Jak przyspieszyć (z systemem Pantone)

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
olive33
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 24/11/05, 07:13
Lokalizacja: 33 żyronda

Jak przyspieszyć (z systemem Pantone)




przez olive33 » 24/11/05, 08:26

brawo i dziękuję wszystkim członkom tego forum za wyjaśnienia na temat różnych montażu pantonów i dostępności, jaką wykazują wobec nowicjuszy takiej jak ja.
Planuję zmodyfikować mojego Hyundai 2,5 td 73ch w przyszłości, po przekroczeniu forum (moja głowa to prawdziwy „bubbler”). Myślę, że zrozumiałem podstawową operację: bubbler, reaktor itp.
ale zadaję sobie pytanie, w jaki sposób przyspieszamy.
w rzeczy samej, po przeczytaniu artykułu M Davida na quanthomme.org, ten jeden wstępny plan, aby odłączyć kabel akceleratora od pompy oleju napędowego, aby grać na migawce powietrznej, czy to ja? rozumiane poprawnie? dziękuję wszystkim za pomoc :zaszokować:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 24/11/05, 14:46

Doping wodny nie stanowi problemu na tym poziomie: nie musisz nic zmieniać w oryginalnym obwodzie zasilania.

Z drugiej strony, jeśli chcesz zrobić 100% pantone, staje się on delikatniejszy, ale polecam go (zdecydowanie zbyt skomplikowany, aby go rozwinąć, a efekt dopingu już nie jest zły)
0 x
olive33
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 24/11/05, 07:13
Lokalizacja: 33 żyronda




przez olive33 » 24/11/05, 16:38

cześć i dziękuję za odpowiedź, jeśli rozumiem twoje
odpowiedź Muszę przyśpieszyć za pomocą kabla przez pompę Diesla jak pierwotnie!
ps: dla zespołów z paliwem na wlocie do reaktora dlaczego
nie zamawiaj przepustnicy z próżnią zamontowaną na starych zapalnikach i która została użyta do skorygowania
wyprzedzony zapłon, używając istniejącej dyszy na rurze wlotowej + przyspieszasz + zwiększa się depresja + pociąga
buszel, oczywiście konieczne byłoby określenie skoku buszla + kalibracja
średnica rurki próżniowej
0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 26/11/05, 14:53

Auć :zaszokować:
Nie wszystko zrozumiałem, wydaje się, że znasz się mechanicznie!
Jeśli masz odwagę wdrożyć to, co właśnie opisałeś, będzie to nowe podejście do systemu. Nie wierzę, że komuś udało się już przyspieszyć silnik ze 100% montażem Pantone tak skutecznie, jak w przypadku dopingu wodnego. Może pan David i inni, których artykułów jeszcze nie przeczytałem.
0 x
olive33
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 24/11/05, 07:13
Lokalizacja: 33 żyronda




przez olive33 » 26/11/05, 18:59

cześć wam pierwotnie jestem mechanikiem samochodowym, ćwiczyłem to
zawód do 1982 r., ale ewoluuje technika
Jestem przytłoczony, szczególnie jeśli chodzi o zarządzanie
elektronika obecnych silników, czysta strona mechaniczna, która może
wciąż jedziemy, udaje nam się.
ponieważ jestem spawaczem kotłów + orientuję się w pracach spawalniczych, oto z grubsza portret osoby.
w najbliższej przyszłości chcę zmodyfikować mój 2.5-tonowy olej napędowy
ale mam duży problem z przejściem spalin, którego nie znam
nie, jeśli nie zamierzam odpalać bloku turbin tylko po to, żeby zobaczyć i po to
mam większą swobodę lokalizowania reaktora bezpośrednio z rur wydechowych, mniej problemów z temperaturą reaktora z tego, co zrozumiałem, przeglądając forum , turbosprężarka zbyt nisko ochładza reaktor.
Mam pomysł na przezroczysty bubbler, ale muszę przetestować

powodzenia, przyjemności z czytania
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 182