiwane przez elektrolizę.
W jaki sposób producenci pół gazu ??

Elektrolizując wodę, jak w przypadku „HHO”, otrzymujemy mieszaninę 2 gazów, których atomy są zorganizowane w cząsteczki, z 2 razy większą ilością wodoru (a dokładniej diwodoru) niż ditlenu Obraz
Wytwarzania wodoru poprzez elektrolizę wody
Problem w tym systemie jest współczynnik zwrotu energii / energii w znacznym stopniu deficyt.

Nie ma reakcja połówkowa w tym systemie
Ostatnio edytowane przez izentrop 23 / 11 / 15, 09: 59, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 23/11/15, 09:43

Oczekujemy, że w przyszłym wirowania tylko będzie 1 / wieża 2 Obraz

Janic napisał:
izentrop napisał:Witam,
Exnihiloest napisał:Z wyjątkiem udowodnienia, że ​​będziemy miećwodór atomowywszystko co widzę w ruchu „HHO” to w rzeczywistości „H2 + 1 / 2 O2„otrzymywany przez elektrolizę.
W jaki sposób producenci pół gazu ??

Elektrolizując wodę, jak w przypadku „HHO”, otrzymujemy mieszaninę 2 gazów, których atomy są zorganizowane w cząsteczki, z 2 razy większą ilością wodoru (a dokładniej diwodoru) niż ditlenu Obraz
Wytwarzania wodoru poprzez elektrolizę wody
Problem w systemie jest względna moc energii / Energia zużywana duży deficyt.
obamot nie czytać lub masz zamiar zrobić udar. : Chichot:

Tak, fascynujące, to samo pytanie co Izentop, [tryb humorystyczny: „WŁĄCZONY”] Obraz Obraz Obraz
zresztą nie pierwszy raz, kiedy archanioł pseudonauki poleca nam 1/2, żeby spróbował dzbanka "superjednostkowego" z niczego!

Obraz Obraz Obraz

W vino veritas: Załóżmy, że Ethylotest będzie pokazywał tylko 1 / 2 życie cezu 137 w 1 / 2 quinquennal w winach Bordeaux [biodra] >>> Obraz
Nie wyjaśniając dlaczego: wielki postęp! I połowę liczbę kwasową (albo podstawa) daje pH obojętnym >>> Obraz
atrofii na świecie bez równowagi, z pół-zombie pół żywy Obraz
ostateczny warunek potwierdzenia połowy „teorii ewolucji” :
- [...] Garzon ch_oz dziecko!

[[tryb humoru: 1/2 „WYŁ.”] : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660




przez Exnihiloest » 23/11/15, 12:09

Christophe napisał:...
ps: wodór atomowy, myślę, że możemy poczekać ... ale masz rację, aby jego energia jest bardzo ważne, nawet bardziej niż H2 ... I mam wystarczająco zainteresowani o dopingu woda ...

Tak, zauważyłem, że zbyt kiedy studiowałem o pękanie.
2 H → H2 zapewnia 432 kJ
2 O → 02 zapewnia 247 kJ
W każdym razie, w reakcji elektrolizy, chociaż chwilowo przechodzi H atomowej i O bilans pozostaje zerowej od ponownego nawiązywania łączności cząsteczkowej pobiera dodatkowej energii dysocjacji atomowej.

Tu na to: trochę mylące nasi przyjaciele chemicy, di-wodór należy powiedzieć, mówiąc o gazie H2 ... jak powinniśmy powiedzieć mówienia di-tlenu O2 ...

Racja i to nadużycie jest korygowane, ponieważ tego właśnie uczą się młodzi ludzie w szkole średniej. A dla najstarszych, do których należę, jest trochę niepokojące, gdy mówią o wodorze w postaci molekularnej, którą nazywamy potocznie „wodorem”.
Wikipedia rozróżnia obu istnieje punkt atom wodoru (H), a drugi dla wodoru (H2). I to samo ale dla Y / O2.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660




przez Exnihiloest » 23/11/15, 12:25

izentrop napisał:... W jaki sposób producenci pół gazu ??
...

Nie należy mylić współczynników proporcji molowej reakcji z samych cząsteczek.
Jeśli moda się zmieniła i dziś zamiast tego piszemy „2H2O → 2H2 + O2” zamiast „H2O → H2 + 1/2 O2”, to tylko kwestia formalizmu.
Receptura H2O → H2 + 1/2 O2 stosowana od dziesięcioleci, co oznacza to samo, jest nadal doskonale akceptowana.
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13689
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1515
Kontakt :




przez izentrop » 23/11/15, 13:02

Exnihiloest napisał:
Christophe napisał:...
ps: dla wodoru atomowegoMyślę, że możemy poczekać ... ale masz rację jego zawartość energetyczna jest bardzo ważna, nawet bardziej niż H2... I mam dość zaniepokojony dopingu wody ...

W każdym razie, w reakcji elektrolizy, nawet jeżeli przejściowo przechodzi H atomowej i O bilans pozostaje zera od ponownego nawiązywania łączności cząsteczkowej pobiera dodatkowej energii dysocjacji atomowej.
Z wyjątkiem sprzeczności, dochodzimy do tych samych wniosków

W systemie HHO, nie posiada membranę lub katalizy, które mogłoby zapobiec rekombinacji.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 95