Istnienie polityczne?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 10/02/04, 17:42

Hello!

Właśnie przeczytałem artykuły na temat zbliżającego się szczytu ropy... ciarki przechodzą mi po plecach.

I przyszło mi do głowy pytanie:

Czy istnieją grupy polityczne (grupy nacisku, partie, światowe media diplo) na szczeblu krajowym, europejskim, międzynarodowym, aby nasi współcześni słuchali rozsądku w kwestii energii?

Rzeczywiście, poza ryzykiem ekologicznym, w dniu, w którym butelka nafty będzie pusta, czeka nas radosna wojna światowa. Stąd znaczenie masowych inwestycji w poszukiwanie alternatyw, aby uniknąć tego powszechnego konfliktu.

Czy są dzisiaj ludzie, którym w ten czy inny sposób udaje się naprawdę wpłynąć na politykę naszych rządów w tym sensie, czy też jesteśmy brązowi?


Rulian, pytający.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 10/02/04, 19:42

Nie, myślę, że nie ma takiej grupy, bo koncerny naftowe kontrolują WSZYSTKO i powyżej pewnego poziomu wszyscy są „wykupieni”. Na przykład, dlaczego uważasz, że grupy „ekologiczne”, takie jak Greenpeace czy WWF, swoimi milionami nie pomagają w rozwoju nowych technologii? (mogliby to całkiem łatwo) Osobiście nie mam odpowiedzi, ale widząc ilość wynalazków pozostałych w pudełkach z powodu braku rozwoju i środków, poważnie zadaję sobie pytanie...

W przeciwnym razie nie martw się, wojna światowa już się zaczęła, spójrz na Afrykę, będzie to kolejny Bliski Wschód pod względem ropy, a Francja i USA walczą dyskretnie i pośrednio o kontrolę nad tym kontynentem.
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 11/02/04, 14:20

Cóż, najlepszym sposobem, aby się tego dowiedzieć, jest wypróbowanie tego na własnej skórze...

Jeśli pojawią się mężczyźni w ciemnych marynarkach i okularach i dadzą nam do zrozumienia, że ​​lepiej dla nas przestać, inaczej bum, to będziemy naprawieni :D

A żeby zostać usłyszanym, potrzebne są media. A czego chcą media: sensacji, tragiczności, kataklizmu...

Czy III wojna światowa w kontekście niedoborów paliwa i powszechnych niedoborów soków nie jest kataklizmem? Dlaczego nie zwrócić przeciwko nim broni medialnej „petrokratów”? hmmmm? B)

Poza tym będzie to wybawienie dla dziennikarzy potrzebujących reportaży, którzy zapełniają redakcje legionami.
A wtedy być może będziemy mieli to, czego chcemy: masową świadomość społeczeństwa, aż osiągniemy „masę krytyczną”.


Co o tym sądzicie, ludzie?
Może odrobina demagogicznej sensacji by się przydała?
(OK, sensacja i demagogia są godne pogardy, ale hej, musisz wiedzieć, czego chcesz...)

Rulian, dość zabawny i bardzo marzycielski :P
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 12/02/04, 19:50

W zasadzie się zgadzam, w formie to nie wystarczy.... „Tłuczenie” efektu cieplarnianego jest już dość ważne (szczególnie w odniesieniu do podjętych skutecznych działań), a przede wszystkim… ludzie szybko zapominają… po powodziach, falach upałów...czy staramy się więcej?

Wątpię... co gorsza, zrzucamy winę na stronę organizacyjną (topimy rybę...)
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 13/02/04, 11:00

Wow!! Klasa!!

Akta Interpolu, monitorowane przez RG, MI6 i CIA...

Wszyscy będą za mną szaleć :D
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 13/02/04, 19:48

Nie wiem, czy klasa to właściwe określenie...

MI6?
co to jest ? Nie wiem...


z drugiej strony dziewczyny, powiem Wam, że TO NIE DZIAŁA!

Kolejna legenda Hollywood :D
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 14/02/04, 16:16

MI6 to według mnie angielski wywiad ;)
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 15/02/04, 14:21

ok merci

Jeszcze nie przyszli... może dlatego, że strona nie jest w języku angielskim :D
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 16/02/04, 21:44

Może pewnego dnia zostanie przetłumaczone na angielski :blink:
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 16/02/04, 22:54

Liczę na to...:)

No cóż, zobaczymy... to już jest wystarczająco trudne!
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 225