Pierwotny antygrawizm?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Pierwotny antygrawizm?




przez Flytox » 30/01/09, 23:24

0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 30/01/09, 23:33

Wstańcie młodzi, wasi starsi są z wami!!


To zabójcze hasło! Mam gęsią skórkę!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
SUPERFORM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 294
Rejestracja: 09/11/04, 14:00




przez SUPERFORM » 01/02/09, 15:16

Bez szczegółowego dochodzenia mogę już potwierdzić, że adres emeryta rzeczywiście istnieje (przy Ponts de cé rzeczywiście znajduje się quai de l'authion – mieszkam 10 terminali dalej) oraz że adres i numery telefonów akademii Nantes (oddział Angers) również wygląda autentycznie.

Istnieje zatem duża szansa, że ​​nie jest to podróbka.
0 x
Hydraxon
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 183
Rejestracja: 17/02/08, 17:07




przez Hydraxon » 01/02/09, 15:32

Nie sądzę, żeby to było fałszywe, nie widzę w tym nic zaskakującego. Zastanawiam się tylko, na ile jest to reprezentatywne.

Nie wiedziałam, że planują zaprosić na przyjęcie emerytowanych nauczycieli. Czas pokaże, czy tego typu odmowy odegrały istotną rolę jako przyczyna niemożności zorganizowania przyjęcia.

Reakcja emerytowanego nauczyciela wcale mnie nie dziwi. To, że wśród wszystkich dostępnych emerytowanych nauczycieli jest wystarczająco dużo, którzy zgadzają się na zorganizowanie przyjęcia, to już inna sprawa.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 01/02/09, 16:03

„Zabawna” byłaby reakcja inspektora…

Flytox gdzie/jak to znalazłeś?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 01/02/09, 16:58

To mój kolega z pracy otrzymał to w swoich e-mailach i zachichotał. Powiedziałem mu, żeby to wysłał, wiem, dokąd trafi... Jutro zapytam go, skąd to przyszło.
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.

[Eugène Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 243