Pikachurine !! odważyli się !! Białko Pikachu?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela

Pikachurine !! odważyli się !! Białko Pikachu?




przez Bibiphoque » 11/09/08, 14:50

Witam,
Niektórzy naukowcy mają poczucie humoru, na przykład ten japoński zespół, który odkrył nowe białko w odniesieniu do percepcji ruchów, nazwali go pikatchurine! : Mrgreen:

Naukowcy uważają, że białko to odgrywa decydującą rolę w tworzeniu połączeń między komórkami fotoreceptorów w siatkówce i neuronach; miałoby to również wpływ na efektywność widzenia kinetycznego, oraz dlatego naukowcy nazwali go Pikachurin, od Pikachu, postaci pokemona znanej z szybkiego ruchu.


http://www.bulletins-electroniques.com/ ... /55714.htm

@+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 11/09/08, 15:10

O kurwa! Będzie to poprzedzone !!

Nazwy odkryć naukowych prawdopodobnie będą komiczne w nadchodzących czasach ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
tigrou_838
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 573
Rejestracja: 20/10/04, 11:25
Lokalizacja: Lorraine Luksemburg granicy

pikachurin




przez tigrou_838 » 11/09/08, 15:23

cześć, trzymaj to sprawia, że ​​myślę o moim generatorze elektrycznym, który mam w domu, daję mu jedzenie z jednej strony, lubi pasztet dla kotów, daje mi energię elektryczną do zasilania całego domu , a ponadto dobry kompostownik dla roślin.
Na początku miałem trochę problemów z treningiem, ale teraz jest w porządku.

ale cisza nikomu nie mów, to ściśle tajne informacje.

uorgit 8)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 11/09/08, 15:52

Ach, nie mogę się doczekać soboty, aby to zobaczyć!

Trigouine?
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 127