Rozwój pomysłów w Internecie

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen

Rozwój pomysłów w Internecie




przez Rulian » 02/02/04, 20:07

Witam !!

Odkryłem tę stronę dopiero dzisiaj, po wielu godzinach na tropie Paula Pantone. Doskonała inicjatywa! Dobrze zrobiony !

Jednak w całym tym badaniu jedna rzecz wydawała mi się dziwna:
Rzeczywiście, witryny takie jak ta lub quant'homme prezentują stosunkowo podobne treści,
opowiadają się za tą samą ideą (którą podzielam), ale wydaje mi się, że poczyniono niewielkie postępy, aby to wszystko zmienić (jestem bardzo krytyczny, ale chciałem to powiedzieć).

Jednak ta strona faktycznie nazywa się „ECONO-LOGIE”. Zawiera słowo „gospodarka”…

Całkowicie rozumiem, że wszystkie te wynalazki są celowo pomijane przez dużych producentów. Ale jeśli ich nie chcą i jeśli te technologie są naprawdę tak decydujące, dlaczego nikt nie zakłada firmy?
Przyniesie znaczne środki na rozwój wszystkich tych dziedzin badań, ale przede wszystkim da KREDYT do tego wszystkiego!

Rzeczywiście, należy mieć świadomość, że wielu uważa te wynalazki za wielką szarlatanerię (niektóre są). Opinie zmienią się dopiero wtedy, gdy ludzie będą mogli kupić urządzenia i czerpać z nich korzyści.

Atakując ich na ich terytorium (na rynku), możemy odeprzeć lobby przemysłowe.

Ja sam za półtora roku kończę studia inżynierskie i poważnie zastanawiam się nad utworzeniem firmy tego typu, ale względny brak ruchu, a zwłaszcza obskurantyzm społeczności internetowej (JL Naudin nawet nie odpowiada na jego e-maile... ) budzi we mnie duże wątpliwości.

Dlatego proszę najbardziej doświadczonych z Was w tym temacie o oświecenie mnie i wskazanie możliwych projektów biznesowych, które pomogłyby mi wpaść na pomysł.

Kontynuuj, pomimo tej krytyki,

Rulian
0 x
Logan
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 25/03/03, 11:45




przez Logan » 03/02/04, 16:17

Witam i pozdrawiam w tej sprawie forum

Nie dziwię się brakowi reakcji na Pański plan założenia spółki, która miałaby opracowywać nowe technologie wytwarzania energii.
Musisz zrozumieć, że nie wystarczy być pełnym dobrej woli, trzeba też działać proaktywnie.

Zatem Twoja prośba jest zbyt otwarta, a projekt niewystarczająco precyzyjny. Rozumiem zatem, że „gracze” na tym polu nie uważają za konieczne odpowiadanie na Twoją wiadomość, ponieważ otrzymują setki próśb typu: Czy Twoja sprawa naprawdę działa, a jeśli tak, pomóż mi założyć firmę?

Nie możesz po prostu pukać do drzwi ludzi i mówić: powiedz mi, jak mam rozpocząć działalność gospodarczą z wykorzystaniem Twojej technologii. Twoim zadaniem jest przekonać „tych odkrywców”, że to Twój projekt jest poważny, a nie odwrotnie.

Możesz więc zacząć od skonfigurowania witryny i pliku forum, wyjaśniając cel swojego projektu i tym samym zaczynając jednoczyć ludzi. Nic Cię to nie będzie kosztować poza czasem, a pokaże, że masz motywację. Innymi słowy, trzeba „ubrudzić sobie ręce”.

Możesz dowiedzieć się o statucie takiej firmy, poruszyć kwestię finansowania badań, szukać partnerstwa z uniwersytetami lub szkołami inżynierskimi i udostępnić wszystko na swojej stronie.

Krótko mówiąc, przedsiębiorczości nie można improwizować i jeśli chcesz przekonać badaczy do wsparcia Twojego podejścia, wiesz, co pozostaje do zrobienia.

Powodzenia na przyszłość.
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 04/02/04, 09:37

Witam ponownie !!

Źle powiedziałem.

Pytanie nie brzmi:

„Jak mogę zrobić biznes dzięki Waszym wynalazkom?”


Pytanie brzmi:

„Jak to się dzieje, że mimo takiego potencjału i takiej potrzeby nagłośnienia całej tej pracy, nikt nie założył firmy?”

Musi być powód inny niż „nikt tak naprawdę nie próbował tego zrobić”.
Właśnie w tej kwestii chciałem się oświecić.

Jeszcze raz dziękuję, Rulianie.

PS: Szukam magnesów na lodówkę, aby wypróbować SMOT JLNaudina. Gdzie mógłbym to znaleźć?? A co ze stalową kulką??
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 01/04/04, 12:47

Rulian napisał:PS: Szukam magnesów na lodówkę, aby wypróbować SMOT JLNaudina. Gdzie mógłbym to znaleźć?? A co ze stalową kulką??

: Rolleyes:
Witam,
Magnesy na lodówkę, łatwe do znalezienia w centrum recyklingu ;)
W przypadku kulek stalowych musisz znaleźć „duże” łożyska kulkowe, a następnie jedno złamać (być może zepsucie samochodu?)
;) W końcu to jest moja opinia i ją podzielam!
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 215