Stowarzyszenie pantone + olej napędowy + oleje opałowe?

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
jonsmit
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 18/10/05, 14:26
Lokalizacja: Region paryski

Stowarzyszenie pantone + olej napędowy + oleje opałowe?




przez jonsmit » 24/10/05, 20:35

witam, po długim czytaniu, jest to mój pierwszy post na tej stronie.
czy ktoś testował połączenie reaktora Pantone z silnikiem Diesla zasilanym olejem napędowym z bardzo dużą zawartością olejów lub nawet 100% olejów? czy to jest kompatybilne?
Mam zamiar go wypróbować na starym patrolu 3.3td z 88, który mam nadzieję posłuży jeszcze wiele lat.
w przypadku olejów opałowych nie ma problemu, jest to odzysk filtrowany zgodnie z przepisami.
odnośnie budowy reaktora spędziłem godziny przeglądając dziesiątki stron, nie jestem zdecydowany co do wymiarów, ilości reaktorów i montażu, który musi być niezawodny i trwały.
Akceptuję wszystkie istotne sugestie udokumentowane do samodzielnego montażu. DZIĘKI.
0 x
jonsmit
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 18/10/05, 14:26
Lokalizacja: Region paryski




przez jonsmit » 05/11/05, 00:28

cześć, czytasz, ale nikt nie odpowiada. Wstyd. jest to raczej w sensie ekologicznego podejścia do kojarzenia paliw ropopochodnych z pantomimą lub spad.
na szczęście jestem na poszukiwaniach, informacji: http://www.oliomobile.org/
0 x
wszystko z olejem na wietrze w słońcu na ptits zoiseaux, jeśli jest lepiej, wszystko jest dobrze
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 10/11/05, 20:34

Cześć
Nie ma problemu, mój przyjacielu, moja dziewczyna i ja robiliśmy to przez wiele mil : Lol: ;i podejrzewamy, że wielu sąsiadów robi to samo!!!!(od miesiąca odzysk zużytego oleju do frytownic stał się trudny). :płakać:
@+
zac
Ps: czytajcie prozę André, którą zna i sięga do najprostszych; służę wszelkimi wskazówkami!
0 x
jonsmit
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 18/10/05, 14:26
Lokalizacja: Region paryski

pantonizacja 3.3td




przez jonsmit » 14/11/05, 05:39

cześć Zac, dziękuję za ofertę. w przypadku odzysku ropy naftowej nie jest to oczywiste. Mam wrażenie, że oprócz tego, że mają kontrakt, mają wszystko, co potrzebne, aby przekazać swoje stare oleje. co proponujesz dla bestii? +
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 14/11/05, 15:34

powitanie
Nie znam Twojego młyna, ale zacznij od prostego; reaktor i gaźnik lub metalowa gąbka (nie przejmuj się bełkotką).
przestrzegaj 2 punktów: możliwie najgorętszego i dobrego obniżenia (venturie lub zawór); nie martw się o ograniczenia wlotu i wydechu.
@+
zac
0 x
jonsmit
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 18/10/05, 14:26
Lokalizacja: Region paryski

3.3 td patrol z 1988r do pantonizacji




przez jonsmit » 02/12/05, 13:51

cześć, to patrol 3.3 td z 1988 roku. Nie znam się zbytnio na tym silniku. nowe auto. pompa inj kiki carbon jest również kopią boscha. pracuje na mieszance oleju i oleju napędowego. pantonizować.
0 x
GMX972
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 02/12/05, 14:59




przez GMX972 » 02/12/05, 15:01

Witam wszystkich !!!

Jeśli chodzi o mnie to po prostu szukam kogoś kto mógłby mi zrobić ten układ pentone.Z góry dziękuję. Jestem w IDF.@Wkrótce
0 x
jonsmit
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 18/10/05, 14:26
Lokalizacja: Region paryski

pod klucz




przez jonsmit » 03/12/05, 09:57

Witam, poszukaj serwisu http://www.soleol.net/

ale dobrze jest mieć własny pomysł. Z poważaniem.
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 03/12/05, 17:25

Widzę, że facet z serwisu instaluje SPAD na traktorach; To samo dotyczy sprzedawanych przez niego zestawów samochodowych :?
Bo według webmastera ekologii i sporządzacza, którego ostatnio poznałem, SPAD nie nadaje się do samochodów.
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 03/12/05, 20:13

Ten zestaw samochodowy nie jest Spadem, reaktor i bełkotka są oddzielnymi elementami (reaktor w wydechu i bełkotka pod maską).
0 x

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 146