Porażenie prądem „bezpośrednio” pociągiem trakcyjnym

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Porażenie prądem „bezpośrednio” pociągiem trakcyjnym




przez Christophe » 06/06/09, 18:27

Ostatnio edytowane przez Christophe 06 / 06 / 09, 22: 16, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16119
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5239




przez Remundo » 06/06/09, 19:02

au :zaszokować:

mógł zrobić oba ...

Facet chodzi boso po dachu stalowego wagonu ... po szynach jest uziemiony.

Ponad nim ma typowe napięcie 1000 V, może bezpośrednie?

Kiedy podnosi rękę, by być sprytnym, szarpie kabel w odległości 1 cm.

Jest więc pole 1 / 000 = 0,01 100 V / m

Elektrony podnoszą się z ziemi w kierunku jego dłoni (biegun ujemny), ten prawdopodobnie przyciąga sieć trakcyjna (+): powietrze jest jonizowane (żółty błysk).

Pole jonizacji powietrza wynosi 3 000 000 V / m, ale uważa się, że wypadki występują od 500 000 V / m:

Facet zmarł natychmiast po pierwszym wypisie.

Naprawdę nie wiedział, co robi :|
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 06/06/09, 20:57

Miałem już okazję pracować w elektrowni. Wszędzie plakaty: „niebezpieczeństwo porażenia prądem na 2 m” (linie przy 100 KV i więcej). To powiedziawszy, coś mnie uderza: kamera była w akcji, zanim wstał. Czy są ludzie, którzy przewidują rzeczy lub je powodują?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 08/06/09, 15:05

W Indiach często podpalają się (podpalanie jest zawsze ogniem. Nie robię więc pleonazmów jak ci idioci dziennikarzy, którzy spędzają czas na mówieniu i pisaniu, podpalając się!).

Widzimy, że 2 osoby wyciągają do niego rękę i rozmawiają z nim, a następnie wstają i chwytają za kabel. Zostaje wystrzelony łuk z jego zwęglonym ciałem, które wciąż pali się od środka.

Nigdy nie jeździć wagonami poniżej sieci trakcyjnych, ponieważ na stacjach jest 1500 V, a na głównych liniach i TGV - 25000 XNUMX V.

[Humor Mode = ON]

Więc musiał chcieć umrzeć, ale myślał o planecie. Nie oblał się gazem, a potem nie złamał zapałki.

Jest to szybsza wersja, z pewnością mniej bolesna, a zwłaszcza bez emisji kopalnego CO2 z powodu produktu naftowego (ciało defektu jest organiczne), z wyjątkiem tego, że wytwarza krótki łuk elektryczny.

To ekonologiczne samobójstwo!

[Tryb humoru = WYŁ.]

W każdym razie umieszczenie tego w Internecie jest dość obrzydliwe, ma sensować. Co zobaczymy następnym razem? Mama włożyła dziecko do kuchenki mikrofalowej?
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 08/06/09, 15:57

Nie śmiej się, już kilkakrotnie mówiono mi o włamywaczach, którzy umieścili psa (jak oczywiście Yorkshire) w kuchence mikrofalowej.
I zdarzyło się przynajmniej raz (przypadkowo), że maluch został zamknięty w pralce (zmarł)
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Naike_le_13
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 14/06/09, 18:13
Lokalizacja: france




przez Naike_le_13 » 14/06/09, 18:32

Pytanie poza wszelkimi względami etycznymi;
Po sporze między moim bratem a mną na temat tego bardzo okropnego filmu (tak, wiem, nie zakładam, wstydzę się ...)
Obraz
Nie jestem pewien jak, ale zamieniło się w głupi zakład, a mianowicie:
Twierdzi, że ten człowiek dotknął sieci trakcyjnej dłońmi i mną, że jest to niemożliwe, ponieważ z pewnością nie żył od pierwszego wyładowania i że wyraźnie widać jego lewą rękę w talii ... , :zaszokować:
Więc jeśli ktoś ma uprzejmość i wiedzę, aby mi udowodnić, odpowiednie wyjaśnienia na poparcie tego, kto ma rację ...
Pokój dla jego duszy. (Cholera, jestem szokujący… Obraz )
0 x
Świat jest podzielony na dwie kategorie: tych, którzy mają naładowany pistolet i tych, którzy kopią, ty kopiesz siebie.
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16119
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5239




przez Remundo » 14/06/09, 18:55

Słoń napisał:Nie śmiej się, już kilkakrotnie mówiono mi o włamywaczach, którzy umieścili psa (jak oczywiście Yorkshire) w kuchence mikrofalowej.
I zdarzyło się przynajmniej raz (przypadkowo), że maluch został zamknięty w pralce (zmarł)

przypomniało mi to, że jesienią w USA miał miejsce proces zabójstwa dziecka w kuchence mikrofalowej (link tutaj

USA lubią kuchenki mikrofalowe, a nawet się rozwijają broń paląca tłumy z daleka, Jest to obecnie nieśmiercionośna i najwyraźniej nieszkodliwa operacja policyjna.

Wystarczy jednak zwiększyć moc maszyny i skupić wiązkę, aby usmażyć część ciała dowolnej osoby, której jedynym zbawieniem będzie noszenie metalowej płyty w miejscu, w którym się znajduje zaatakować.


W przeciwnym razie, dla Naike, jedna ręka wystarczy, ponieważ „facet” zamyka obwód: (+) linka do szyn (-).

Porażenia prądem 2 rękami często odbywają się w domu po przymocowaniu / odłączeniu uszkodzonych wtyczek: są one na ogół bardzo niebezpieczne, ponieważ część prądu przepływa przez serce, ważny narząd i wyjątkowo krucha w odniesieniu do bodźców elektrycznych.
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Naike_le_13
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 14/06/09, 18:13
Lokalizacja: france




przez Naike_le_13 » 14/06/09, 18:58

Dziękuję, Remundo, elektryczność nie jest tak naprawdę moją dziedziną, ale wydaje się, że znasz się ... Pozostaje się przekonać, czy to wystarczy, by przekonać mojego brata. :?
0 x
Świat jest podzielony na dwie kategorie: tych, którzy mają naładowany pistolet i tych, którzy kopią, ty kopiesz siebie.
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 14/06/09, 19:22

Rzeczywiście, facet przechodzi potencjalną różnicę między siecią trakcyjną a ziemią, ponieważ cały korpus wagonu i koła są elektrycznie przewodzące, a zatem połączone z szynami.

Jeśli chodzi o broń µWave: co za horror: wyobrażasz sobie ludzi wpadających w panikę, jeśli nie przestaniemy strzelać wystarczająco szybko: nawet jeśli nie umrzesz od razu, ugotowany organ (taki jak wątroba) już nie działa! Nie wiedziałem, że odważyliśmy się przetestować tę broń na ludziach. W dodatku „świnki morskie” wydają się szczęśliwe!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16119
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5239




przez Remundo » 14/06/09, 20:22

Tak, śmieją się ... jak ci, którzy bawią się ogniem. Dopóki oparzenie pozostaje lekkie, rozśmiesza ich, ale jeśli zapalniczka zajedzie za daleko i za długo ... :?

W rzeczywistości Myślę, że ta broń jest już niebezpieczna dla oczu. Fale są niewidoczne: źrenica pozostaje otwarta, a soczewka skupia wiązkę na dnie oka. Który jest pełen wody: poparzenie żółtej plamy jest archi możliwe. Czas pokaże, czy zostanie wchłonięty, czy nie ... Wszystko jest kwestią „czasu x intensywności” dawki (jak gdy patrzysz na słońce).

USA opracowuje również ostrą broń laserową, oficjalnie do odległych celów metalowych (Northrop Gruman ma prototyp 100 kW), mającą na celu zneutralizowanie wrogich samolotów lub pocisków, a nawet satelitów. I znowu, to jest to, co jest oficjalne ... nieoficjalnie, muszą być o wiele bardziej do przodu.

ponieważ zostawiłem swój umysł wędrując po możliwościach, które zapewne Amerykanie obserwują w kuchenkach mikrofalowych ...
Adaptacja tego rodzaju broni w laserze CO2 może być bardzo dobrze zamontowana na zbiorniku (lub opancerzonym humvee) i taka wiązka byłaby prawdziwym przerywaczem laserowym, zmilitaryzowana wersja skalpela laserowego. (oto, co lekarze mówią drobnym mocom)

Wędrując wiązką w szeregach wroga, osiągnęlibyśmy znacznie gorsze skutki niż wybuch karabinu maszynowego, zarówno psychologicznie, jak i gotówką.

Piętą achillesową jest to, że przy dobrze umieszczonym lustrze wróg może odesłać wiązkę z powrotem do (brudnego) ujścia nadajnika, który sam może zostać zakotwiczony w małej przestrzeni otoczonej przez lustra ...

Ale dla wrogiego tłumu lub podstawowych żołnierzy i nieprzygotowanych na tego typu atak (99% „szansy”), to działa. Jak zawsze, broń jest skuteczna tylko wtedy, gdy jest odpowiednia dla kontekstu pola bitwy w dniu t.

W sieci są filmy, w których ludność Iraku padła ofiarą takiej broni, ale prawdy nie można oddzielić od propagandy ...

Krótko mówiąc, w ten sposób wydaje się część z 600 miliardów euro rocznego budżetu armii Stanów Zjednoczonych, „nowoczesnej dla zmian, wolności i demokracji”, która obecnie koncentruje się na całkowitej kontroli nad Afganistanem. : Idea:
0 x
Obraz

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 285