Spotkanie ekologiczne 2009

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4

Spotkanie ekologiczne 2009




przez lejustemilieu » 28/01/09, 16:25

: Chichot: Obraz
Cześć wszystkim
Myślę, że nadszedł czas, aby wiele osób się spotkało.
Wiele osób ma dobre pomysły, dobre wynalazki, którymi chce się podzielić, ale pisanie nie jest łatwe.
Trzeba zrodzić się z ważnego spotkania ekonologów.
Proponuję, aby kierownikiem tego wyzwania była osoba o wielkim talencie w tej dziedzinie! (Czy mówię poprawnie? : Chichot: )
Lietseu, żeby go nie wymieniać (ma czas)
Widzę tę historię trochę jak minione sny, bez narkotyków, ale wciąż z grillem i winem, serem, piwem… :D
Najwyższy czas zrobić coś takiego, prawda?
Musimy to sobie wyjaśnić, już czas, nie mówię wszystkiego, niespodzianka
: Chichot:
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16130
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5241




przez Remundo » 28/01/09, 18:01

Witaj LeJuste,

Już o tym mówił, to naprawdę dobry pomysł : Idea:
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 28/01/09, 19:21

Co? Mówimy o piwie, a oni mi nic nie mówią?
Obraz

Jeśli chodzi o grilla, jest na to świetne miejsce!
To Chevetogne...
Obraz
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044




przez Christophe » 01/02/09, 17:15

Z doświadczenia i intuicji myślę, że organizowanie poprzez: forum, duże spotkanie jest zbyt skomplikowane w organizacji i skazane na porażkę lub rozczarowanie...

Wolałbym początkowo organizować małe, lokalne spotkania (wszyscy zarządzają sobą według regionu) w jednym lub drugim miejscu: dyskusja jest przyjemniejsza niż duże spotkanie dla 1 lub 10 osób (zwłaszcza po raz pierwszy: nie zapominaj o tym rzeczywistość to nie sieć).

Tak więc w mojej okolicy (południowa i wschodnia Walonia), z którymi się już spotkałem, są:
-Guidi
- Królik
- Gregounet

Cała trójka najwyraźniej przeżyła spotkanie (w przypadku Guidiego i tak stracili neurony, hiihhihihi trochę mniej w przypadku Grega)

Z kim mogliśmy zorganizować małe spotkanie z Belgami Zachodnimi:
-LeJuste
- Liesteu
- Słoń
- ...

Pewnie o czymś zapomniałem, przepraszam...

Aby zobaczyć szczegóły: grill na świeżym powietrzu byłby bardzo miły! Możliwe byłoby również spotkanie kogoś na innym wydarzeniu (np. pokaz tuningu… hum humor, eh!!).

To wszystko... a tymczasem: spróbujcie nas znaleźć na czacie lub przez Skype: odbyliśmy już pewne rozmowy z Belgami z zachodu

ps: jonule, gaudet86 i econologue mają zakaz uczestniczenia w tych spotkaniach : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 01/02/09, 17:45

Christophe napisał:Z doświadczenia i intuicji myślę, że organizowanie poprzez: forum, duże spotkanie jest zbyt skomplikowane w organizacji i skazane na porażkę lub rozczarowanie...

Wolałbym początkowo organizować małe, lokalne spotkania:


Jest to z pewnością najbardziej „ekonomiczna” formuła (podróż).

Z drugiej strony możemy też sobie wyobrazić „operację tematyczną”, np. nawiązującą do tego, czego podjął się Dirk przy problemach z regulacją na Okofenie, dlaczego nie wirtualne spotkanie użytkowników Okofenu czy szerzej kotłów na pellet czy szerzej użytkownicy energii odnawialnej?

PS: Te dwa elementy nie są ze sobą kompatybilne!
0 x
Dirk Pitt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2081
Rejestracja: 10/01/08, 14:16
Lokalizacja: Isere
x 68




przez Dirk Pitt » 01/02/09, 18:18

Skoro mowa o spotkaniu gospodarczym, to zamierzam promować to, które organizuję.
trochę za wcześnie bo strona którą przygotowuję nie jest jeszcze online ale hej...

Organizuję wraz ze stowarzyszeniem spotkanie w formie testu czasowego dla właścicieli rowerów i hulajnóg elektrycznych wspomaganych elektrycznie.

będzie to 13 czerwca 2009 r. iw legendarnym miejscu rowerowym: wspinaczka na Ape d'Huez.
Może to być dobra okazja, aby przyjść i porozmawiać o ekologii, a także pokazać, co możemy zrobić z rowerem elektrycznym, nie będąc nazywanym Armstrongiem czy czymś innym.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, prześlę Ci plik z prezentacją projektu. Uwaga, jeśli ludzie z Isère nie wiedzą, co robić, szukamy wolontariuszy do organizacji.

to było
0 x
Obraz
Kliknij mój podpis
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 01/02/09, 22:10

: Arrow: Brałem udział w wieczorze w regionie Bordeaux z kilkoma lokalnymi członkami stowarzyszenia Forum przy okazji grupowego zamówienia książki. Było bardzo miło, choć była nas garstka.

W związku z tym, gdy jeden lub drugi podróżuje, mogą ewentualnie powiadomić ludzi...
...byłbym zadowolony ze spotkania Krzysztof i Krystyna kiedy przyjechali na wakacje do regionu... :?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 02/02/09, 01:47

Spotkanie zaplanowano bowiem na maj tego roku!

Mamy miejsce spotkań (w Belgii), o którym na życzenie poinformujemy wszystkich, którzy zarejestrowali się na Skype i zadzwonili do mnie przed końcem miesiąca.

Skype jest BEZPŁATNY, lekki i przyjazny dla użytkownika. Zastanów się nad kupnem lub kupnem zestawu słuchawkowego z mikrofonem i małą kamerą... 20 € za oba, jeśli szukasz trochę...

Zaczynaliśmy wczesnym popołudniem lub wieczorem w stylu „hiszpańskiego zajazdu”, każdy przynosił małą regionalną specjalność dla dwóch osób.

Napoje i jedzenie naturalnie...

Jeśli pogoda na to pozwala, możliwość noclegu pod namiotami i/lub z jednym lub drugim Belgiem, który nie trzyma się zbyt daleko od miejsca spotkania, zaznaczcie swój program, panie i panowie!

Zamierzam zaprosić poważne osoby, jak nie umiecie nosić chusteczek, to będzie bolało!
: Mrgreen:

Jeśli masz jakieś sugestie, będą one mile widziane.
Ostatnio edytowane przez Lietseu 02 / 02 / 09, 16: 47, 1 edytowany raz.
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu
„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?
Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044




przez Christophe » 02/02/09, 16:11

Lietseu napisał:każdy przynosi małą regionalną specjalność dla dwóch osób....


Ok, skoro jesteśmy pomiędzy Belgami: czy będziemy jeść kurczaka, małże, frytki i alzacki kougelopf?
Obraz

Czy Rochefort to regionalna specjalność? : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 02/02/09, 16:54

Poprawka, mam francuskich klientów różnego pochodzenia :D

Zatem potrafimy być mili, a co więcej, mój drogi Christophe, z jednego regionu Belgii do drugiego znajdziemy bardzo typowe specjały!

Tak, piwo jest jednym z nich, zwłaszcza moich młodszych braci z klasztoru w Rochefort… dla niektórych z Was…

Zabrania mi się pić jakikolwiek alkohol, bardzo się staram udowodnić, że można być pełnym dobrych intencji, psot i radości życia bez wypicia ani kropelki alkoholu : Mrgreen:

Czekam na Państwa telefony i liczę na Państwa udział w tym spotkaniu...w pobliżu granicy francusko-belgijskiej...

Pozdrowienia z Lietseu
:P
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu

„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?

Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 358