[HS] Outlook i Hotmail niekompatybilne?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79125
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

[HS] Outlook i Hotmail niekompatybilne?




przez Christophe » 02/02/08, 10:26

Od 3 dni nie mogę już wysyłać e-maili w Outlooku (chociaż otrzymuję spam...) za pomocą konta Hotmail.

Od jakiegoś czasu mam konto na Hotmailu. Czy Hotmail zmieniłby swoje „zasady”, tak aby wymagać od użytkowników przeglądania wiadomości e-mail w ich witrynie pełnej reklam? Wydaje mi się, że od 2005 roku za nowe konta trzeba było płacić, jeśli chciało się z nich korzystać w Outlooku... więc obawiam się najgorszego...

Używam Outlooka Xpressa 6...

Czy inni członkowie są w tej samej sytuacji, czy wręcz przeciwnie, u nich to działa (w tym przypadku problem jest „wewnętrzny”)?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79125
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 02/02/08, 11:11

Oto dokładny błąd:

Wystąpił nieznany błąd. Konto: „Hotmail Christophe”, Serwer: „http://services.msn.com/svcs/hotmail/httpmail.asp”, Protokół: HTTPMail, Port: 0, Bezpieczne (SSL): Nie, Błąd gniazda: 12019, Błąd numer: 0x80004005
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79125
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 02/02/08, 12:00

Problem rozwiązany...Przypadkowo załączyłem plik o rozmiarze 55MB, nie zachowując ostrożności...W związku z tym Hotmail odrzucił wiadomość e-mail...

Przepraszam za niedogodności... : Oops: : Oops:
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 292