Pomysły na ankiety

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 20/09/05, 23:08

Nowy sondaż:


Czy dla Ciebie jest protokół z Kioto?

Bardzo dobra rzecz.
Niezbyt poważne.
Wielka hipokryzja.
W dużej mierze niewystarczające.


Cóż, przyznaję, że nie byłem zbyt zainspirowany, ale tak naprawdę nie wiedziałem, co jeszcze powiedzieć... Jeśli masz jakiś pomysł...
0 x
rpsantina
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 178
Rejestracja: 17/12/04, 16:11
Lokalizacja: 81 - South Tarn
x 10




przez rpsantina » 20/09/05, 23:25

Uwaga

ściągniesz na siebie gniew przymusowej zmowy :D :D :D

I jak powiedziałby Matey Bushn, jestem pierwszy

I dla przyjaciela Cri-Cri
Zmowa: Tajne porozumienie mające na celu oszukanie lub wyrządzenie krzywdy (To jest Twoje)

przymus: który ma moc przymusu lub przymusu
0 x
RPS (Dpt Tarn Południowa 81)
I Tylko ci, którzy nic nie mają racji
ii-Wszystko jest możliwe tak długo, jak mało czasu spędziliśmy tam
Avatar de l'utilisateur
A2E
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 235
Rejestracja: 15/12/04, 11:36
Lokalizacja: 16 drzwi hali




przez A2E » 21/09/05, 09:00

No cóż, pomysł na ankietę chodził mi po głowie już od jakiegoś czasu:
„Kiedy odwiedzasz ekonologię, wolisz ekologię czy ekonomię? Wiem, że jedno i drugie jest połączone, ale to dałoby nam pewne pojęcie o pytaniu!
Myślę, że jest więcej dla gospodarki niż dla ekologii, cóż, tak mi się wydaje, ale mogę się mylić i być może nie jest to zbyt dobre badanie, ponieważ wprowadza gdzieś mały „podział”, w końcu to Ty musisz to zobaczyć i Przedyskutuj to; omów to!
Pomyślałem o tej ankiecie, ponieważ wydawało mi się, że wizyty w ekologiach znacznie wzrosły, gdy w bardzo krótkim czasie wzrosły ceny ropy naftowej, a co za tym idzie i ceny pomp
Co o tym sądzisz?
0 x
Podania
x 17




przez Podania » 21/09/05, 09:16

Oczywiste jest, że zdecydowana większość ludzi staje się „ekologiczna”, chcąc przede wszystkim płacić mniej za paliwo… LPG, oleje itp.… :rolleyes:

Czy oszczędzanie (pieniędzy) prowadziłoby do ekologii? :D
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 21/09/05, 09:20

rpsantina napisał:ściągniesz na siebie gniew przymusowej zmowy :D :D :D

Pkoi używasz słów, których nie rozumiem... :(
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 21/09/05, 09:26

A2E napisał:„Kiedy odwiedzasz ekonologię, wolisz ekologię czy ekonomię?

tak, bardzo dobre pytanie... „zachowam” je do następnej ankiety. Umieściłem wersję z Kioto, ponieważ mamy coś niepokojącego w sprawie protokołu...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 21/09/05, 09:27

Benoit- napisał:Oczywiste jest, że zdecydowana większość ludzi staje się „ekologiczna”, chcąc przede wszystkim płacić mniej za paliwo… LPG, oleje itp.… :rolleyes:

Czy oszczędzanie (pieniędzy) prowadziłoby do ekologii? :D

Niestety taka jest motywacja 99% osób zainteresowanych Pantone... dowodem jest to, że nie każdemu zależy na efekcie oczyszczenia środowiska...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1

(kopia wiadomości od forum archiwum)




przez Były Oceano » 12/11/05, 15:09

econologie Napisano: wtorek 29 marca 2005, 15:38
Administrator


Na ankiety zaczyna mi już brakować, dlatego zwracam się do Was o małą pomoc: jakie pytania zadalibyście gościom z ekologii? Oczywiście musi to mieć związek (choćby pośredni) z ekologią.

Aby zapoznać się z poprzednimi ankietami i wynikami, oto archiwum ankiet: https://www.econologie.com/articles.php?lng=fr&pg=230

dziękuję

--------------------
Econologie.com
katalog

Pojazd: Moto VFR 750 z 1994 r. Przy 115 g CO2 / km (4.9 do 5.2 L / 100 z 95) ... „To nie dlatego, że bardzo się mylą, że mają rację” Coluche.


***

MisterLoXo Napisano: wtorek 29 marca 2005, 19:24
Econologue ekspertem


Skoro jest to temat aktualny, dlaczego nie przeprowadzić ankiety na temat konstytucji europejskiej? Jakiego wpływu na ekologię można się spodziewać – HVB,…?

--------------------
Konsekwencje naszej bierności są zawsze poważniejsze niż nasze działania... (Wiem więcej kikadiça...)

***

econologie Napisano: wtorek 29 marca 2005, 21:46
Administrator


Tak, to dobry pomysł... jakie byłyby według Ciebie odpowiedzi?

--------------------
Econologie.com
katalog

Pojazd: Moto VFR 750 z 1994 r. Przy 115 g CO2 / km (4.9 do 5.2 L / 100 z 95) ... „To nie dlatego, że bardzo się mylą, że mają rację” Coluche.


***

MisterLoXo Napisano: środa, 30 marca 2005, 20:47
Econologue ekspertem


Może coś takiego:

Czy jesteś bardziej za czy przeciw Konstytucji Europejskiej?

1 - Jestem za tym, ponieważ wierzę w Europę narodów i że ta Konstytucja zapewnia nam wspólną tożsamość międzynarodową...
2 - Jestem za, ponieważ wiele dyrektyw europejskich zmierza w dobrym kierunku w zakresie ekologii (HVB...)
3 - Jestem przeciwny, ponieważ nie wierzę w Europę narodów, ani w euro, ani we wspólny rynek.
4 - Jestem przeciwny, ponieważ Europa narzuca nam dyrektywy na poziomie gospodarczym, społecznym, ekologicznym, które nie są dobre dla kraju!

..

Cóż, to jest pomysł...

--------------------
Konsekwencje naszej bierności są zawsze poważniejsze niż nasze działania... (Wiem więcej kikadiça...)

***

econologie Napisano: wtorek 05 kwietnia 2005, 19:18
Administrator


Oto Loxo, które „znalazłem” jest trochę lekkie, jeśli masz inne sugestie (nie podobały mi się zalety/wady, ponieważ jest to bardziej polityka niż ekonologia)

Ankieta - Czym jest dla Ciebie konstytucja europejska w odniesieniu do środowiska?
To dobrze, ponieważ dorównamy krajom najbardziej przyjaznym środowisku.
0%
(0 głosów)

Niewiele: interesy finansowe nadal będą ważniejsze od środowiska!
0%
(0 głosów)

Katastrofa: jeszcze łatwiejsza liberalizacja handlu doprowadzi do nadmiernej konsumpcji, a co za tym idzie do nadmiernego zanieczyszczenia!
0%
(0 głosów)

Głosów: 0 głosów.

--------------------
Econologie.com
katalog

Pojazd: Moto VFR 750 z 1994 r. Przy 115 g CO2 / km (4.9 do 5.2 L / 100 z 95) ... „To nie dlatego, że bardzo się mylą, że mają rację” Coluche.


***

MisterLoXo Napisano: wtorek 05 kwietnia 2005, 20:28
Econologue ekspertem


Dla mnie jest bez zarzutu!

--------------------
Konsekwencje naszej bierności są zawsze poważniejsze niż nasze działania... (Wiem więcej kikadiça...)

***

econologie Napisano: wtorek 05 kwietnia 2005, 21:30
Administrator


dziękuję

--------------------
Econologie.com
katalog

Pojazd: Moto VFR 750 z 1994 r. Przy 115 g CO2 / km (4.9 do 5.2 L / 100 z 95) ... „To nie dlatego, że bardzo się mylą, że mają rację” Coluche.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 331