łączność

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
opryszczka
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 18/10/05, 13:27

łączność




przez opryszczka » 18/10/05, 15:51

Witam wszystkich

Mechanikowi neoficie (tak jak ja) bardzo trudno jest w pełni zrozumieć, jak działa PMC Geet Pantone
neutralne zanieczyszczenie, zużywające 80% wody na 20% węglowodorów, które pozostawiają Ci marzenie: rolleyes:
Nie instalowałbym takiego systemu sam na moim oleju napędowym, to jest powód mojego postu i nie powinienem być jedynym w tym przypadku,
Czy są jakieś zorganizowane spotkania lub inne podobne wydarzenia pozwalające na kontakty?

po przeczytaniu strony http://www.essenceciel.tk gdzie wyjaśniono, jak obsługiwać silnik benzynowy z wodą (100%) zgodnie z metodą S. Meyera (rip), chciałbym wiedzieć, czy istnieją pojazdy działające z tym systemem ...
(pochodna pantonu bez dodatku węglowodorów)

dzięki;)
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 18/10/05, 16:07

powitanie
Po pierwsze marzenie nie: 80/20, jeśli tam dotrzesz, jesteś lepszy od nas; ale 20/80 i prawie zerowe zanieczyszczenie osiągamy dzięki dobrze zamontowanemu dopingowi wody.
Wiele osób nosi pantony we Francji; ciągnie się forum wszystkie odpowiedzi na twoje pytania są tam. :P
Dla meyera jest ich kilka, ale o ile mi wiadomo, nikt jeszcze nie prowadził samochodu (jeśli się mylę, wszystkie wskazówki jak się tam dostać są mile widziane).
@+
zac
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
opryszczka
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 18/10/05, 13:27




przez opryszczka » 18/10/05, 17:18

dziękuję za informację, g nie mogę sobie wyobrazić, ponieważ mechanik nie jest moim hobby: huh:
inaczej obieram forum ostatnio, ale planuję rzucić
bez zanieczyszczania lub utrzymywania lobby! (c przez biai z olomomobile, które tu dostałem)
powodzenia o mechanika zaniepokojonego naszym środowiskiem ... a +
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 18/10/05, 17:21

Jeśli jesteś nowy w systemie, radziłbym ci nie tracić zbyt wiele w forum ale raczej opieraj się na witrynie, zaczynając od tej strony, na przykład: https://www.econologie.com/c-est-quoi-le ... -1313.html
0 x

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 155