Mea culpa

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne

Mea culpa




przez coucou789456 » 08/10/08, 02:19

Jestem raczej typem zupy, szybko się czerwienię, gdy ktoś doprowadza mnie do szaleństwa.
Zawsze staram się zachować rozsądek, ale czasami moi rozmówcy mnie nie rozumieją lub nie chcą mnie zrozumieć, albo po prostu myślą, że mają prawdę, tę najbardziej irytującą, tę nieprzeniknioną!
Przychodzą mi na myśl specjaliści IT, którzy wyjaśniają nowicjuszowi, jak działa dany program, z czym radzą sobie z łatwością... ale kiedy nowicjusze zostają sami, nie są w stanie korzystać z tego programu lub marnie się pogrążają.
to samo tyczy się tych, którzy polemizują z formułami, które często stosują z przymrużeniem oka, jak niestety większość naukowców. brakuje im praktycznej strony, która pozwala znaleźć wyzwalacz, który generuje genialne znalezisko!!!
zastosujmy formułę powiązaną z danym modelem i spróbujmy zastosować ją do innego, nie biorąc pod uwagę parametrów, których w pierwszym nie ma, a bardzo szybko wpadniemy w impas, a nawet w ośmieszenie, gdy zmodyfikujemy ustawienia do skrajności.

to właśnie spowodowało, że zareagowałem w niewłaściwy sposób i chcę przedstawić wszystkim moją mea-culpa forumekonolodzy
-----------------

faktem jest, że wśród odpowiedzi, które pominąłem forum, wiele z nich zostało wrzuconych do kosza forum i po namyśle niewielu doprowadziłoby do ostatecznego projektu. możemy powiedzieć, że użyłem forum jak przycisk do papieru do przechowywania moich pomysłów. więc nawet jeśli znajdziesz puste miejsca w miejscach, w których zapisałem odpowiedzi, niewiele z nich doprowadziłoby do czegoś konkretnego.

Jeff
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 08/10/08, 07:02

Hej cześć,
To jest problem forum ...
Nie zawsze mówimy, co myślimy, nie docieramy do sedna sprawy, bo musimy pisać.
Często jesteśmy niezrozumiani i źle rozumiemy innych.
Krótko mówiąc, temu sposobowi komunikacji brakuje trochę soli :D
Jestem przekonana, że ​​chociaż jednorazowa rozmowa słowna między dwojgiem uczestników pozwala na stworzenie różnych i bardzo trwałych więzi.
Skontaktowałem się („werbalnie” na Skype) z kilkoma osobami z ekologii i od tego czasu patrzę na te osoby z innego punktu widzenia. To bardzo pozytywne.
Przykład, Flytox zniknął z obiegu, wiem dlaczego, wiem, że po swoim ruchu powróci.
Zniknęło mnóstwo ludzi forums, wśród ogólnej obojętności. To nie jest ładne.
Właściwie to nieprawda, wszyscy mamy ludzi, których lubimy i których nienawidzimy.
Dlatego też zapraszam tych, którzy polubili jedną lub więcej osób na stronie, do poinformowania ich o tym i nawiązania osobistego kontaktu poprzez kontakt głosowy, msn, skype lub inny.
System forum to system zupełnie odmienny od codziennego życia towarzyskiego, dlatego posiadanie przynajmniej jednej osoby, z którą można się skontaktować inaczej niż pisemnie, pomaga rozwiązać wiele problemów.
Zrób to, to ich humanizuje forums. :D
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 08/10/08, 15:43

re

a jednak tutaj pisanie jest praktycznie anonimowe. tylko administrator forum zna lub może znać więcej danych osobowych na ten temat forumludzie, którzy często to robią...

mimo to, jak dobrze mówisz, niewielu ma bezpośredni kontakt, a szkoda dla dobrego zrozumienia.

Jestem otwarty na każdy dialog, byle nie był to dialog osób głuchych, choć czasem głuchym udaje się dogadać lepiej niż słyszący!

Jeff

poza przypadkiem, coucou789456@hotmail.fr chociaż bywam tam bardzo rzadko, chyba że sprawdzam prywatne e-maile
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 08/10/08, 17:10

Uważam, że napisanie tego posta było bardzo odważne 8)

Znam więcej, którzy odeszliby z zaciśniętymi pięściami i… wściekłością w sercach!

Korzystam z okazji i tworzę własne. wszystkim, w razie nieporozumienia...

Również popieram i popieram ideę Sprawiedliwego Środka.

Spróbujmy zbudować coś prawdziwego i szczerego, może będzie to okazja do pokazania, że ​​ekologia nie jest dziełem powierzchownych ludzi… co dla mnie jest oczywiste!
Pozdrowienia od najbardziej pretensjonalnego i pedantycznego z ekonologów, Lietseu : Chichot:
Ostatnio edytowane przez Lietseu 08 / 10 / 08, 17: 30, 1 edytowany raz.
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu
„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?
Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 08/10/08, 17:28

Czy ktoś może mi wyjaśnić o czym dokładnie tu mówimy? Mea culpa o co lub o kogo? :zaszokować: :? : Idea:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 08/10/08, 17:34

Witam, popełniłem Méa culpa w związku z (uzasadnionym) atakiem krwi.
Skorzystałem z okazji i zrobiłem swoje, hej! nigdy nie wiesz !
Że mój „bombastyczny” styl jest Ch… pewny : Chichot:

chodzi o to, żeby być przyjacielskim i nie łaskotać nerwów :?

To wszystko!

Cześć
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu

„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?

Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 08/10/08, 17:39

Udar krwi? Nie wiem, czy to kwa? : Mrgreen: : Mrgreen:

No cóż, bez żartów, może powinniśmy byli umieścić link do wspomnianego ataku krwi, ponieważ myślę, że nie jesteśmy źli w zrozumieniu czegokolwiek...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 08/10/08, 17:47

Druga odpowiedź, pierwsza nie dotarła...

O : https://www.econologie.com/forums/un-aerogen ... t6261.html

Ale odkąd usunął swoje posty, nie możemy ich już czytać!

Strona przewrócona, cześć!
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu

„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?

Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 08/10/08, 17:55

Ach tak, widziałem to: https://www.econologie.com/forums/un-aerogen ... 1-110.html

W takim przypadku: przed usunięciem wszystkiego skontaktuj się z moderatorem...

To naprawdę „zadanie” dla forum...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 08/10/08, 18:06

Moaa, twierdzę, że dobry tekst jest lepszy niż 2 strony pisma niż większość forumPędzą zygzakiem

i wiem o czym mówię :D

Croby sprawiają, że strony są czytelne, więc przekażcie znać mądrym panom, wszelkiego rodzaju narzekaczom i innym osobom, które są źle rozumiane i wyłączane przez klawiaturę : Chichot:

A więc Toff i to narzędzie crobard do integracji z witryną?
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 200