Pomoc w funkcjonowaniu strony

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4

Pomoc w funkcjonowaniu strony




przez lejustemilieu » 09/07/08, 10:11

Bonjour à tous,
A zwłaszcza Christophe’owi…
Powiedz… czegoś brakuje w Twojej witrynie; pozwól mi wyjaśnić :
Brakuje instrukcji technicznych prawidłowego korzystania ze strony.
Myślę, że ten podręcznik powinien być dostępny na wszystkich stronach (zawsze pojawiają się nowe, które pojawiają się na każdej stronie)
Nie jestem już bardzo młody, a społeczeństwo też się starzeje, więc praktyczna pomoc jest zawsze mile widziana.
Przykład: pewnego dnia wyjaśniłeś internaucie, że jeśli kliknie na rysunek z zakrzywioną stroną na końcu tytułu wpisu, będzie miał dostęp do ostatniej interwencji w poście! (Przeklinałem przez rok, bo zawsze klikałem w tytuł postu…)
Inny przykład: gdy chcę stworzyć nowy post, otwieram go losowo i klikam „nowy”… moim zdaniem to jest dobre rozwiązanie… Szukałem jak to zrobić na ekologii… nie znalazłem znajdź odpowiedź.
Inny przykład:
Kiedy jesteśmy przyzwyczajeni do tej witryny, mamy tendencję do śledzenia ostatnich 100 postów lub czytania naszych e-maili z rozmowami, które nas interesują. Niedobrze! Wyjaśniam:
Czasami dobrze jest zobaczyć inne rzeczy na stronie... (sklep i inne praktyczne rzeczy na stronie)
Zatem sugeruję otrząsnięcie się z intelektualnych nerwów i zaoferowanie pomocy dostępnej dla każdej strony..i ewentualnie małego pieska jak na słowo, który mówi kto, kto i kto oferuje Ci swoją pomoc.... lub kto składa ci propozycje (uczciwie : Chichot: )
Proszę bardzo… i korektor błędów François, myślisz o tym?
Być może istnieje, ale nie znalazłem :?
Ha! znowu..post..co to jest?..są inne dziwne nazwy, których nie rozumiem...
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 09/07/08, 10:20

Dla ciebie to oczywiste.... (wszystko)
Ale nie chodzi tylko o starych dziadków, są też kobiety...
Cóż, ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni są na komputerze, a pani jest w kuchni....
Powinni więc mieć dostęp do wyjaśnień, które by im wszystko wyjaśniły.
A poza tym brakuje tu kobiet. To Twoja wina : Chichot:
Ha! co powiesz na to?
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 09/07/08, 10:50

lejustemilieu napisał:Ale nie chodzi tylko o starych dziadków, są też kobiety...

:zaszokować:

Cóż, tym razem jest w porządku - z szacunku do starego dziadka : Chichot:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 09/07/08, 10:52

Chcesz wyjaśnień dot forum raczej, jeśli dobrze rozumiem?

Jeśli chodzi o witrynę, jest ona tutaj: https://www.econologie.com/1ere-visite-a ... -3331.html

Ten link widoczny jest w lewym górnym rogu na WSZYSTKICH stronach...

Zadaj tutaj PRECYZYJNE pytania, a ja na nie odpowiem.
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 09/07/08, 11:03

:? No tak, patrzyłem na pierwszą wizytę...
Nie ma tam moich odpowiedzi...
Powiedz mi... jeśli masz jakieś pytania, odpowiem ci...
Ja mówię nie, lubisz mojego szefa w pracy, przekazuje informacje kropla po kropli...a każdemu kto pyta...
Nie zgadzam się, informacja jest dla każdego.
To jest w twoim interesie: po co powtarzać to samo 100 razy.
Ale hej, to twoja sprawa, ty jesteś szefem
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 09/07/08, 11:07

Jak oczekujesz, że odpowiem na pytania, których nawet sobie nie zadaję? : Evil:

Korzystałeś z wyszukiwarki?

Kiedy wchodzę na nową stronę: pierwszą rzeczą, którą robię, jest dotykanie wszystkiego...
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 09/07/08, 11:10

Gdybyś uważnie przeczytał mój tekst, zauważyłbyś, że są w nim co najmniej trzy pytania...
I nie przybieraj twarzy diabła, bo inaczej grozi Ci kara w wysokości 5 euro : Chichot:
Przepraszam, źle zrozumiałem Twoją odpowiedź
Moja nowa odpowiedź brzmi więc: zwracaj uwagę na moje myśli, nie złościjąc się
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 09/07/08, 11:15

Kiedy wchodzę na nową stronę: pierwszą rzeczą, którą robię, jest dotykanie wszystkiego...

Dla mnie, gdy mam nowego przyjaciela, dotykam wszystkiego : Chichot: : Chichot:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 09/07/08, 15:07

Wyraźnie widziałem Twoje pytania, ale czy myślisz, że odwiedzający, który nic nie rozumie, będzie się nudził czytając Twój tekst?

Proszę więc o przeformułowanie listy (zostały już tylko 3) PROSTYCH pytań, na które odpowiem (jeśli będę mógł)... to wszystko...
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6980
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2905




przez gegyx » 09/07/08, 16:20

Już po 800 postach (wiadomościach) staramy się w miarę możliwości nie robić nic.
Nie będziesz jak niektórzy starzy ludzie, którzy omijają kolejkę, bo podobno zapominają… : Chichot:

Wtedy nigdzie nie klikamy "nowy"...
W przypadku Twojego nowego przedmiotu (przedmiotu) przechodzimy do §
sugestia/
i kliknij nowy...
Aby uzyskać §, musisz przejść do „indeksu”.

Następnie, przy odrobinie doświadczenia, jeśli chcesz się poprawić, kliknij „Edytuj” zamiast „Odpowiedz”.
To samo, jeśli chcemy dodać pomysł lub wyjaśnienie do ostatniego postu (wiadomości).

Nawiasem mówiąc, nie ma potrzeby przechodzenia do „ostatnich 100 wiadomości”. Klikasz na „Zobacz nowe wiadomości od Twojej ostatniej wizyty” i masz lepsze, spersonalizowane.
Problem pojawia się tylko wtedy, gdy na chwilę opuścisz forum, pamięć o Twojej ostatniej wizycie pozostaje, a sekcje, których jeszcze nie przeczytałeś, znikają. Dopiero tam klikam na "ostatnie 100 wiadomości (postów)
---
No cóż, w zasadzie masz rację, a ja wyraziłem to samo dawno temu…
Założyłem tematy w tym sensie, dla przejrzystości tekstu, aby był zrozumiały dla większości francuskojęzycznej, także pod kątem ortografii (ja używam edytora tekstu (Word) jako korektor). Ortografia, nadal istnieje koniugacja błędów, ale już jest lepiej, zwłaszcza, że ​​w naszym wieku chętnie używamy złych klawiszy...)
O tym, jak pisać wiadomości.
W moim przypadku odpowiedz tylko „Zgadzam się” lub „+1” lub :D , nie zrobimy dużego postępu, jeśli się nie rozwiniemy.
Tutorial jak wstawić obrazek.

Następnie Christophe udoskonalił ten manewr, uprościł linki, które wydawały się niepotrzebnie długie, wprowadził różne poprawki dotyczące prezentacji, szybkości wyświetlania i pobierania.

Zawsze desperacko czekałem, odkąd zacząłem, aby dobra dusza podała rękę, aby upewnić się, że wskaźnik „prywatnych wiadomości”, który może wynosić 1, nie wróci do 0, gdy tylko „opuścimy pierwszą stronę i zostań na 1, dopóki jej nie przeczytamy...
Ale wydaje mi się, że to bardzo skomplikowane... : Mrgreen:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Gildas i goście 229