Pop up [rozwiązany]

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
yahi
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 115
Rejestracja: 06/04/05, 19:48
Lokalizacja: w pobliżu Nantes (44)

Pop up [rozwiązany]

przez yahi » 13/09/05, 23:42

Cześć, od kilku dni zauważyłem, że wyskakujące okienka czasami otwierają się, otwierając strony forum !! czy jestem jedyną, która się tak dzieje?
Czy to z twojej woli Christophe?
Nie chodzi o to, że tak bardzo mi to przeszkadza, mam anty-pop-up, a zamiast tego pojawia się raport blokujący, ale nie jest to straszna nowość.
Mam nadzieję, że to się opłaci, bo trochę psuje!

yahi

Odpowiedź: https://www.econologie.com/forums/popup-netstat-t1057.html
0 x
Gdy będziemy mieć prawo do wstrzymania stosowania oleju?
Bezpłatne obiekt!
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1

przez Były Oceano » 13/09/05, 23:49

Żadne wyskakujące okienko nie jest wyświetlane w domu. Ani pin-up;) na wyświetlaczu
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Avatar de l'utilisateur
Adrien
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 72
Rejestracja: 11/11/04, 22:25
Lokalizacja: Bretania

przez Adrien » 14/09/05, 02:18

Ja tylko pin-upy, więc nie martw się, to mi nie przeszkadza.
0 x
„Człowiek, który wie, jak uszczęśliwić siebie prostą iluzją, jest nieskończenie mądrzejszy od tego, który rozpaczał rzeczywistością”. Alphonse Allais
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79295
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

przez Christophe » 14/09/05, 10:08

Zauważyłem też, że ... to przypadkowe, widzę to na stronie ... i że raz dziennie (na szczęście) ... i nie, to nie moja wola ... być reklamami Google, które sobie na to pozwalają, nie ostrzegając nikogo ....

Jakie były reklamy w wyskakującym okienku, aby sprawdzić, czy mogę zablokować tych reklamodawców (potrzebuję dokładnego końcowego adresu URL), osobiście miałem jedno ubezpieczenie w Wielkiej Brytanii, jak sądzę ...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 180