Forum kleń

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Rantanplan
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 23
Rejestracja: 18/09/05, 22:31




przez Rantanplan » 24/09/05, 15:47

Witam wszystkich.
Chciałbym poprzeć twoją wizję opartą na moim doświadczeniu.
Zdeformowane moją pracą (jak wszyscy), szokuje mnie to, że dla Pentone mam wrażenie, że widzę 500 szalonych naukowców (to obraz), którzy patrzą w swoim laboratorium.
Wyobraź sobie, że Airbus zatrudnił 10 000 inżynierów do wykonania liniowca A380, a każdy z nich otrzymał wynagrodzenie w rogu laboratorium za zaprojektowanie każdego idealnego A380.
W tym przypadku nigdy nie poleciałby zeszłej wiosny, zwłaszcza gdy zaczął studiować około 1997 roku.
Wszystko po to, aby powiedzieć, że konieczne jest jasne przedstawienie projektu Pentone, a także zorganizowanie, a zwłaszcza zorganizowanie całej tej pozytywnej energii, niosącej setki oddanych pationnés.

Oczywiście forum to świetne narzędzie, które pozwala szalonym naukowcom wymieniać się lepszymi postępami w ich zakątku i oczywiście to forum wykonuje ogromną pracę komunikacyjną, która zaczyna przynosić owoce w MEDIA
Ale nadal jesteśmy zorganizowani jak armia meksykańska.

Na przykład interesujące byłoby ustalenie jednego lub więcej celów technologicznych i naukowych dla Pentone. Na przykład:
- modelowanie ogrzewania reaktora
- opracowanie rozwiązań orientacyjnych dla oleju napędowego mających zastosowanie do większości samochodów (takich jak ZESTAW LPG)
- badanie zjawisk w rdzeniu reaktora.
- itp.

Nie wszyscy będziemy w stanie zrobić to wszystko sami, w przeciwnym razie nurkowanie i kosztowanie nas wszystkich będzie drogie.

W przypadku Pentone celem byłoby, abyśmy przybyli, aby nikt nie mógł kwestionować interesu ekonologicznego tej zasady, ponieważ oferowalibyśmy rozwiązania, które mają zastosowanie do wszystkich typów pojazdów i zostały doskonale zrealizowane (takie jak ZESTAW LPG) bez czekania jeszcze 50 lat.

Aby osiągnąć taki cel, musisz zorganizować się, organizując duży projekt.

Wszyscy mamy talenty
Niektóre są bardzo praktyczne
Niektóre są bardzo dobre w teorii w analizie
Niektórzy są dobrymi liderami
Niektórzy są świetnymi złotymi rączkami, którzy robią wszystko bez niczego
Niektóre są dobre w komunikacji
Niektóre są dobre w organizacji

Tylko połączenie tych talentów pozwoli nam szybko się poruszać i myślę, że dzięki temu szybko

Ponieważ się nagrzewa!


Rantanplan
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 24/09/05, 16:08

Tak, nie mogłem zgodzić się więcej, ale taki był właśnie cel forum niż połączenie różnych talentów i umiejętności .... Nie widzę, jak zrobić więcej ... ale jasne jest, że ludzie, którzy wpadają na pytania takie jak: „Mam 1 pojazd X, pomagają mi” i to przed d po przeczytaniu różnych stron cytowanych w Internecie forum nie rób dużej różnicy ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1

(wiadomości skopiowane z forum archiwum)




przez Były Oceano » 12/11/05, 17:38

rpsantina Napisano: sobota 26 lutego 2005, 01:43
Econologue ekspertem


Witam,

post „Darmowa energia” uświadomił mi problem.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory forum są używane jako irc z możliwością wzięcia drutu w dowolnym momencie.

Jeśli chcemy być w stanie rozwinąć część teoretyczną na temat PMC, jak to zrobić?

Uwaga dla wszystkich: techniki inżyniera oferowane są z 50% rabatem dla osób fizycznych w porównaniu z cenami branżowymi.
Kompletna inżynieria mechaniczna [# Funkcje mechaniczne i komponenty #
# Maszyny hydrauliczne i cieplne # Obróbka materiałów. Montaż #] reprezentuje prawie 2000Euro z aktualizacjami lub ~ 1000 euro na osobę.
Są też podstawowe nauki (matematyka i chemia fizyki). Nie znam już ceny


Poprzez spotkanie musi istnieć sposób na sfinansowanie tego rodzaju przydatnych dokumentów.

Christophe, co myślisz?

Dobranoc

--------------------
RPS (Dpt Tarn Południowa 81)
I Tylko ci, którzy nic nie mają racji
ii-Wszystko jest możliwe tak długo, jak mało czasu spędziliśmy tam


***

econologie Napisano: sobota 26 lutego 2005, 13:13
Administrator


świetny pomysł na IT, ale interesuje mnie raczej część spalania / silnika ... jest raczej „ciężka” mechaniczna…

Wtedy raczej nie sprawi im zadowolenia, że ​​wnosimy ... osoba prywatna nie jest osobą prywatną!

--------------------
Econologie.com
katalog

Pojazd: Moto VFR 750 z 1994 r. Przy 115 g CO2 / km (4.9 do 5.2 L / 100 z 95) ... „To nie dlatego, że bardzo się mylą, że mają rację” Coluche.

***

rpsantina Napisano: sobota 26 lutego 2005, 15:30
Econologue ekspertem


W przypadku spalania / silnika może być konieczne wykonanie chłodnicy.

W przypadku problemu „osób” zawsze istnieje możliwość obejścia tego problemu.
Osobiście zamierzam zabrać ze sobą ojca całą inżynierię mechaniczną.
On jest tym, który rządzi, ale ja biorę udział ...

Po tym, należy skonsultować, że jest to niepokojące. Ale sprawdzam, czy mamy prawo do kopiowania niektórych stron, aby nie uszkodzić oryginałów
;-p

@+

--------------------
RPS (Dpt Tarn Południowa 81)
I Tylko ci, którzy nic nie mają racji
ii-Wszystko jest możliwe tak długo, jak mało czasu spędziliśmy tam

***

econologie Napisano: sobota 26 lutego 2005, 15:57
Administrator


arg ... w tej cenie nie ma wersji .pdf?

--------------------
Econologie.com
katalog

Pojazd: Moto VFR 750 z 1994 r. Przy 115 g CO2 / km (4.9 do 5.2 L / 100 z 95) ... „To nie dlatego, że bardzo się mylą, że mają rację” Coluche.

***

rpsantina Napisano: sobota 26 lutego 2005, 20:21
Econologue ekspertem


Istnieją sposoby konsultacji online.
Ale aby wyodrębnić fragmenty artykułu w formacie PDF, nie wiem jeszcze

Reszta wkrótce, zamówienie wychodzi w poniedziałek lub wtorek

(Christophe, właśnie odzyskałem R5. W środę zobaczę HectoNath. Prześlę ci plan obsługi, który zamierzam na tej podstawie zrobić)

@+

--------------------
RPS (Dpt Tarn Południowa 81)
I Tylko ci, którzy nic nie mają racji
ii-Wszystko jest możliwe tak długo, jak mało czasu spędziliśmy tam
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 222