Potrzebujesz informacji Opel Opel lub Kadett Diesel (Pantone)

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
ghislain1973
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 22/01/11, 09:53

Potrzebujesz informacji Opel Opel lub Kadett Diesel (Pantone)




przez ghislain1973 » 22/01/11, 12:02

cześć Zdaję licencję pod koniec marca i po tym, jak planuję kupić samochód, który pochodzi ze stylu

opel ascona lub kadett olej napędowy lub benzyna

jest mniej niż 100 000 km i utrzymuj się bardzo dobrze, są to samochody z dość solidnym silnikiem pomysł instalacji systemu pentome na silniku bardzo przemawia do mnie z ekologicznego i finansowego punktu widzenia, jedynym problemem jest to, że Nie widzę, żebym sam to wszystko robił, przekonany, że jeśli ktoś mi pokaże, że się tam dostanę (zostajemy kowalem przez kucie), jestem bardzo samoukiem, ale moje umiejętności są zerowe, aby móc udawać, że sam zbudowałem ten system.
więc tutaj prawdopodobnie byłbym gotowy, aby przeprowadzić się do kompetentnej osoby, aby wyjaśnić to wszystko i pomóc mi zainstalować tego rodzaju system

Mieszkam 16 km na południe od Vichy
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Odp: Potrzebujesz informacji opel ascona lub kadett diesel (pantone)




przez Flytox » 22/01/11, 22:27

Witaj ghislain1973 Witaj

ghislain1973 napisał:cześć Zdaję licencję pod koniec marca i po tym, jak planuję kupić samochód, który pochodzi ze stylu

opel ascona lub kadett olej napędowy lub benzyna

Jeśli chcesz Pantoner, łatwiej jest z Dieslem.

ghislain1973 napisał:.... jedynym problemem jest to, że widzę siebie samego, który przekonuje mnie, że jeśli ktoś mi pokazał, że się tam dostanę (zostaliśmy kowalem przez kucie), jestem bardzo samoukiem, ale moje umiejętności są zerowe aby móc udawać, że buduje ten system sam
więc tutaj prawdopodobnie byłbym gotowy, aby przeprowadzić się do kompetentnej osoby, aby wyjaśnić to wszystko i pomóc mi zainstalować tego rodzaju system

Mieszkam 16 km na południe od Vichy


Jeśli nie wiesz nic o mechanice i spawaniu ... jeszcze nie opuściłeś hostelu :płakać: ale jeśli chcesz się tego nauczyć, rekompensuje to :P Masz wiele postów do przeczytania na temat ekonologii, aby rozpocząć naukę i lepiej zrozumieć system. Wreszcie, aby naprawdę „posuwać się naprzód”, konieczne byłoby posiadanie pojazdu, aby móc oszacować zatory, a tym samym zacząć wymyślać rozwiązania.

Mam nadzieję, że znajdziesz kogoś niezbyt daleko, aby cię zainicjować :P
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
ghislain1973
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 22/01/11, 09:53




przez ghislain1973 » 23/01/11, 10:45

dziękuję za powitanie

tak, musiałbym najpierw posiadać pojazd ^^

Wiem, że Opel Ascona i Kadett mają dużo próżni wokół silnika.

Mam pojęcie o mechanice i spawalnictwie (mój ojciec spawał atomowe okręty podwodne)

w końcu mogłem położyć ręce na sterownicy

oto fakt, czy wprowadzenie tej modyfikacji jest legalne? czy mamy prawo jeździć?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 23/01/11, 12:55

Teoretycznie to, co jest niedozwolone, jest zabronione ... ale jest wiele wyjątków od „drobnych” modyfikacji, inaczej nigdy nie przyjdą i nie dadzą ci żetonów. Zmieniasz swoje radio samochodowe, lusterko wsteczne, fotele, filtr oleju napędowego, węże ... tak wiele rzeczy niezbyt rzucających się w oczy i bez większego wpływu na osiągi pojazdu, ubezpieczyciel nie rozpocznie mega śledztwa w tej sprawie spróbować cię przelecieć. :płakać:

Jeśli dojdzie do poważnego wypadku (kosztownego w przypadku śmierci człowieka itp.), A ubezpieczyciel ma wątpliwości, stara się sprawdzić. Tam lepiej, żeby nie znalazł turbo tam, gdzie na przykład nie powinno go być. Nastąpi znacząca zmiana wydajności i istnieje szansa, że ​​nie nastąpi… Spójrz na końcu poniższego linku, jest Ubezpieczyciel, który pokrywa ryzyko Pantone za pomocą zestawu Ecopra. :P


https://www.econologie.com/forums/moteur-pan ... 08-20.html
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.

[Eugène Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 86