Dziwność, żarówki o niskim zużyciu energii

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
titus02
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 50
Rejestracja: 18/10/05, 18:56
Lokalizacja: Aisne




przez titus02 » 01/11/05, 12:16

powitanie

w dziwnym gatunku: kiedy byłem dzieckiem, regularnie brałem „kasztany” dotykając
włącznik światła w łazience, ponieważ tylko mnie się to przytrafiło, sam to zrobiłem
regularnie wysyłane przez resztę rodziny, kiedy narzekałem.

pewnego dnia, zmęczony walką, mój wujek, który jest dobrą złotą rączką i ma wiedzę
podstaw elektryczności postanowił przetestować przełącznik, zauważył to na woltomierzu
prąd różnicowy „płynie” po całej powierzchni przełącznika, gdy ta powierzchnia będzie włączona
„solidny plastik” bez obecności elementów metalicznych.
być może możemy przewidzieć degradację tworzywa sztucznego, która spowodowała, że ​​stał się on przewodzący, tak się stało
wylądowałem w koszu i zyskałem trochę wiarygodności!
0 x
Wolę con chodzenia trzech siedzi intelektualistów wyrażając (dziękuję Audiart).

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google [Bot] i goście 315