Szczęśliwego Nowego Roku 2000! Życzenia

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79290
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11025

Szczęśliwego Nowego Roku 2000! Życzenia




przez Christophe » 31/12/08, 18:51

Wyjątkowy temat składania sobie nawzajem (lub nie) tradycyjnych życzeń na Nowy Rok... podobno będzie to rok zmian po "niespodziankach" (przynajmniej według mediów raczej kiepskich) roku 2008, mamy nadzieję, że zmiany pójdą we „właściwym” kierunku... Czy zatem rok 2009 jest gorszy czy lepszy od 2008?

Tak więc, bez większych inspiracji, życzę Ci:

Życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku, a szczególnie dziękuję stałym bywalcom i wiernym aktorom forums !

Mam nadzieję, że rok 2009 będzie liczył się mniej niż 2008 Obraz ekologiczne w każdej postaci!


Wycieczka hopowa po:
ObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObraz
Ach, odkryłem, że ty też potrzebujesz kartki z pozdrowieniami to na poczcie :)

Obraz
(ponieważ nie udało mi się jeszcze tego dokończyć: https://www.econologie.com/forums/petrole-mo ... t6796.html )

ps: „dobre” postanowienia obowiązują po pierwszym, myślę, więc zobaczymy o tym później, eh biloute?!
Ostatnio edytowane przez Christophe 14 / 01 / 09, 13: 02, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79290
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11025




przez Christophe » 31/12/08, 23:58

Dwie minuty! 2!!
Do czapek!! (lub kapsułki!)
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 01/01/09, 03:38

Halo

Jeszcze dwie godziny po drugiej stronie oceanu
Przede wszystkim zdrowie i szczęśliwego nowego roku.. -19 w tej chwili
Normalne w sezonie : Chichot:

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gruszka Belle Helene
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 389
Rejestracja: 16/05/07, 09:21
Lokalizacja: południe
x 1




przez Gruszka Belle Helene » 01/01/09, 11:33

Więc korki pękły???? : Mrgreen:

Tutaj był to mały posiłek między nami z butelką cydru, śmiechem, radością i nadzieją na kolejne lata.

buziaki dla wszystkich.
0 x
Gruszka Belle Helene
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16086
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5231




przez Remundo » 01/01/09, 11:42

Witam wszystkich ekonologów!

Najlepsze życzenia zdrowia i sukcesów zawodowych i rodzinnych dla Ciebie i wszystkich Twoich bliskich na progu nowego roku 2009.

I nie mogę się powstrzymać, żeby nie dać ci mojego pluszowego misia Obraz
0 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79290
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11025




przez Christophe » 01/01/09, 13:30

Nawet nie boli mnie głowa... to już dorosłość, myślisz? : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Inaczej trochę mi trudno życzyć sobie „pełnego sukcesów zawodowych w roku 2009”, bo co to znaczy? Zarabiać więcej, aby konsumować więcej i bardziej zanieczyszczać zasoby lub zużywać zasoby nieco szybciej? Oczywiście praca nie ogranicza się do wynagrodzenia, ale niewiele osób pracuje w innym celu...

Dlatego wolę powiedzieć: szczęśliwego roku gospodarczego!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 01/01/09, 14:29

.

Szczęśliwego nowego roku




Pogańskie święto






Obraz
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
camel1
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 322
Rejestracja: 29/01/05, 00:29
Lokalizacja: Loire
x 1
Kontakt :




przez camel1 » 01/01/09, 18:48

Salut à tous!

Christophe napisał:Inaczej trochę mi trudno życzyć sobie „pełnego sukcesów zawodowych w roku 2009”, bo co to znaczy? Zarabiać więcej, aby konsumować więcej i bardziej zanieczyszczać zasoby lub zużywać zasoby nieco szybciej? Oczywiście praca nie ogranicza się do wynagrodzenia, ale niewiele osób pracuje w innym celu...


Cześć Christophe, zamiast życzyć sobie jakiegoś hipotetycznego „co?”, które szybko pochłoną mijające dni (czas nas pieprzy...), chciałbym porozmawiać z Tobą tutaj, a zwłaszcza dzisiaj. projektu, którego jestem jednym z pomysłodawców, jak powiew świeżego powietrza w obliczu bałaganu, który się nam narzuca...

Nie martw się, rok 2009 będzie ciekawy, wkraczamy w pełni w rozwój kryzysu systemowego, który doprowadzi do procesji wymuszonych i wymuszonych „poprawek”.
Nasi przywódcy, śmieszni ze swoim „odnową kapitalizmu”, będą musieli zjeść kapelusze!

Król znajdzie się nagi i tu właśnie podejście ekologicz- ne będzie mogło zająć swoje pełne miejsce, gdyż dostarcza natychmiastowych odpowiedzi na palące problemy, gdzie lobby i „decydenci” ociągają się…
Kwestia upadku z konieczności znajduje się w centrum debaty (recesja).

Ta recesja jest szansą i jestem zachwycony. Spadek cen ropy jest po prostu powiązany z rynkiem, który stał się wysoce spekulacyjny, który wyniósł cenę na nowy poziom, zanim spadła do poziomu z 2005 roku...
Dlaczego tej jesieni? W rzeczywistości, w związku z gwałtownym spowolnieniem produkcji od sześciu miesięcy, przemysł i transport, będący największymi konsumentami energii pierwotnej, wycofały się.
Popyt spadł, więc zanieczyszczenie...: Mrgreen:

Ekologicznie pozytywny efekt! : Chichot:
Musimy przekształcić esej, jest miejsce na poważne alternatywy.
Musimy przestać słuchać paplaniny polityków i potężnych pasożytów i podjąć konkretne działania.

Zrobiłem to w kierunku mojego domu, założyłem z kilkoma przyjaciółmi coś, co nazywa się międzyPOTE
Idź zobacz, kliknij ten link, wszystko jest szczegółowo wyjaśnione, jest nawet forum !
Zasadniczo jesteśmy dziś stowarzyszeniem liczącym 180 członków, posiadającym siedzibę w mieście Roanne, w którym mieści się kawiarnia stowarzyszeniowa, nasza grupa zakupowa AMAP i nasze biura.
z przyjaciółmi ma na celu zwrócenie uwagi na alternatywy we wszystkich obszarach (zwłaszcza tych omawianych w ekologii).:D ), z wizją networkingu opartego na praktykach kooperacyjnych.

Kiedy pracujemy jako kolektyw, mamy znaczną siłę ognia.

Wlać z przyjaciółmi, przeszliśmy od 6 założycieli w momencie opracowywania projektu do 150 podczas naszego pierwszego Zgromadzenia Ogólnego, trzy miesiące później...
Natrafiliśmy na nasze osobiste sieci zaufania, czyli ludzi, z którymi czuliśmy się „kompatybilni”. nasza filozofia, prosząc ich, aby zrobili to samo ze swojej strony.

Dopóki nie spróbujemy, nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie siły grupy... zwłaszcza, gdy ludzie ją tworzący mają przynajmniej jeden talent, obszar doskonałości, sieci kontaktów, których wkład jest zauważalny.

Działamy lokalnie, w naszych lokalnych sieciach, myśląc globalnie, krajowo i globalnie.
Jesteśmy przekonani, że pomnożenie tego typu inicjatyw we wszystkich obszarach życia może wywołać dynamikę, która choć raz pochodzi od „ludzi na dole”…
Kontynuujemy strategię „roju” i już mamy antenę z przyjaciółmi otwarto w Charlieu, na północ od Roanne, inne są w mniej lub bardziej zaawansowanym stadium.
Co więcej, każdego dnia odkrywamy struktury, które pływają w tych samych wodach co my, które walczą w swoim narożniku, z którymi staramy się nawiązać więzi.
Należy uprzywilejować pracę w sieci, która może dać imponujące rezultaty!



Chętnie odpowiem na wszystkie pytania ekonologów zainteresowanych naszym podejściem, nawet jeśli będzie to oznaczać utworzenie nowego wątku dyskusyjnego...: Chichot:

Jak mawia mój przyjaciel Didier (pantone Merco i 205) po prostu trzeba oderwać palec od c..l! )
Miłej lektury na początek roku, przyjaciele! :D 8)

Christophe napisał:Nawet nie boli mnie głowa... to już dorosłość, myślisz? : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Witaj w klubie ! : Lol: : Lol: : Lol: : Lol:

Dlatego przyłączam się do życzeń Christophe’a i szczęśliwego Roku Ekologicznego!
0 x
Byliśmy na krawędzi, ale zrobiliśmy duży krok naprzód ...
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 01/01/09, 19:58

Christophe napisał:Nawet nie boli mnie głowa... to już dorosłość, myślisz? : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:


Nie jest zły : Mrgreen:
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
oliburn
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 181
Rejestracja: 30/01/07, 07:59
Lokalizacja: 33 Merignac




przez oliburn » 02/01/09, 11:22

Życzę wszystkim dużo zdrowia dla tej dziwki
rok 2009, morale, wędkarstwo, determinacja bez popychania
aż do głupoty… wzajemna pomoc, zrozumienie, duch inteligentnej analizy… Na tym poprzestanę, bo inaczej napiszę wam książkę!
z drugiej strony mam mocno obolałą twarz, która nie jest spowodowana
nadmierne spożycie mniej lub bardziej alkoholowych płynów
ale jebana grypa!!!
powodzenia wszystkim, którzy stracą pracę dzięki a
Cholerna polityka światowa.
Ostatnio edytowane przez oliburn 02 / 01 / 09, 12: 47, 1 edytowany raz.
0 x
Bądź swoją własną pochodnią, swoim własnym schronieniem, swoim własnym panem ... "

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 149