Nowy członek

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
ŁUK I SENANS
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 01/02/09, 08:06
Lokalizacja: Arc i Senanie

Nowy członek




przez ŁUK I SENANS » 01/02/09, 08:17

Witam wszystkich, właśnie się w tym zarejestrowałem forum, który odkryłem kilka dni temu podczas poszukiwań w sieci.

Nazywam się Gilbert i jestem z Arc et Senans w Doubs. Ośrodków moich zainteresowań jest wiele i są różnorodne: kolekcja dzwonów, fotografie kolejowe, tradycje wiejskie i know-how naszych przodków (koszę kosą, legalnie destyluję, robię drewno...).
0 x
Moja nowa strona internetowa: www.arcetsenans.com
Moja pasja : www.bells.org - Moje filmy: http://fr.youtube.com/user/gpainblanc - moje wsparcie : www.smam.info

„Jest tylko jeden prawdziwy luksus i jest nim luksus w stosunkach międzyludzkich” St. Exupéry
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16089
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5232




przez Remundo » 01/02/09, 10:45

Witaj Gilbercie i witaj!

Podoba mi się twoja strona o wsi i kolekcja dzwonów (jestem z Auvergnat i też to lubimy, nawet jeśli w ogóle nie kolekcjonuję).
0 x
Obraz
Dirk Pitt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2081
Rejestracja: 10/01/08, 14:16
Lokalizacja: Isere
x 68




przez Dirk Pitt » 01/02/09, 11:19

Witam Arc i Senanów.

Przyznam, że byłam bardzo rozczarowana wizytą w Royal Saltworks w porównaniu z poprzednią wycieczką z przewodnikiem po Salins les Bains.
Szkoda, ponieważ miejsce i architektura królewskich warzelni są niezwykłe.

witam jednak
0 x
Obraz
Kliknij mój podpis
ŁUK I SENANS
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 01/02/09, 08:06
Lokalizacja: Arc i Senanie




przez ŁUK I SENANS » 01/02/09, 12:26

Dirk Pitt napisał:Witam Arc i Senanów.

Przyznam, że byłam bardzo rozczarowana wizytą w Royal Saltworks w porównaniu z poprzednią wycieczką z przewodnikiem po Salins les Bains.
Szkoda, ponieważ miejsce i architektura królewskich warzelni są niezwykłe.

witam jednak


Te dwie wizyty są komplementarne, ale zupełnie różne: w Salins strona techniczna jest zachowana (wyjątkowa w Europie) Z drugiej strony w Arc i Senans aspekt architektoniczny jest rewelacyjny i wspaniały
0 x
Moja nowa strona internetowa: www.arcetsenans.com

Moja pasja : www.bells.org - Moje filmy: http://fr.youtube.com/user/gpainblanc - moje wsparcie : www.smam.info



„Jest tylko jeden prawdziwy luksus i jest nim luksus w stosunkach międzyludzkich” St. Exupéry
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79292
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11027




przez Christophe » 01/02/09, 12:47

Witam i zapraszam (już wymienialiśmy się mailowo).

Znalazłem to: potem posprzątać pociąg? klikając swój link do YouTube.

: Chichot:
0 x
ŁUK I SENANS
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 01/02/09, 08:06
Lokalizacja: Arc i Senanie




przez ŁUK I SENANS » 01/02/09, 16:10

Christophe napisał:Witam i zapraszam (już wymienialiśmy się mailowo).

Znalazłem to: potem posprzątać pociąg? klikając swój link do YouTube.

: Chichot:


Jestem entuzjastą pociągów i mam szczególny sentyment do tego typu wagonów: SNCF X2800. Zostały tylko trzy do uruchomienia w służbie komercyjnej. Ta solidna maszyna odpala na filmiku energicznie, bo mechanik widział kilka zdjęć aparielowych i kamer pasjonatów
0 x
Moja nowa strona internetowa: www.arcetsenans.com

Moja pasja : www.bells.org - Moje filmy: http://fr.youtube.com/user/gpainblanc - moje wsparcie : www.smam.info



„Jest tylko jeden prawdziwy luksus i jest nim luksus w stosunkach międzyludzkich” St. Exupéry

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 155