[SOLVED] O przenośnej ładowarce słonecznej

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Panda
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 02/08/08, 13:36
Lokalizacja: Franche-Comté

[SOLVED] O przenośnej ładowarce słonecznej




przez Panda » 30/10/08, 16:30

Bonjour à tous,

Piszę, aby dowiedzieć się, czy powinienem zwrócić produkt.
otrzymałem dzisiaj ten artykuł

Działa, ale wydaje się, że ma małą wadę: włącznik lampy jest zbyt głęboki, aby go uruchomić, potrzeba długich paznokci lub nawet wykałaczki :?

Więc chciałbym wiedzieć, czy to jest "normalne", czy po prostu miałem pecha...

ps: FYI, przetestowane na GPS, ponieważ mój telefon (Motorola V220) ma za małe gniazdo, grrr!
Ostatnio edytowane przez Panda 31 / 10 / 08, 14: 49, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 30/10/08, 18:44

Moim zdaniem, forum to nie jest miejsce na rozmowy o produktach ze sklepu: lepiej porozmawiać bezpośrednio z Christine lub Christophe.
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Panda
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 02/08/08, 13:36
Lokalizacja: Franche-Comté




przez Panda » 30/10/08, 19:52

Wysłałem wiadomość przez formularz kontaktowy sklepu...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 31/10/08, 14:14

Otrzymaliśmy wiadomość i odpowiemy na nią tak samo, jak poniżej:

a) Ten produkt jest sprzedawany jako ładowarka słoneczna, a nie lampa słoneczna, w karcie produktu jest wyraźnie zaznaczone, że jest to „bonus”: https://www.econologie.com/shop/solaire-photovoltaique-c-35

Cytuję:

Bardzo trwała (70h) zintegrowana latarka solarna LED z 2 zintegrowanymi białymi diodami LED, nadająca się do oświetlenia awaryjnego (otwieranie drzwi, samochodu itp.)


b) Przycisk nie jest mniejszy niż drugi przycisk ON/OFF iz moimi dużymi palcami nie mam problemu z jego obsługą. Czy wiesz, czy jest jakiś konkretny problem z Twoją ładowarką?

c) Jeśli stanowiło to ostateczny problem, zwróć nam produkt zgodnie z naszymi ogólne warunki sprzedaży, szczegóły w mailu.
0 x
Panda
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 02/08/08, 13:36
Lokalizacja: Franche-Comté




przez Panda » 31/10/08, 14:47

Dziękuję za odpowiedź, wiem, że ta lampa to bonus i kupiłem ten produkt za to, czym jest przede wszystkim: ładowarką.

Z Twojej odpowiedzi wnioskuję, że mój produkt rzeczywiście ma wadę, ponieważ nawet małymi paluszkami nie mogę go uruchomić.
0 x
Sim
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 16/01/09, 14:08

słoneczna ładowarka do telefonu komórkowego




przez Sim » 16/01/09, 14:24

Witam,

Chciałbym wiedzieć, czy jesteś zadowolony z ładowarki słonecznej. : Idea: Jestem zainteresowany tym produktem, ale obawiam się, że nie będzie zbyt wydajny i odłożę go na półkę na rzecz standardowej ładowarki do laptopa.

Czy czasy ładowania są prawidłowe, tj. równoważne ładowarce podłączonej do sieci :?

Laptop którego używam to Motorola w230 a moc jej ładowarki to 2.75W (5V/550mA).

dziękuję
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 16/01/09, 14:34

Istotą tego produktu nie jest wymiana ładowarki sieciowej, ale uzupełnienie jej od czasu do czasu... a przede wszystkim posiadanie "kampanijnej" lub awaryjnej ładowarki zastępczej... W zależności od użytkowania, co robisz z telefonem komórkowym i promieni słonecznych, wcale nie jest pewne, czy ładowarka może mieć wystarczającą ilość energii.

Ponieważ pełne naładowanie wewnętrznej baterii zajmuje około 8 godzin słonecznych...
0 x
Panda
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 02/08/08, 13:36
Lokalizacja: Franche-Comté




przez Panda » 16/01/09, 16:33

Jestem z niego zadowolony, ale potwierdzam odpowiedź Christophe'a: to ładowarka wspomagająca do uzupełnienia, a nie do wymiany. Do tego teraz słońce... : Chichot:

Do przechowywania w schowku lub w torbie turystycznej / kempingowej : Idea:
0 x
Sim
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 16/01/09, 14:08




przez Sim » 16/01/09, 16:49

Dziękuję za odpowiedzi, chyba się skuszę, zawsze może się przydać...na spacery po górach...albo długie wypady...albo nawet na biwak... ;D
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 218