Pierścień bokserski

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4

Pierścień bokserski

przez lejustemilieu » 11/05/08, 08:08

8) Witaj "ludzie"
Biorąc pod uwagę częstotliwość rozliczeń, stworzyłem ten post specjalnie dla Ciebie.
Wszystko idzie, aby wyrazić niezadowolenie z jednej lub więcej osób.
Tylko jedna zasada: dostęp zabroniony dla dzieci.
Więc w złym humorze, idź tutaj!
Chleb i gry !!
Boks to jeden z najstarszych sportów, fresk z 3000 rpne, odkryty w Iraku, pokazuje bokserów. Boks, przodek boksu, był częścią igrzysk olimpijskich w starożytnej Grecji w 668 pne. Podczas XXIII Olimpiady. Homer opisał walki na pięści w Iliadzie. Pugiliści mają dłonie pokryte „cestami” (wełniane skóry o szerokości dwóch centymetrów i szerokości 2 metrów, splecione i napięte w celu ograniczenia obrażeń). W Rzymie, podczas walk gladiatorów, bokserzy nosili skórzaną rękawicę z metalowymi ćwiekami w celu zranienia lub zabicia przeciwnika. Również na pozostałościach mezopotamskiej świątyni z 5000 lat pne odkrywamy rysunki walki dwóch Sumerów z pięściami splecionymi ze skórzanymi paskami. Boks popadł w zapomnienie wraz ze zniknięciem Cesarstwa Rzymskiego.

Witamy w PIERŚCIEŃ : Evil:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1

przez Były Oceano » 12/05/08, 22:11

Pierwsza runda!

ex-ocean, 75 kg na 1m68 w stosunku do środka

ex-océano chwyta temat lejustemilieu i Pim Pam Poum! napędza go do innego pod-forum.

Reporter po walce:

Więc pan ex-océano, twoje wrażenia?

Szczęśliwy, ten temat nie miał nic wspólnego z okrętem podwodnymforum Wzrost, gospodarka, PKB itp. Przywracam mu humor, ranty i towarzyskość. Pierścień jest w kadrze, prawda?
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16170
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5261

przez Remundo » 12/05/08, 22:29

Dobry pomysł, ale dla większej jasności lepiej widzę tytuł gatunku „Relaks i tyrady: wejdź na ring!”
0 x
Obraz
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4

przez lejustemilieu » 12/05/08, 23:36

Nie oceniaj ziarna pieprzu po jego niewielkich rozmiarach, posmakuj go, a poczujesz się, jakby kłuł!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1

przez Były Oceano » 13/05/08, 00:00

dobrze widoczne : Mrgreen: !
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4

przez lejustemilieu » 13/05/08, 07:00

Mistrz sieci! jaki jest ten nawyk ciągłego poprawiania tytułu postów?
Położyłem Pierścień w sumie ......
Dla przypomnienia:
pierścień, imię męskie
Znaczenie Platforma otoczona linami, na których odbywają się walki bokserskie [Sport]. Synonimowy angielski pierścień sceniczny

Więc nie ma potrzeby dodawania „boksu” : Evil:
W przeciwnym razie istnieje pleonasm
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6988
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2913

przez gegyx » 23/05/08, 23:18

Rozbawione komentarze w odpowiedzi na Remundo :
(i we właściwym temacie, zgodnie z ogólną wolą, ponieważ wiem, jak się utrzymać)

Jednak ten temat nie podoba mi się słusznie, ale postanawiam, aby nie robić nieodpowiednich tematów na inny temat i
po prostu rozwinąć spokojną reakcję, na irracjonalne nakazy, od jednego nadmiernie rozciągniętego członka ...

(Nie widzę żadnego tendencyjnego, nawet libidinous amalgamatu ...)

: Chichot:
---

„Gegyx, idź i obrażaj byłego oceano, który mówi jak ja. Jest bardziej modo, lepiej zburzyć system, co? "
Nie ma powodu, aby obrażać moje poto_modo-ex-oceano.
Wyraża się poprawnie!
(To prawda, że ​​byliśmy w tej samej szkole).

„Ale to ma sens w przypadku połowy deklarowanego anarchisty”
Cholera, jeszcze nie płacę licencji!

„Dla bezpieczeństwa konieczne będzie zajęcie się zaburzeniami mięśniowo-szkieletowymi palca środkowego, ponieważ zbyt często go unosisz. "
Jest już pośladek.

„Kto zapewnia ci komputer”
Proces

„I połączenie internetowe”
14,9 €

„Aby zalać cię forum cały dzień od rana do nocy? "
Znajduję tam towarzystwo i dzielę się pomysłami.
Nawiasem mówiąc, humor.
Ale to hobby, ponieważ już się tak dużo nie poruszam.
(ekonologia?).

Oczywiście zrozumiałeś, że kiedy mówię „czas wolny”, jest w domu, a nie w czasie pracy, w Internecie szefa lub w szkole, oczywiście…
: Mrgreen:

Nie odpowiedziałeś na
„Czy uważasz, że Rémundo, że doktryna filloneska będzie miała zastosowanie również do CRS?
Mianowicie, zastępując tylko jedną emeryturę na dwie?
»

Serenada z innego czasu:
Ramuntcho, miałem cudowny sen…
Ostatnio edytowane przez gegyx 26 / 05 / 08, 17: 18, 1 edytowany raz.
0 x
martien007
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 565
Rejestracja: 25/03/08, 00:28
Lokalizacja: Mars

przez martien007 » 24/05/08, 18:00

Nie odpowiedziałeś na
„Czy uważasz, że Rémundo, że doktryna filloneska będzie miała zastosowanie również do CRS?
Mianowicie, zastępując tylko jedną emeryturę na dwie? "


Nie chcę brać udziału w tej debacie, ale tutaj muszę powiedzieć:

Moim zdaniem, dla CRS, radarów, kamer monitorujących ... zostanie pomnożony przez X, a nie podzielony !!!

Cóż, ze względów bezpieczeństwa i kradzieży fajnie jest patrzeć, jak moje „duże” dzieciaki kradną rowery, kamery, radia samochodowe itp., I musimy znaleźć te przedmioty w serwisie eBay. … trzeba by było zrobić, żeby złodzieje pracowali w służbie społecznej.

Co więcej, jeśli wybrano Sarko, to częściowo z powodu tej niepewności + osoby starsze z małymi emeryturami, które teraz muszą być bardzo rozczarowane.
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6988
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2913

przez gegyx » 24/05/08, 23:09

Cóż, mówiłem o CRS, ponieważ w zeszłym tygodniu Sarko spędził w Orleanie, odwiedzając 2 fabryki wiatraków, robiąc pokaz w Zenith przed tłumem miłośników zaproszeń, a potem posiłek z wszystkimi politykami z wydziału zaraz po ,
Helikopter cały czas obracał się w naszych głowach, snajperzy i obserwatorzy, siedzący na wszystkich okonach, armada robocopów żandarmów w pierwszej kurtynie (ładnie) i za armią CRS (mniej sprytną).
Cóż, to sprawia, że ​​jest wietrznie, kiedy ten przenosi!
(wystarczające, aby obracać turbiny wiatrowe non-stop) ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6

przez Cuicui » 25/05/08, 09:53

gegyx napisał:Cóż, to sprawia, że ​​jest wietrznie, kiedy ten przenosi!
(wystarczające, aby obracać turbiny wiatrowe non-stop) ...

Z naszymi pieniędzmi ... :zmarszczyć brwi:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 267