Spotkając się z ekono, dajemy, czy trochę wymieniamy?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Spotkając się z ekono, dajemy, czy trochę wymieniamy?




przez Christophe » 22/05/09, 11:23

Jak wiecie spotkanie ( https://www.econologie.com/forums/rendez-vou ... t6982.html ) to za tydzień (zobacz temat powiązania https://www.econologie.com/forums/l-associat ... t7049.html i ) tak się zastanawiałem czy nie moglibyśmy wykorzystać tego spotkania do wymiany jakiś przedmiotów z recyklingu lub przedmiotów, których już nie używamy?

Na przykład: Daję kilka przedmiotów, które już umieściłem w ogłoszeniach https://www.econologie.com/pa/annonces/membre-63.html

Jeśli ktoś jest zainteresowany? (cienkie zostały tylko 2...)

Na przykład mam też 2 uniwersalne silniki pralki (te z testów do generatora patrz ten temat: https://www.econologie.com/forums/moteur-uni ... t6819.html ) ... i wiele innych drobiazgów ...

W skrócie, czy kk1 ma bieżące potrzeby, które pyta w tym temacie, a może uczestnik spotkania będzie miał tę część (niepotrzebnie) zalegającą w domu i będzie mógł ją zatem sprzedać, wymienić lub nawet odsprzedać w dobrej cenie?

To też jest ekonologia!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 22/05/09, 16:01

Dobry humor łatwo wymienić i nie trzeba się wysilać, hihihi!


Będziecie mile widziani ze swoimi bataclanami...

To daje mi pomysł, pierwsza giełda ekonologiczna i targi barterowe!

Wymienialibyśmy się pomysłami, know-how, starymi kranami, łożyskami, igłami do szycia itp.

Kopać, prawda?



miauczeć :P
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu
„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?
Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 22/05/09, 16:04

Lietseu napisał:To daje mi pomysł, pierwsza giełda ekonologiczna i targi barterowe!

Wymienialibyśmy się pomysłami, know-how, starymi kranami, łożyskami, igłami do szycia itp.

Kopać, prawda?


Cóż, taka jest właśnie idea tego tematu: równie dobrze można skorzystać ze spotkania, aby dokonać kilku wymian...

Wreszcie, jeśli nikt nie chce silników maszyn, szkoda, że ​​je zatrzymam! Już mam dobre "źródło". : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Hasardine
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 350
Rejestracja: 26/07/08, 22:01
Lokalizacja: Alzacja




przez Hasardine » 22/05/09, 18:29

3 laptopy w częściach zamiennych które interesują kk1?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 23/05/09, 03:30

Tak, jeśli powiesz nam, co zawierają, pamięć p4, p5, program win 98, XP itp… RAM, Bios….


Gadatliwe pozdrowienia i przyjemne mruczenie, jeśli kliknąłeś pod moją wiadomością (dzięki Flytox! :P )
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu

„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?

Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 23/05/09, 09:54

Uh, moim zdaniem Hasardine mówi o GSM („przenośny” oznacza 2 we Francji)… ale mogę się mylić…
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 217