Cenzura zbliża się wielkimi krokami!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13

Cenzura zbliża się wielkimi krokami!




przez nonoLeRobot » 19/03/08, 10:57

Przyglądając się temu, co Anglicy myślą o NS, odkryłem to: http://www.liberation.fr/actualite/poli ... 312.FR.php

Jest facet, który specjalizuje się w badaniu tego, co jest złe w NS, jeszcze nie skończył, nie wiem dokładnie, co może z tym zrobić, ale trąci to industrializacją cenzury :@

Zabawiłoby mnie, gdyby wywołało to szum!
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6980
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2905




przez gegyx » 19/03/08, 11:16

Zazwyczaj jest to zadanie RG.
Bezpośrednio pod kontrolą polityka na miejscu.

W 2008 roku RG zostanie połączone z DST.

Duży Nico chce mieć w uścisku małego Nico, który specjalizuje się w plotkach przeciwko ego.

Chce być szybko informowany o przyszłych kontrowersjach. To jego zasługa.
(Pieprzyć Internet!)

Czy ma stopień doradcy? Bo Napo musi mieć już 70 doradców…

Czy istnieje specjalny doradca, który zajmie Carlę?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 19/03/08, 11:29

Śmieszy mnie to wszystko, siusiu i normalien z mąką twarzą młodego oportunistycznego premiera.

INTERNET NIE JEST CENZURA! Można to monitorować, ale nic więcej i wtedy To normalne, że od pewnego momentu obserwujesz, co mówisz o sobie, prawda? Nawet ja umieściłem alerty Google dla niektórych słów kluczowych...bardziej niepokojące są działania podejmowane w przypadku zdarzenia, które „nie podoba się szefowi”…

Jako webmaster możesz uniemożliwić każdemu wejście na witrynę na podstawie jego adresu IP lub identyfikatora. Oczywiście zawsze możemy to obejść, ale cóż...

Zrobiłem to już dla niektórych firm zajmujących się „nadzorowaniem technologii” i „wywiadem gospodarczym” oraz pewnymi „podejrzanymi” robotami, które nie mają NIC wspólnego z ekologią…

Przykład: digimind-evolution.com, której działalność polega na „śledzeniu” informacji z Internetu dla określonych organizacji (lobby?)...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16116
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5239




przez Remundo » 19/03/08, 11:40

Nie sądzę, żeby to było coś nowego...

Jest to najbardziej podstawowa praca działu komunikacji partii politycznej lub wpływowego męża stanu.

Jest to podstawowy materiał do następnie zasilania serwisu lobbingowego.

Rutyna, ale gdy jest to Sarko, proporcje nabierają tempa :D
0 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 19/03/08, 12:01

Mówiąc o cenzurze: Pierwsze cyberdemo przeciwko cenzurze Internetu

Nie rozumiem, dlaczego Rosja się nie pojawia…
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 19/03/08, 12:12

Zasadniczo, dlaczego nie wysłać mu recenzji bezpośrednio na jego adres e-mail. P'tet qua większa szansa na to, że zostanie wysłuchany przez Pana Prezydenta : Chichot:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16116
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5239




przez Remundo » 19/03/08, 12:20

Ponieważ dysk twardy do przechowywania wiadomości jeszcze nie istnieje (wymagane jest 1 000 000 GB : Lol: )
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6980
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2905




przez gegyx » 05/09/08, 22:36

Puff!

Ta policja gestapo staje się coraz bardziej nie do zniesienia...
Dla Jej Królewskiej Mości.

http://tempsreel.nouvelobs.com/actualit ... rkozy.html
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 263