Antyphishing IE nie lubi ekonomii

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Antyphishing IE nie lubi ekonomii




przez Christophe » 21/07/08, 14:31

Właśnie zmieniłem wersję IE i zauważyłem, że system „Automatycznego zapobiegania phishingowi” !#!:( firmy Microsoft w dużej mierze spowodowane witryną i forums.

Do pilnej dezaktywacji... : Evil:

Nie wiem skąd ten problem, ale jest nie do zniesienia :( zawiesza się około 1 na 3 ładunki...
0 x
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2




przez delnoram » 21/07/08, 16:39

to samo przydarzyło mi się, gdy próbowałem zablokować program antywirusowy Kaperski 8 do tego stopnia, że ​​komputer wyłączył się dopiero po 20 minutach.

Myślę, że taka jest cena bezpieczeństwa. Im mniej możesz zrobić ze swoją maszyną, tym mniejsze jest ryzyko, że zostaniesz zainfekowany : Mrgreen:

więc wróciłem z moim starym programem antywirusowym :|
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 21/07/08, 17:19

I tak, jak we wszystkim: „za dużo” zabija, używa…

Czy w przypadku Kasperego była to tylko ekonologia, czy też inne dziedziny?
0 x
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2




przez delnoram » 21/07/08, 17:58

nie tylko to, ale także kilka innych stron, problemem było głównie wydłużenie czasu niezbędnego do uzyskania dostępu do nich
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"

"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 21/07/08, 18:00

Ok, tak właśnie myślałem... poza tym możesz być pewien, że krosoft nagrywa wszystko... cholerny spyware :) Hop śmieci...
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 21/07/08, 18:50

Niech żyje Firefox!!!! :D
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 21/07/08, 18:52

Voui słoń...niech żyje lis! Najbardziej bystrzy zauważyli małe linki „Ulepsz swoją nawigację za pomocą FireFox” u dołu stron witryny. forum.

Z drugiej strony zdecydowana większość odwiedzających (80%) „wciąż” korzysta z IE...
0 x
Avatar de l'utilisateur
camel1
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 322
Rejestracja: 29/01/05, 00:29
Lokalizacja: Loire
x 1
Kontakt :




przez camel1 » 21/07/08, 20:36

Salut à tous!

delnoram napisał:to samo przydarzyło mi się, gdy próbowałem zablokować program antywirusowy Kaperski 8 do tego stopnia, że ​​komputer wyłączył się dopiero po 20 minutach.

Myślę, że taka jest cena bezpieczeństwa. Im mniej możesz zrobić ze swoją maszyną, tym mniejsze jest ryzyko, że zostaniesz zainfekowany : Mrgreen:

więc wróciłem z moim starym programem antywirusowym :|


No cóż, u mnie crosoft i karseprski mi je zepsuli, więc przerzuciłem się na Ubuntu + Firefox, BEZ antywirusa, i mam wrażenie, że mam komputer dwa razy mocniejszy niż wcześniej... : Chichot:

Od tego czasu moja nawigacja po ekonologii nigdy nie była tak płynna! :D

Pozdrawiam, Crosoft! : Mrgreen:
0 x
Byliśmy na krawędzi, ale zrobiliśmy duży krok naprzód ...
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 21/07/08, 23:05

: Arrow: Na szczęście mam w domu Mandrivę+Firefox. 8)
Ponieważ przy bardzo „zmiennym” przepływie, który mam... :zmarszczyć brwi:

W pracy mam IE i bardzo często się wyłącza i nie chce zatwierdzić moich postów... tracisz część moich interwencji... :|
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 22/07/08, 01:12

Jeszcze 2 dobre opinie, które zachęcają Cię do przejścia na przeglądarkę Firefox...nawet jeśli korzystasz z systemu Windows! http://www.mozilla-europe.org/fr/products/firefox/

Camel, w przypadku Linuksa zależy to od twojego systemu: Linux może „zwolnić” bardziej (= być bardziej wymagający) niż Windows... Mam znajomego, który ma na przykład super niestabilnego Unbutu...

Citro, czy wyłączyłeś w swojej pracy moduł antyphishingowy?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 204