véhicules

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Eoly7
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 24/09/05, 08:03




przez Eoly7 » 24/09/05, 10:16

Halo

Mam do sprzedania 2 samochody LPG/Ess, ze względu na zmianę pracy, dochodów i stylu życia. Jeżdżę samochodami na LPG od ponad 10 lat. Rozstaję się z nim ze względów finansowych.

CTROEN Xantia LPG/Ess 08/96 245 000 Km Przydatny zbiornik LPG 40 l.
9 KM 1,8 l 16 V Szyberdach ABS DA Hak holowniczy Elektryczne szyby i centralny zamek
Opony w dobrym stanie. Wykonane prace Rozdzielacz, pompa wody, pasek. Czyszczenie filtra i obwodu LHM. Klocki przód i tył. CT OK 3000 € Do omówienia. Widoczne w Mouzeil (44) na północny wschód od Nantes.

TOYOTA Prévia LPG/Ess 237 000 Km Przydatny zbiornik 90 l.
12 KM 8 miejsc.
DA elektryczne szyby Centralny zamek. Dołączona para łańcuchów śniegowych.
Nowe klocki przód. Opony w dobrym stanie
Wykonano tomografię komputerową
Widoczne w Mouzeil (44) na północny wschód od Nantes.
5000 euro Do dyskusji.
Taki 02 40 97 26 03
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 243