Econokit jeszcze zestaw doping wodę na sprzedaż

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6

Econokit jeszcze zestaw doping wodę na sprzedaż




przez Cuicui » 17/05/11, 16:32

alaniesse napisał:Teraz przyjrzyj się uważnie wielkości produktów. W przypadku euro 180 bez instalacji jest mały w 8 mm.
Jest skuteczny w depolucji, w dopingu, nie należy zadawać zbyt wiele.
Ogłasza 5 przy 10% mniejszym zużyciu

Brakowało mi wielu filmów, ponieważ właśnie odkryłem system Econokit, miniaturowy reaktor z domieszką wody po prostu przymocowany do spalin i nie wymagający spawania ani przebijania spalin. Zużycie wody jest bardzo niskie. Zbiornik wody służy również jako barbotaż.
econokit.fr

Wydaje się, że wydajność nie jest bez znaczenia.
W mojej głowie zostałem pozostawiony układowi reaktora i GV w spalinach znacznie bardziej skomplikowany do osiągnięcia. Czy ktoś próbował systemu Econokit, który wydaje się bardzo łatwy w instalacji?

Edytuj według modo: temat podzielony od tego czasu Patent Renault wtryskowo z woda i-silnikiem gp t10733.html

Inne zestawy już istnieją: Kit-Doping-a-woda-or-ecopra Econokit-t10943.html

Ubezpieczenia Pantone-kit doping al-woda-gp zapewniona przez-AGF-t6801.html

Sprawność-the-kit ecopra-t10533.html

Wyjaśnienia lub założenia działania, całkowicie dokonane przez członków tego forum (aby przeczytać szczegółowo, aby zrozumieć zasadę dopingu w wodzie):

https://www.econologie.com/synthese-des- ... -3589.html

wiarygodne wyjaśnienie-of-dopingowej al-wodnego dużej t2917.html

Domieszkowanie silnikiem Al-wodne termodynamiki t4883.html

Mała precyzja: econokit nie ma żadnego powiązania komercyjnego z logiką econo ...
Ostatnio edytowane przez Cuicui 17 / 05 / 11, 23: 42, 1 edytowany raz.
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 17/05/11, 17:42

Należy ostrożnie wstrzykiwać wodę w postaci pary do nowych pojazdów wyposażonych w czujnik tlenu, wilgotność zawiera tlen, który na nią działa i wykrywa więcej modułu sterującego zapotrzebowaniem na tlen mniej paliwa i sprawia, że ​​samochód jest bardziej ekonomiczny z innego powodu niż korzyści płynące z wody!

Ciągle jest niewielka korzyść!
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 17/05/11, 17:53

Cuicui napisał:Wydaje się, że wydajność nie jest bez znaczenia.
W mojej głowie zostałem pozostawiony układowi reaktora i GV w spalinach znacznie bardziej skomplikowany do osiągnięcia.
Czy ktoś próbował systemu Econokit, który wydaje się bardzo łatwy w instalacji?


Nie widziałem ani jednej ankiety, udokumentowanego testu, co nie jest faktem producenta .... :płakać:
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 17/05/11, 17:59

Flytox napisał:Nie widziałem ani jednej ankiety, udokumentowanego testu, co nie jest faktem producenta .... :płakać:


Zwykłe „my” robimy to za nich: po co mieliby się przejmować ... : Chichot: : Chichot: :|

Nie mogę uwierzyć, że nazwa „econokit” nie jest inspirowana przez econo ... logie ... albo jest to zbieg okoliczności ... no, chodźmy!

Teraz musisz zrozumieć jedną rzecz: zestaw dopingujący jest wart innego (ekonokit opracowany przez hypnow), który zmienia się z jednego zestawu na drugi, warunki jazdy, moc silnika, łatwość montażu, trwałość. ... i ustawienia ... jeśli to możliwe, ustawienia tam!
Ostatnio edytowane przez Christophe 18 / 05 / 11, 12: 31, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 17/05/11, 23:49

Christophe napisał: należy zrozumieć jedną rzecz: zestaw dopingujący jest wart innego (ekonokit opracowany przez hypnow), który zmienia się z jednego zestawu na drugi, warunki jazdy, moc silnika, łatwość montażu, trwałość. ... i ustawienia ... jeśli to możliwe, ustawienia tam!

Zaskakuje mnie to, że zestaw z miniaturowym reaktorem po prostu przymocowanym do spalin, tak łatwym do zainstalowania bez narzędzi, może być wart zestawu z reaktorem umieszczonym wewnątrz wydechu i zużywającym 10 x więcej wody ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 18/05/11, 00:08

Może dlatego, że T ° „reaktora” (wymiennika) ma znacznie mniejsze znaczenie dla wydajności wody niż T ° komory spalania ...

„Reaktor” przygotowuje wodę (najprawdopodobniej do jonizacji) dopiero po wystąpieniu efektu zwłaszcza w komorze spalania ...

Skąd bierzesz 10 x więcej wody?

Nikt nigdy obiektywnie nie porównał bezpośredniego wtrysku wody przez zamglenie i doping przez reaktor ... tak?

Ale z pewnością są pewne „wskazówki” w tym temacie: https://www.econologie.com/forums/dopage-a-l ... t3270.html

Moim (skromnym) zdaniem efekty (poza pomiarami typu silnika) są bardzo podobne ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 18/05/11, 08:03

Christophe napisał:„Reaktor” przygotowuje wodę (jonizacja bardzo prawdopodobna) dopiero po wystąpieniu tego efektu szczególnie w komorze spalania ... Skąd czerpiesz 10 razy więcej wody

Wydaje się, że „reaktor” zestawu Econokit po prostu ogrzewa wilgotne powietrze pochodzące z bełkotki. Według producenta ten bardzo uproszczony system byłby w ciągniku tak samo wydajny jak APTE. Zadziwiający.
Ups, zjadłem posiłek, pomyliłem cl i cm2. Jest tutaj o 0, 5 l wody na 1000 km na samochodzie.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Philippe Schutt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1611
Rejestracja: 25/12/05, 18:03
Lokalizacja: Alzacja
x 33




przez Philippe Schutt » 18/05/11, 08:46

Alain G napisał:Należy ostrożnie wstrzykiwać wodę w postaci pary do nowych pojazdów wyposażonych w czujnik tlenu, wilgotność zawiera tlen, który na nią działa i wykrywa więcej modułu sterującego zapotrzebowaniem na tlen mniej paliwa i sprawia, że ​​samochód jest bardziej ekonomiczny z innego powodu niż korzyści płynące z wody!

Ciągle jest niewielka korzyść!

a raczej, wykrywając więcej tlenu moduł zwiększy przepływ benzyny ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 18/05/11, 11:15

Cuicui napisał: Jest tutaj o 0, 5 l wody na 1000 km na samochodzie.


Ach, rozumiem lepiej.

To bardzo mało.

W „kręgach wtajemniczonych” krąży hipoteza o domieszkowaniu wody.

Byłoby to tylko „proste” oczyszczenie silnika z sadzy (poprzez reakcję: C + H20 + ciepło = CO + H2)

Wszyscy mechanicy wiedzieli (nadal wiedzą?), Że można wyczyścić silnik (na przykład przed testem zanieczyszczenia) przez wstrzyknięcie wody!

Jeśli zostanie wyczyszczony tylko raz, efekt ten nie będzie trwały: silnik ponownie fauluje, ale bardzo stopniowo ... dlatego wielu eksperymentatorów zauważa, że ​​gdy mają więcej wody, zużycie nie rośnie natychmiast! Konieczne jest ponowne zabrudzenie silnika, aby zwiększyć!

Dlatego domieszkowanie wodą trwale zapobiega ponownemu zanieczyszczaniu (poprzez usuwanie sadzy, gdy się tworzy), a zatem zachowanie „ex-factory” jest zachowane (lub znalezione).

To wyjaśnia również, dlaczego olej silnikowy z wtryskiem wody dłużej pozostaje czystszy (mętność / nieprzezroczystość): jeśli w komorze jest mniej sadzy = mniej sadzy w oleju!

Jest to wyjaśnienie „podstawowe” i najbardziej pewne na temat domieszkowania wody. Inne działania są potencjalnie związane z dopingiem, ale to jest pewne!
Ostatnio edytowane przez Christophe 18 / 05 / 11, 23: 47, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 18/05/11, 12:03

Christophe napisał:o dopingu wodnym.Byłoby to tylko „proste” oczyszczenie silnika z sadzy (poprzez reakcję: C + H20 + ciepło = CO + H2)

Dziękuję Christophe za te wyjaśnienia.
Gdybym interweniował w tym temacie, to dlatego, że jestem zdumiony, że montaż tak niesamowitej prostoty jak Econokit pozwala uzyskać wyniki (prawdopodobnie skromne w porównaniu do prawdziwego domieszkowania wodą z reaktorem, trzonem, GV itp.) Przy takich ograniczonych środkach. Jest tylko AVEC lub dodatek SP85 lub aceton, które są jeszcze prostsze.
Jeśli wyniki są rzeczywiście ogłoszone przez producenta i wymagają weryfikacji, Econokit wydaje się wyjątkowo dobrze przemyślany (jak najprostsze rzeczy), z bardzo małą liczbą części i praktycznie bez ryzyka awarii lub korozja. To naprawdę byłby doping dla wszystkich. Zanim zacznę, chciałbym poznać wyniki uzyskane przez tych, którzy wypróbowali ten zestaw.
Ciąg dalszy nastąpi ...
Ostatnio edytowane przez Cuicui 18 / 05 / 11, 12: 08, 1 edytowany raz.
0 x

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 98