Ekologia jest przygnębiające?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
nicoslv
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 10/01/10, 15:13
Lokalizacja: Yonne

Ekologia jest przygnębiające?




przez nicoslv » 10/01/10, 15:33

Witam wszystkich i życzę szczęśliwego Nowego Roku
Podpisuję się pod tym forum i publikujesz tę krótką wiadomość w ramach pierwszego kontaktu i tyrady...
W tym miejscu wracam do różnych zmagań z globalnym ociepleniem. Osobiście liczyłem na wiele rzeczy po Kopenhadze. Biorąc pod uwagę wyniki, wmawiam sobie, że jest zrujnowany, że nasza planeta jest skazana na zagładę
:płakać:
Wreszcie, aby mieć czyste sumienie, nadal dokonuję selektywnego sortowania, aby nauczyć moją trójkę małych dzieci prostych, małych gestów...
krótko mówiąc, pomimo mojej depresji w obliczu biernego rządu, chciałbym przejść na czystą energię;
Zanim zmierzysz się z tą dżunglą, spróbuj rozróżnić kompetencje od oszustwa.... Nakarmię cię forum i publikuj wiadomości w różnych sekcjach.
Wkrótce
0 x
pierwszym ekologicznym gestem jest dobra edukacja/informacja dzieci
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 10/01/10, 15:59

Moja gotowa odpowiedź: https://www.econologie.com/forums/nouveau-cl ... t9103.html : Mrgreen:

Przepraszam, że jest niedziela! Odwagi, nie jesteś w tej sprawie sama, tak naprawdę jest nas wielu…ale musisz spojrzeć na wszystko z właściwej perspektywy i nie przechodzić na ciemną stronę…
0 x
recyclinage
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1596
Rejestracja: 06/08/07, 19:21
Lokalizacja: artysta ziemi

Re: Czy ekologia jest przygnębiająca?




przez recyclinage » 10/01/10, 16:37

nicoslv napisała: Nakarmię twoje forum


smacznego
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12298
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2963




przez Ahmed » 10/01/10, 20:37

Szyk! Burgundczyk! Powitanie!
Osobiście liczyłem na wiele rzeczy po Kopenhadze. Biorąc pod uwagę wyniki, wmawiam sobie, że jest zrujnowany, że nasza planeta jest skazana na zagładę

Już od pierwszego zdania wnioskuję o pięknej świeżości duszy i pewnej młodości (nie jest to krytyka, wręcz przeciwnie!).
Po drugie, mogę cię uspokoić: nasza planeta nie ma się absolutnie czego bać, tylko my (i kilka innych żywych istot) mamy się czego bać.

Będziecie musieli zrozumieć, że wszyscy, od góry do dołu społeczeństwa, jesteśmy więźniami złożonego i przewrotnego systemu, że musimy podjąć wysiłek, aby się z niego wydostać i że ci, którzy stoją na czele naszego społeczeństwa, najmniej potrafią to zrobić...
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
nicoslv
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 10/01/10, 15:13
Lokalizacja: Yonne




przez nicoslv » 11/01/10, 19:30

cześć
dzięki za odpowiedzi
więc już odpowiadam na recykling... dziękuję za dobry apetyt, ale na razie to raczej niestrawność, bo odnawialne źródła energii nie są takie proste. Jest wiele rzeczy do nauczenia się... niekoniecznie łatwych.
Christophe, nie martw się, nie przejdę na ciemną stronę, za bardzo kocham naturę, żeby pozwolić jej upaść.
Ahmed, dziękuję za ciepłe powitanie godne Burgunda.
Mała różnica zdań z Tobą, gdy mówisz, że nasze „głowy” nie są w stanie sprawić, że rzeczy ewoluują i że musimy się bez nich obejść.
Ponieważ to nie my zagrażamy naszemu systemowi, ale duże firmy... i mogą je zmotywować do połączenia rentowności i ekologii.... : Idea: to są nasi kochani szefowie rządów :|
Wkrótce
0 x
pierwszym ekologicznym gestem jest dobra edukacja/informacja dzieci
recyclinage
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1596
Rejestracja: 06/08/07, 19:21
Lokalizacja: artysta ziemi




przez recyclinage » 11/01/10, 19:55

Nie martw się

jeśli zdołasz oczyścić głowę ze zwykłych uprzedzeń i standardowego wykształcenia, z łatwością będziesz w stanie to zrozumieć

To kwestia tak i nie 8)
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 11/01/10, 21:59

Trochę regionalizmu: Witam Burgundów!!!
0 x
recyclinage
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1596
Rejestracja: 06/08/07, 19:21
Lokalizacja: artysta ziemi




przez recyclinage » 12/01/10, 13:41

Burguini to muzycy, prawda?
Wydaje mi się, że słyszałem w radiu jednego z ich beefów

(buguinion wołowy)

dobra wychodzę
0 x
Avatar de l'utilisateur
highfly-nałogowiec
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 757
Rejestracja: 05/03/08, 12:07
Lokalizacja: Pireneje, 43 roku
x 7




przez highfly-nałogowiec » 12/01/10, 16:42

nicoslv napisała:Ponieważ to nie my zagrażamy naszemu systemowi, ale duże firmy... i mogą je zmotywować do połączenia rentowności i ekologii.... : Idea: to są nasi kochani szefowie rządów :|
Wkrótce


: Mrgreen:
Oh!?! A kto toleruje i wspiera paskudne praktyki dużych firm, dając im pieniądze? A kto wybiera naszych przywódców?

To my.

Działajmy w oparciu o przyczyny.....
0 x
„Bóg śmieje się z tych, którzy potępiają skutki, których pielęgnują przyczyny” BOSSUET
"Na zobaczyć co jest Croit„Dennis MEADOWS
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 12/01/10, 16:48

To nie jest kłamstwo, dziękuję za zwrócenie uwagi!

Więcej głosujemy kupując (inaczej, lepiej...) niż uczestnicząc w (pseudo)demokratycznym głosowaniu...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 269