Ekonologia to polityka?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 30/10/03, 09:49

NIE ! Nie i nie!

Pojęcie ekonologii to przede wszystkim sposób myślenia (na przykład projektowania produktów technologicznych), mając zawsze na uwadze pojęcie Ekonomia-Ekologia… nie jest to jeszcze polityka i tak nie jest. nie jest to jego cel (na razie)...

Partnerstwo z polityką wyborczą miało na celu po prostu dotarcie do szerszej populacji odwiedzających.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 30/10/03, 09:59

ps: ekonologia nie jest już rozwijana, bo jest niezwykle niepokojąca!! To niepokojące, ale to nie wszystko, oto kilka argumentów.

- Po pierwsze, jest to nowa koncepcja (nasza strona ma dopiero 8 miesięcy)

- prawdziwi ludzie przyjazni środowisku (wielu to „karierowicze”) nie interesują się ekologią, ponieważ jej stosowanie ZŁAMAłoby ich hobby, jakim jest zanieczyszczenie we wszystkich jego postaciach… zatem „zieleni” lub znowu „greenpeace” ( z którymi pracowałem i którzy gardzili moją pracą) NIE MAJĄ interesu w znajdowaniu rozwiązań ekologicznych, a tym bardziej ekologicznych. Dlatego wydają MILIARDY na krytykowanie, blokowanie i kalanie obrazów istniejących rozwiązań, BEZ PROPONOWANIA W zamian czegokolwiek wykonalnego! (podstawą krytyki nie jest zaproponowanie czegoś lepszego?)

- obecność sił ogromnie ograniczających rozwój tego poglądu, które uważają, że aby wyprodukować +, trzeba skonsumować +, a co za tym idzie, koniecznie zanieczyścić +, co jest całkowicie fałszywe, jeśli powstają rozwiązania ekologiczne. Wszyscy, z wyjątkiem „ekstraktorów” (ani koncerny gazowe, ani naftowe NIE PRODUKUJĄ energii, którą wolę nazywać wydobyciem) energię musieliby zyskać! Ale proszę bardzo, to oni kontrolują planetę!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 30/10/03, 10:02

powtórzeni: w gestii gości zajmujących się ekologią leży rozwinięcie tego pojęcia i porozmawianie o nim gdzie indziej… ponieważ ostatecznie ci, którzy zyskają najwięcej, będą użytkownikami końcowymi, a zatem wyborcami… a minęło już dużo czasu, odkąd Jestem przekonany, że zmiany przyjdą od dołu, a na pewno nie od władzy!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 30/10/03, 16:51

cóż, nie mamy tej samej definicji polityki, więc dla mnie polityka jest przede wszystkim karierowiczstwem, co w żadnym wypadku nie ma miejsca w przypadku tej czysto informacyjnej witryny
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 31/10/03, 02:09

no cóż, muszę pomylić te 2… czy możesz mi w takim razie przypomnieć swoją definicję polityki?

Masz na myśli politykę w jej najbardziej ogólnym możliwym znaczeniu (polityka handlowa, polityka gospodarcza… itd.)

Otóż ​​to ?

W tym przypadku zgadzam się!! ale w żadnym wypadku nie chcę widzieć asymilacji ekonologii do polityki polityka!!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 02/11/03, 13:23

ok :)

W przeciwnym razie, czy ogólnie podoba Ci się ta witryna?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 217