Jonule banis: 2 tygodnie wakacji dla wszystkich!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Jonule banis: 2 tygodnie wakacji dla wszystkich!




przez Christophe » 11/09/08, 19:10

Po dojrzałej refleksji trwającej 30 sekund właśnie zbanowałem Jonule na jego IP (naprawiono).

Wydaje mi się, że po raz pierwszy widzę, jak muszę zbanować zwykłego członka na IP, ale to było za dużo: zniesmaczył wiele osób z forum i spieprzył za dużo dyskusji.

Mam nadzieję, że 2 tygodnie wystarczą, aby trochę "zastanowił się" nad wszystkimi swoimi uwagami, a zwłaszcza nad swoim zachowaniem: Wiem wszystko, nigdy nie cofam swoich osiągnięć!

Jeśli wróci tak uspokojony, tym lepiej, jeśli nie wróci tak źle!

ps: Nie zablokowałem mu nicku, jeśli znajdzie inny komputer, na którym może więc opublikować…
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 11/09/08, 19:54

To twoja modowa praca!
Czasami realizuje groźby!
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
martien007
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 565
Rejestracja: 25/03/08, 00:28
Lokalizacja: Mars

Re: Jonule zbanowany: 2 tygodnie urlopu dla wszystkich!




przez martien007 » 11/09/08, 21:03

Christophe napisał:Po dojrzałej refleksji trwającej 30 sekund właśnie zbanowałem Jonule na jego IP (naprawiono).

Wydaje mi się, że po raz pierwszy widzę, jak muszę zbanować zwykłego członka na IP, ale to było za dużo: zniesmaczył wiele osób z forum i spieprzył za dużo dyskusji.

Mam nadzieję, że 2 tygodnie wystarczą, aby trochę "zastanowił się" nad wszystkimi swoimi uwagami, a zwłaszcza nad swoim zachowaniem: Wiem wszystko, nigdy nie cofam swoich osiągnięć!

Jeśli wróci tak uspokojony, tym lepiej, jeśli nie wróci tak źle!

ps: Nie zablokowałem mu nicku, jeśli znajdzie inny komputer, na którym może więc opublikować…

Niezrozumiałe!

Niezgoda co do konkretnego punktu: nuklearnego, kiedy ton i używane zwroty widzieliśmy gorzej.

Myślę, że Jonule wie wiele rzeczy, czego dowodem jest jego strona nrjrealiste.com

Tutaj nie do końca zgadzam się co do środka, ale hej, nie jestem szefem kuchni.

Wydaje mi się, że po raz pierwszy widzę, jak muszę zbanować zwykłego członka na IP, ale to było za dużo: zniesmaczył wiele osób z forum i spieprzył za dużo dyskusji.


Ile osób właściwie?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Jonule zbanowany: 2 tygodnie urlopu dla wszystkich!




przez Christophe » 11/09/08, 21:13

martien007 napisał:Ile osób właściwie?


Wystarczająco dobrze… ale to nie jest główny argument…
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3

Re: Jonule zbanowany: 2 tygodnie urlopu dla wszystkich!




przez Lietseu » 11/09/08, 22:43

Christophe napisał:
martien007 napisał:Ile osób właściwie?


Wystarczająco dobrze… ale to nie jest główny argument…



Zasady są ustanowione i należy ich przestrzegać! Nie musisz czuć się winny ani zawstydzony, on powinien być, po ptasiej gadce, którą na ciebie rzucił! Ja też szanuję ten charakter, jego walka jest szlachetna, ale nie wolno mu zapominać o zasadach grzeczności przy tym wszystkim...

Serdeczne pozdrowienia z Lietseu
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu
„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?
Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 11/09/08, 23:25

Nie chodzi nawet o to, że nie przestrzegał regulaminu (oprócz zdjęć), ale o to, że mam wrażenie, że nie dba o wszystkich...

W każdym razie może wrócić z kolejnym IP... jeśli naprawdę chce wrócić... a potem 2 tygodnie szybko mijają :)
0 x
martien007
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 565
Rejestracja: 25/03/08, 00:28
Lokalizacja: Mars




przez martien007 » 11/09/08, 23:45

Christophe napisał:Nie chodzi nawet o to, że nie przestrzegał regulaminu (oprócz zdjęć), ale o to, że mam wrażenie, że nie dba o wszystkich...

W każdym razie może wrócić z kolejnym IP... jeśli naprawdę chce wrócić... a potem 2 tygodnie szybko mijają :)

Cóż, najwyraźniej nie śledziłem wszystkiego....

Może trochę nerwowo zmęczony przyjaciel jonule?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 16/09/08, 10:47

Ten e-mail od jonule, który otrzymałem dziś rano (przedrukowany w całości) daje mi do myślenia, że ​​nie popełniłem błędu i że 2 tygodnie mogą w końcu zamienić się w dożywotni ban...

Przyznam się, że złożyłem wczoraj ofertę, aby wrócić do forum i usuń wszystkie moje wiadomości i obrazy… ale tak naprawdę po dokładnym rozważeniu przez 20 sekund mam to gdzieś…

Idę robić swoje i tak będzie lepiej, nie wiedziałeś co z tym zrobić, gdzie jest siła i jak ją wykorzystać, szkoda dla ciebie.

dla mnie jesteś jeszcze bardzo mały i zamknięty, dowód niedojrzałości, zdenerwowany jak na webmastera. sfrustrowany inżynier w chomdu krzyczy na innych! i tak nie wiesz po co jest recenzja.

szukałeś sposobu, żeby mnie zwolnić, cóż, poświęciłeś trochę czasu, haha!

Jestem bardzo szczęśliwy, że schrzaniłem bronx na twojej stronie, która pozostaje teoretyczna i zszokowałem twoje białe kołnierzyki, jeśli chcesz wiedzieć.
byłeś tak przerażony, że nawet nie dałeś mi prawa do odpowiedzi, witaj demokracjo...

Nie mogę wejść na stronę ekonologiczną, nawet nie śledzić wątków dyskusji nawet bez interwencji, to co wy robicie to mała kapitalistyczna dyktatura w poszukiwaniu władzy, więc nie pw, wasze dowody na moich czytanych mailach są jak zwykle bezpodstawne "Sr I „jestem pewien wszystkiego, ale poważnie schrzaniłem”, błąd 403, ponieważ to zrobiłeś; będziesz miał prawo do wszystkich pochwał za swoją postawę.

jeśli będziesz kontynuować w ten sposób, poniesiesz porażkę
0 x
martien007
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 565
Rejestracja: 25/03/08, 00:28
Lokalizacja: Mars




przez martien007 » 16/09/08, 12:50

Christophe:

na twoim miejscu zrobię małe referendum, żeby wiedzieć kto chce powrotu jonule: Tak lub nie.

Byłoby jeszcze bardziej demokratycznie!

Powtarzam to, co już napisałem: opinie jonule na temat energetyki jądrowej i biopaliw są godne szacunku.

Jeśli ton zostanie podniesiony, konieczne jest przeanalizowanie wymiany zdań, aby zobaczyć, kto zaatakował drugą osobę; Myślę, że 50-50?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 16/09/08, 13:02

Oh to jest w porządku! Jeśli myślisz, że mam coś do roboty? Jeśli dobrze się bawisz, rób to. Mam więcej czasu do poświęcenia tej sprawie!

Zobaczymy jego zachowanie za 2 tygodnie... ale szczerze mówiąc po tym, co właśnie napisał, nie chcę znowu widzieć jego twarzy tutaj...
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 244