Camel1 wychodzi z lasu...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.

Jaka jest różnica między gołębiem?

Sondaż wygasł 10 / 11 / 08, 00: 06

To zależy ...
2
33%
Tak ...
1
17%
Nie ...
0
przy braku głosów
Inne pytanie ?
3
50%
 
Wszystkich głosów: 6
Avatar de l'utilisateur
camel1
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 322
Rejestracja: 29/01/05, 00:29
Lokalizacja: Loire
x 1
Kontakt :

Camel1 wychodzi z lasu...




przez camel1 » 11/10/08, 01:06

Salut à tous!

Tak jak zasugerował mi Christophe, przybyłem tutaj, aby „zrobić małą reklamę” dla mojej grupy Camelazur. : Chichot:

A ponieważ jestem człowiekiem pełnym dobrych chęci, zapraszam do wysłuchania utworu, który niewątpliwie rozbudzi echa u części z Was, mechaników, zawodowców czy „amatorów”, niedzielnych majsterkowiczów majstrujących w głębi garażu, lub na chodniku, aby przymierzyć pantone lub coś innego.

Utwór ten nazywa się „Mécanik Blues” i znajduje się w zestawie, który w tej chwili gramy… i zgodnie z formułą, specjalna dedykacja dla ekonologów! :D

Oto bezpośredni link: http://pagesperso-orange.fr/camelazur/mp3/Demo/mekablues.mp3

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mojej grupie, znajdziesz ją tutaj:
http://pagesperso-orange.fr/camelazur/

Miłego słuchania/czytania!

A ++
Michel

Obraz
0 x
Byliśmy na krawędzi, ale zrobiliśmy duży krok naprzód ...
Avatar de l'utilisateur
louphil
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 278
Rejestracja: 22/07/05, 01:20
Lokalizacja: Gironde (Ste Foy-la-Grande)
x 4




przez louphil » 11/10/08, 08:29

Wow, to dobrze... Ale niewiele ma to wspólnego z bluesem... Trochę za dużo klawiszy, za mało gitar jak na mój gust, ale całkiem nieźle się prezentuje dla tych, którzy mają mniej obsesji ode mnie. Tak czy siak, tekst jest niezły...

Jeśli potrzebujesz gitary z tych 4, nie wahaj się... ;-)
0 x
http://wunic.fr

To dlatego, że prędkość światła jest większa niż w przypadku dźwięku
Niektóre z nich genialny powietrze przed klimatyzację ....:D :D :D
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 11/10/08, 12:13

To dobrze, ale nadal możesz poprawić swoją reklamę:

prawdziwą nazwę domeny (.net lub .info, jest tanio, np. z OVH)

umieść dwa lub trzy tytuły na U-tube (uważaj, dobrze oświetl, inaczej będzie wyjątkowo brzydko)
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 11/10/08, 15:44

Podoba mi się barwa głosu i otoczenie muzyczne.
Ale po co być tak negatywnym :? nawet jeśli coś jest.
Zakończyć piosenkę negatywnym tekstem? niedobrze.
Powiedz prawdę, tak. W rozmowach z mediami lepiej jest być pozytywnym, zwłaszcza gdy masz przyjemny głos. :D
Pomyśl także o dodaniu kobiecej wrażliwości wokalnej; to się równoważy :D (zwłaszcza z tym szczególnym i spokojnym męskim głosem)
Piosenka jest jak nowy silnik, musisz ją przetestować, ulepszyć.
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
Avatar de l'utilisateur
camel1
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 322
Rejestracja: 29/01/05, 00:29
Lokalizacja: Loire
x 1
Kontakt :




przez camel1 » 12/10/08, 00:36

Salut à tous!

Dla Louphil'a:
...Ale niewiele wspólnego z bluesem... Trochę za dużo klawiszy, za mało gitar jak na mój gust,


Cóż, tak, nie mamy gitarzysty (jest nas trzech) i „gitary”, które słychać w niektórych fragmentach, tak naprawdę to Chris gra je na swoim basie… : Lol:
Jeśli chodzi o stronę bluesową, powiedzmy, że pomysł był taki, biorąc pod uwagę kontekst SF, stworzenie czegoś w rodzaju „bluesa przyszłości”.
Blues to nie tylko 3 akordy i związane z nimi skale, to stan umysłu, atmosfera...
W przeciwnym razie z Twojej oferty, za którą dziękuję, wnioskuję, że jesteś gitarzystą i grasz bluesa? :D

Dla słonia:
...prawdziwa nazwa domeny (.net lub .info, to tanie, na przykład z OVH) umieść dwa lub trzy tytuły na U-tube


Tak, myślę o tym (nazwa domeny), ale powiedzmy, że zgodnie z moim przyzwyczajeniem staram się to ująć jak najprościej, strona jest bardzo praktyczną wizytówką grupy dla naszych akwizycji, wyślemy link, a organizatorzy wystawy będą mieli wszystkie potrzebne informacje...

Myślę, że kiedy sytuacja trochę się rozwinie, będziemy mieli „prawdziwą” witrynę stworzoną przez profesjonalistę,
Jeśli chodzi o YouTube czy Myspace, miałbym większe wątpliwości, ale zobaczymy…
W każdym razie utwierdzam się w przekonaniu, że najlepszą reklamą są koncerty (jeśli się to podoba... : Mrgreen: )

Dla LeJustego:
Zakończyć piosenkę negatywnym tekstem? niedobrze.
Powiedz prawdę, tak. Lepiej być pozytywnym...


Arrf! No cóż, facet się upija, niekoniecznie jest to negatywne, wiesz, jeśli przetłumaczysz teksty wielu bluesów, zdasz sobie sprawę, że niekoniecznie wszystko jest różowe, ale tam, to prawda, że ​​​​jest po francusku…
Skoro mowa o odkażonym świecie, czy nie jest to już moment, w którym zmierzamy, ze strachem na każdym rogu ulicy?

Pomyśl także o dodaniu kobiecej wrażliwości wokalnej; to się równoważy :D (zwłaszcza z tym szczególnym i spokojnym męskim głosem)
Piosenka jest jak nowy silnik, musisz ją przetestować, ulepszyć.


Toutafé, ale na razie jest nas tylko trójka, to niewątpliwie ewoluuje (już znajduję klawiaturę, która pozwoli mi skupić się wyłącznie na śpiewaniu), później głosy żeńskie, sekcja dęta... .

...uspokaja! : Lol:
W każdym razie cieszę się, że nie wydało Ci się to nudne i szczerze dziękuję za Twoje komentarze!

Pozdrowienia od Michela.
0 x
Byliśmy na krawędzi, ale zrobiliśmy duży krok naprzód ...

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : sicetaitsimple i goście 255