Turbina wiatrowa „ścięta” przez UFO?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
chrom
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 16/12/08, 17:20

Turbina wiatrowa „ścięta” przez UFO?




przez chrom » 03/02/09, 19:51

:zaszokować:

W Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, mieszkańców tej miejscowości po przebudzeniu spotkała dziwna niespodzianka: jedna z turbin wiatrowych na farmie wiatrowej straciła jedno ze skrzydeł, a druga została poważnie uszkodzona. Lokalni „eksperci” nie przedstawili na razie żadnego przekonującego wyjaśnienia. Najbardziej prawdopodobna teza, choć wyjątkowo „nie deboleska”, wynika z ciężaru lodu, który mógł uformować się na brakującym ostrzu, co spowodowałoby nadwyżkę ciężaru, powodującą jego oderwanie i zniszczenie o sekundę. Albo upadek bloku lodu wielkości i wagi krowy... Zawsze wielkie „nie, nie”, muszę przyznać.

Są też wszyscy ludzie, którzy twierdzą, że w noc tragedii widzieli „dziwne rzeczy na niebie”. OMAGAD OMAGAD!!!!!! Kopiąc trochę... w końcu znaleźli brakujące ostrze, które zostało wysłane do producenta w Niemczech.

Cóż, powiem ci prosto, wierzę w istoty pozaziemskie. To znaczy, nie mam pretensji (a jednak nie powściągliwość mnie dusi...), aby myśleć, że w przestrzeni znacznie większej, niż człowiek jest w stanie sobie wyobrazić, jesteśmy jedynymi żyjącymi idiotami. Powtarzam sobie, że nieuchronnie gdzieś musi istnieć pozór cywilizacji. Statystycznie jest to prawie pewne. Z bardziej „przyjaznego dla człowieka” punktu widzenia jest to trochę trudne do zaprojektowania.

Ale moje nastawienie jest takie, że jestem sceptykiem. Jeśli więc mówisz mi o czymś takim, zaczynam od szukania „pragmatycznych” powodów. Tak czy inaczej za 2 miesiące dowiemy się, że na piaście ostrza brakowało śruby x34445665.

A może naprawdę chcą nas pobić i zaczęli od tego, co nam, miłośnikom nowych technologii, jest najdroższe na świecie: czystej energii elektrycznej. Chcą, żebyśmy umarli, uduszeni CO2, nie mając możliwości sprawdzenia naszych e-maili... Ach, co za szkodniki...



http://www.youtube.com/watch?v=iDJpvzoh1Iw&eurl

źródło: http://www.klakinoumi.com/page/6/
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16168
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5261




przez Remundo » 03/02/09, 22:08

prawdopodobnie to ET, który wjechał na znak stopu : Mrgreen:
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 04/02/09, 00:30

Remundo napisał:prawdopodobnie to ET, który wjechał na znak stopu : Mrgreen:

Ale nadal?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16168
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5261




przez Remundo » 04/02/09, 08:58

Pocisk SKUD : Mrgreen:
0 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79356
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059




przez Christophe » 04/02/09, 09:15

Czy ta dyskusja ma na to miejsce forum?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 276