krok po kroku

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
duch
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 11/10/05, 01:36




przez duch » 11/10/05, 01:41

bonjour,

Poszukuję jednego lub kilku szczegółowych planów procesora systemu geet na kilka paliw geet

Jeżeli znasz link to mógłbyś mi go przesłać.

plan, którego szukam, musi zawierać wszystkie szczegóły schematu montażu z opisem niezbędnych części.

Z góry dziękuję

Wkrótce
0 x
Avatar de l'utilisateur
Hoedic
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 18/12/04, 16:10




przez Hoedic » 11/10/05, 09:47

Chcesz 100 dolców i kawę?

Na poziomie skutecznie wykonalnego planu na poziomie mechanicznym z wymiarowaniem funkcjonalnym i w ogóle z większą ilością pomysłów na obróbkę i działanie, nic nie znalazłem i moim zdaniem nic nie zostanie znalezione z dobrego i prostego powodu, dla którego ci, którzy wiedzą jak zrealizować tego rodzaju plany (łącznie ze mną) jest mnóstwo i że jeśli to zrobią, zrobią to dla siebie z mocnym zamiarem ich sprzedaży, jeśli zostanie im zaoferowana taka możliwość.
Zatem zawsze ten sam problem, aby nawiązać kontakt bez przyłapania przez patrol i ryzyka całkowitej eliminacji, jak to miało miejsce od dziesięcioleci.
Jak dla mnie bardzo mało... :ph34r:
Poszukuję kompetentnego mechanika w mojej okolicy.
a przede wszystkim sposób na spotkanie bez wzbudzania bzdur ze strony lobby naftowego.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 11/10/05, 10:05

No cóż, zdecydowano, że zrobię stronę z podstawowymi planami montażu na econo...lepiej dwa razy niż jeden...

Co mam powiedzieć tankowcom?
0 x
skyfish
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 18
Rejestracja: 16/04/05, 23:24




przez skyfish » 11/10/05, 11:42

na tej stronie jest już mnóstwo linków, ale jeśli ich nie znalazłeś, zacznij tutaj:
http://quanthomme.free.fr/pantone/PageM_David.htm

dobra lektura

hoedic, poniekąd się z tobą zgadzam, pan nie szukał dobrze, w końcu mam paranoję na punkcie ropy...spokojnie, to nie ciebie szukają, ani mnie, jeśli o to chodzi; to olej!!!

ciao tutti
0 x
Avatar de l'utilisateur
SUPERFORM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 294
Rejestracja: 09/11/04, 14:00




przez SUPERFORM » 11/10/05, 12:20

och, nie, oni nie szukają ropy, oni szukają władzy i pieniędzy, to nie dokładnie to samo <_
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 12/10/05, 06:34

Witaj, odpowiedz na Deuch
Nie ma konkretnego planu, według którego reaktor nie byłby uniwersalny
świeca i znowu...
Wszystkie reaktory wyglądają podobnie, podstawowa zasada jest zawsze taka sama. Wymiary są w miarę tolerancyjne pod warunkiem, że luz wędką będzie wynosić od 1 do 1,5mm i kilka podstawowych zasad.
Pierwszym problemem jest to, że istnieje (36) modeli wylotów spalin
we wszystkich rodzajach samochodów i nie mówię o miejscach, w których trudno jest znaleźć odpowiednią część rury wydechowej, aby pomieścić reaktor.
Wracam za każdym razem, gdy otwieram maskę (Ha! dobre miejsce na reaktor). Tak, ale bełkot, ten duży pęcherz, gdzie można go umieścić? i rura wylotowa reaktora, gdzie wejdę do silnika? przed gaźnikiem czy za gaźnikiem? Obydwa sposoby działają, ale każdy wymaga modyfikacji i zależy od przeznaczenia pojazdu.
Zatem moralnie trudno będzie w samochodzie stworzyć uniwersalny model typu SPAD, który będzie pasował do wszystkich silników. chyba, że ​​producenci przewidzą to na rysunku silnika, bo przewiduje miejsce na umieszczenie alternatora, to mogłoby się to stać uniwersalne. Moglibyśmy zrobić fajny plan z pomiarami.
Usiądź przed silnikiem, przeanalizuj najprostsze rozwiązanie do osiągnięcia i improwizuj z dostępnym materiałem. i idź po to. Zawsze możesz zadać pytanie dot forum kiedy masz plan...

André
0 x
duch
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 11/10/05, 01:36




przez duch » 12/10/05, 21:21

dziękuję wszystkim, którzy mi odpowiedzieli

dziękuję andre za wyjaśnienia :D , tobie też dziękuję skyfish za ten link, ale już tam byłem :D

z drugiej strony hoedic, twoje 100 jaj i kawę, trzymasz je dla siebie i kładziesz tam, gdzie myślę
ja miałem rację, więc też tam zostań, a zobaczysz, że będzie lepiej
to nie dlatego, że jesteś na forum że możesz wierzyć, że wszystko Ci wolno :angry:
0 x
elmire51
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 07/10/05, 11:21
Lokalizacja: Angouleme(16)




przez elmire51 » 21/10/05, 21:26

econology napisał:No cóż, zdecydowano, że zrobię stronę z podstawowymi planami montażu na econo...lepiej dwa razy niż jeden...

Co mam powiedzieć tankowcom?

powiesz im po prostu, że ich pieniądze i ich władza opierają się na czymś, co ma tendencję do znikania, więc starają się to uratować, a przy okazji zanieczyszcza to naszą ukochaną planetę, na której też żyją...
0 x
Jeśli ktoś mieszka niedaleko Angoulême (Charente) proszę o kontakt.
Popaul
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 55
Rejestracja: 16/10/05, 17:48
Lokalizacja: Na północ od Lyonu> Villefranche




przez Popaul » 21/10/05, 23:23

(Odkrywam to forum i uważam, że jesteś bardzo agresywny w stosunku do nowoprzybyłych)
To powiedziawszy, ja też jestem początkujący i nie do końca rozumiałem, o co chodzi z czołgistami...
Czy reaktor i system Pantone są legalne, czy nie? boicie się tankowców tylko ze względu na ich siłę finansową? czy też dlatego, że nie wszystko jest zgodne z prawem i zgodne ze standardami (w szczególności podatkowe)?
Dziękujemy!
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 22/10/05, 02:01

cześć, popaulu
witaj na stronie, nie wiem co masz na myśli mówiąc agresywny, może ze względu na powtarzające się odpowiedzi na każdy nowy. Jeśli przeczytasz poprzednie posty, zobaczysz, że prawie zawsze ci sami powtarzają to samo i czasami my oparzeni przez wróble, które doskonale wiedzą, jak działa panton, ale które przychodzą (cener) z dziwnymi pytaniami, jak nie tak dawno temu..
To powiedziawszy, masz całkowitą rację, że dla początkujących potrzebny jest podstawowy samouczek, chociaż David na tych stronach już sporo oczyścił, ale od tego czasu jest wielu eksperymentatorów, którzy dokonali różnych ulepszeń, są też tacy, którzy syfonują na the forum i co nie wnosi nic z tego, co oni robią. W końcu potrzeba wszystkiego, aby stworzyć świat. Próbujemy ulepszyć system Panton przy pomocy naszych skromnych środków i naszej małej wiedzy... to jest długie i wymaga cierpliwości.
A jeśli chodzi o twoje drugie pytanie, firmy naftowe naprawdę nie dbają o to, czy mają nam więcej ropy do dostarczenia. i że skończą już okradać nas przy współudziale naszego dobrego rządu, znajdą sposób, żeby zarobić na czymś innym. W średniowieczu biednych opodatkowano solą i my płaciliśmy dziesięciocentówkę (dziesiątą część naszej aktywa) i w ten sposób dokonali rewolucji, teraz wszystko opodatkowują, a my płacimy od 30 do 40% naszych wynagrodzeń w formie podatków i impostów i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy wybrać nasz dobry rząd... Mamy poczucie, że wybraliśmy ...
Jeśli chodzi o legalność toczenia się po wodzie, to znowu moje najmniejsze zmartwienie, co myślą sługusy rządu (ci niewybrani), niech lepiej się tym zajmą. Zobacz nadchodzącą burzę, jeśli nadal będzie tak rozumował, wejdzie w kontakt ze stadem.
Daję przykład, to nie do pomyślenia, żeby rząd nie obniżył podatków od krajowego oleju opałowego, który jest podstawowym artykułem na zimę (przynajmniej tu trzeba się ogrzać) to nie jest miejsce na spacery, biedni będzie pierwszym, który ucierpi.
Nasi błyskotliwi urzędnicy skopiowali wasz system za garść dolarów dla tych, którzy ogrzewają olejem i podwyżkę dla tych, którzy ogrzewają elektrycznie. Odbiegam od tematu, powrócę do niego gdzie indziej, chłodniej...

André
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 151