Christophe bezrobotny

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
jonule
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2404
Rejestracja: 15/03/05, 12:11

przez jonule » 12/09/05, 10:45

Witam.

Uważam, że to dość napompowane, aby przyjść i narzekać na własnej stronie ...
uważaj nie mam animozji chcę to podkreślić, po prostu twój przypadek nie jest wyjątkowy i nie jesteś jedyną osobą, która chce być zainteresowana "lepszym światem" i tak koniecznie w ENP...ale stamtąd aby zrobić z tego pracę = zarobić €, istnieje margines!
Wreszcie, jak sami widzieliście, to nie jest rozwiązanie… ale dlaczego nie założyć stowarzyszenia bezrobotnych wynalazców? ponieważ tam, tak, jest wiele do zrobienia!

Interesuje mnie to, to nie moja praca, ale jedno jest pewne, że nawet gdybym jej nie miał, to i tak byłbym zainteresowany, z tych samych powodów, które znasz!
więc… nie trać nadziei, aw najgorszym przypadku zobaczysz, że zmienisz sposób pojmowania wsparcia swoich… konkurentów?

medytować !

dla twojej informacji i pocieszenia, twórca tej strony jest już od jakiegoś czasu bezrobotny, powiedziałbym nawet, że zrobił z tego całą filozofię:

http://www.surrealiste.org

jak co !
:ph34r:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

przez Christophe » 12/09/05, 11:41

jonule napisał:Witam.

Uważam, że to dość napompowane, aby przyjść i narzekać na własnej stronie ...
uważaj nie mam animozji chcę to podkreślić, po prostu twój przypadek nie jest wyjątkowy i nie jesteś jedyną osobą, która chce być zainteresowana "lepszym światem" i tak koniecznie w ENP...ale stamtąd aby zrobić z tego pracę = zarobić €, istnieje margines!

Nie narzekam, stwierdzam fakt... Gdybym chciał narzekać, napisałbym news, a nawet artykuł...
spójrz na Moreau, którego bronisz, tak dobrze to zrobił i oskarża swojego byłego pracodawcę o niesprawiedliwe zwolnienie... narzeka i to ujawnia jego osobowość...

"twórcą tej strony jest JUŻ..." A ty ? Jaka jest twoja sprawa...

ps: dla stowarzyszenia to pomysł, który jest w trakcie realizacji...musimy jeszcze znaleźć zaufanych ludzi...
0 x
Gilles 59
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 10/09/05, 21:20

przez Gilles 59 » 14/09/05, 21:17

dlaczego nie zajrzysz do handlu wodą? tam jest ekologia!
0 x
rachunek
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 31/08/05, 18:46

przez rachunek » 14/09/05, 21:39

Salut!

Właśnie przyjechałem i natknąłem się na twoją wiadomość: co za wstyd!...

Zmotywowani faceci tacy jak ty są potrzebni tutaj w Szwajcarii, a 25 września głosujemy za swobodnym przepływem osób... bądźcie czujni!...

Cordialement
0 x
Świat czeka, abyśmy to zmienili, mówi Bill.
rpsantina
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 182
Rejestracja: 17/12/04, 16:11
Lokalizacja: 81 - South Tarn
x 12

przez rpsantina » 30/09/05, 17:57

Więc Billu,

Czy nasz ulubiony cri-cri może przyjść do pracy w szwajcarskim urzędzie patentowym?

ponieważ płacz, jest tego warte :D :D :D
0 x
RPS (Dpt Tarn Południowa 81)
I Tylko ci, którzy nic nie mają racji
ii-Wszystko jest możliwe tak długo, jak mało czasu spędziliśmy tam
SAVOY73
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 22
Rejestracja: 03/10/05, 13:45

przez SAVOY73 » 20/10/05, 13:40

Witam,

Nie wiem, gdzie jesteś w poszukiwaniu pracy, ale mam sugestię...
(być może już to zrobiłeś, a jeśli tak, przepraszam)... Czy zbliżyłeś się do pudełek typu
Wartsila, Caterpillar, Deutz... Sultzer, MAN, Alstom marine... Szczególnie myślę
morskie zastosowania tych silników, zwłaszcza w marynarce handlowej.

Świat spedycji znam dość dobrze i myślę, że mam taką możliwość
byłaby ich klientela pantonizowanych silników zużywających o 1/3 mniej paliwa
przyroda, aby przykuć ich uwagę.

Żegluga to dynamiczny rynek, na którym istnieje jakakolwiek potencjalna przewaga technologiczna
zbadane z wielką starannością. Myślę nawet, że mógłbyś tam poprawić swoją pamięć.

To tylko sugestia, mam nadzieję, że pomoże.

W międzyczasie życzę Ci wszystkiego najlepszego i nie omieszkam się z Tobą skontaktować.
gdybym przypadkiem coś zobaczył.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

przez Christophe » 20/10/05, 18:11

Aplikowałem do PielStick i Wartsilla... Nawet nie dostałem się na rozmowę kwalifikacyjną...
Zabawne jest to, że Wartislla właśnie złożył patent, który wygląda śmiesznie jak doping wodny... Gdybym miał nadmierną dumę, skontaktowałbym się ponownie z HRD, aby mu to wyjaśnić, ale po co? Czysta strata czasu...

W przeciwnym razie, generalnie, duże firmy rozwijają swoje innowacje wewnętrznie… a potem, gdyby to zadziałało, to byłoby eksploatowane przez długi czas… Czyż nie? To nie jest mała, młoda cipka po studiach, która nauczy nas pracować...
0 x
Avatar de l'utilisateur
vincent27
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 111
Rejestracja: 20/05/05, 19:20
Lokalizacja: Eure

przez vincent27 » 20/10/05, 20:52

Dobry wieczór,

Ta opinia jest całkowicie osobista: nie szukaj za wszelką cenę w dziedzinie środowiska. Poszukaj pracy w branży zawodowej, która Ci odpowiada (konserwacja, eksploatacja, nauka, produkcja), a wtedy będziesz miał mnóstwo czasu, podkreślając swoje doświadczenie w tej dziedzinie, aby zbliżyć się do branży, która Ci odpowiada.

Łatwo powiedzieć, a wiem, że aby znaleźć pracę trzy lata temu, wysłałem może ze 200 CV (odpowiedź na ogłoszenia) w ciągu kilku miesięcy.

Jeśli chodzi o domenę morską, to jest to bardzo ciekawa dziedzina, ale trochę zamknięta dla „ludzi spoza morza”. Właściwym sposobem inwestowania w środowisko jest przejście przez stanowiska kierownika projektu w firmach kotlarskich, elektrycznych i mechanicznych.

Powodzenia
0 x
SAVOY73
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 22
Rejestracja: 03/10/05, 13:45

przez SAVOY73 » 24/10/05, 10:39

To dobrze, jestem na polu morskim...
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela

przez Bibiphoque » 10/01/06, 12:50

Witam,
Jeśli to nadal aktualne, może cię zainteresować, Christophe.
http://www.vrtnieuws.net/nieuwsnet_mast ... ndex.shtml

@+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 512