Ekonologiczne spotkanie miłosne !!!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
chobec
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 08/02/07, 18:33

Ekonologiczne spotkanie miłosne !!!




przez chobec » 01/11/07, 10:40

Witam,

to nie jest rant, to nie jest humor, ale mam nadzieję, że pozwoli mi to spotkać bratnią duszę również posiadającą duszę ekonologiczną.

Żonaty przez nieco ponad 10 lat, poświęciłem 9 lat życia jako para, aby powiększyć swój dom w samokonstruowaniu, ponieważ finansowo trudno byłoby mi zapłacić rzemieślnikom, aby się tam dostać:
- zbuduj dom o powierzchni 75m², 2 sypialnie o powierzchni 9,5m², łazienka 5m², kuchnia 9m², salon 30m², pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 6m² w 1999 roku.
- powiększenie poprzez samodzielną budowę garażu o powierzchni 28 m² + poddasza + piwnica o powierzchni 10 m16 + warsztat o powierzchni 1 m7500, 1999 zbiornik na deszczówkę 2002L w latach XNUMX-XNUMX.
- zbuduj samodzielnie zbudowane miejsce na grilla ze słoneczną ciepłą wodą zintegrowane w 2003 roku.
- powiększenie przez izolację z pojedynczej ściany, z wełny drzewnej w salonie o powierzchni 20 m2 + 13 sypialnie o powierzchni 8 m2005 + antresola 2007m² od XNUMX do XNUMX roku.
- w tym czasie zwracaj uwagę na zużycie energii, wodę, selektywne sortowanie.
- skorzystaj z roweru, spaceru i autobusu, aby pojechać do miasta.

Przez cały ten czas, przynajmniej do 2005 roku, moja żona zachęcała mnie do wysiłków.
Ale minęło trochę czasu, odkąd zauważyłem, że woli kąpać się z ekonomicznymi prysznicami, że nie dba o recykling, zużycie energii elektrycznej, że używa samochodu do wszystkiego i wszystkiego itd. więc posunąłem się za daleko, a praca trwała zbyt długo.
Tego lata przeniesiono nas do 800 km, tym razem kupiliśmy dom do naszych rozmiarów (3 dzieci, dlatego 4 ch), ponieważ zdałem sobie sprawę z jego dyskomfortu i nie chciałem narzucać mu nowego testu. tego rodzaju (zwłaszcza, że ​​już mnie nie wspiera), aby zacząć od nowa na dobrej podstawie.
A teraz prosi o rozwód i już mnie nie śledzi, nawet jeśli postanowiłam nie inwestować tyle w moje projekty !!!

Tak więc znalazłem się sam w domu o powierzchni 160m², którego z trudem utrzymałem finansowo.

Nie będąc w stylu padania na kolana i porzucania ambicji, ale będąc w stanie podejmować wysiłki, teraz szukam kobiety, która również ma błonnik ekonologiczny. Pozwoli nam to dzielić się razem, inwestować razem w tym samym celu i nie być samemu, ponieważ zapewniam was, że niewielu z tych, którzy zgodzą się podjąć te kilka wysiłków na rzecz planety.

Jeśli są jakieś bezpłatne forum ....

Alex.
0 x
Ewolucja potrzebuje powietrza (R), a następnie na drodze do tej rewolucji (www.mdi.lu)
Avatar de l'utilisateur
louphil
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 278
Rejestracja: 22/07/05, 01:20
Lokalizacja: Gironde (Ste Foy-la-Grande)
x 4




przez louphil » 01/11/07, 16:23

Hej, morze ..., to nie jest super dziewczyna, która odpowiada !!!!: tandetny:
Prawdą jest, że trudno jest spotkać dziewczynę z duchem ekonologicznym, a nawet ekologicznym ... Musisz wstać wcześnie i być czujnym przez cały czas, aby nie przegapić rzadkiej perły, która w końcu się pojawi :płakać: ... W tej chwili rzuciłem ręcznik i pogodziłem się z tym, że żyję samotnie, a nie źle. Trzeba powiedzieć, że dobrze wyglądasz, to oni wybierają, nawet jeśli masz wrażenie, że zmuszasz się ich uwieść ... Tak więc, ponieważ jest o wiele więcej kandydatów niż kandydatów z tym duchem ... nie wygrano ... Najlepiej porwać jednego, zanim zdąży dokonać wyboru : Mrgreen:
W przeciwnym razie, jeśli masz dość robienia trudnych rzeczy, są kluby nocne
W każdym razie życzę powodzenia w dążeniu ...
0 x
http://wunic.fr

To dlatego, że prędkość światła jest większa niż w przypadku dźwięku
Niektóre z nich genialny powietrze przed klimatyzację ....:D :D :D
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 03/09/08, 18:56

Czy to zadziałało :?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 03/09/08, 21:23

louphil napisał:Hej, morze ..., to nie jest super dziewczyna, która odpowiada !!!!: tandetny:
Prawdą jest, że trudno jest spotkać dziewczynę z duchem ekonologicznym, a nawet ekologicznym ... Musisz wstać wcześnie i być czujnym przez cały czas, aby nie przegapić rzadkiej perły, która w końcu się pojawi :płakać: ... W tej chwili rzuciłem ręcznik i pogodziłem się z tym, że żyję samotnie, a nie źle. Trzeba powiedzieć, że dobrze wyglądasz, to oni wybierają, nawet jeśli masz wrażenie, że zmuszasz się ich uwieść ... Tak więc, ponieważ jest o wiele więcej kandydatów niż kandydatów z tym duchem ... nie wygrano ... Najlepiej porwać jednego, zanim zdąży dokonać wyboru : Mrgreen:
W przeciwnym razie, jeśli masz dość robienia trudnych rzeczy, są kluby nocne
W każdym razie życzę powodzenia w dążeniu ...


Zalecana metoda przypomina tę z twojego awatara, cześć, cześć, cześć! ciągniesz ją za włosy do grote ...


Stół wydaje się trochę defetystyczny lub zbyt realistyczny, ale oczywiście powstrzymam się od oceniania i jako dobry przyjaciel chętnie cię rozweselę, jeśli to konieczne!

Z drugiej strony, twój cytat jest wart objazdu! Hat! Jeśli to twoje, zasługujesz, a jeśli nie… zasługujesz na to, że je znalazłeś :P

Ekonomicznie twój, Lietseu :P

Cóż za pożytek z frytek, jeśli nie masz małży, jak powiedziałby brukselka, o której dobrze wiedziałem :P
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu
„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?
Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 03/09/08, 22:14

tchobec powiedział:

Po przeniesieniu do 800 km tego lata,


boh! jeśli będzie w kierunku południowym, będzie dobrze ... ale jeśli zostałeś przeniesiony do przemysłu stalowego w Lotaryngii ..... będziesz miał więcej kłopotów!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 03/09/08, 22:35

Kolejna część problemu: to dziwne, super dziewczyny są w pubach z wysokiej klasy sprzętem AGD, kotłami Viess (cholera), super drogie i designerskie oświetlenie halogenowe, beemmes itp. .. jak je zobaczymy!

Dziewczyny są tak zbudowane, że zawsze dążą do poprawy swojego samopoczucia. Zarejestruj się na stronie Lappish! Gdzie zatem znajdujesz Czecha (Z zapasami) lub Węgra: zawsze będzie lepiej niż u jej rodziców :D

Mój brat zrobił coś przeciwnego: znalazł się w Wybrzeżu Kości Słoniowej i poszedł do pracy w Beninie: ale jest tak wiele awarii prądu i jest tak gorąco, że potrzebuje generatora w domu: musi być obsługiwać lodówkę!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 03/09/08, 22:35

Słoń napisał:tchobec powiedział:

Po przeniesieniu do 800 km tego lata,


boh! jeśli będzie w kierunku południowym, będzie dobrze ... ale jeśli zostałeś przeniesiony do przemysłu stalowego w Lotaryngii ..... będziesz miał więcej kłopotów!


przeniesione, co robisz jako pracę, tchobec?
Pozdrowienia z Lietseu :P
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu

„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?

Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 03/09/08, 22:53

Uh ... facet, do którego nie wrócił od 24 listopada ... :?

Byłbym bardzo zaskoczony, gdyby odpowiedział ci ...
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 03/09/08, 23:03

Może więc znalazł to i lepiej zrobić niż wymieniać z nami bzdury :D
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 03/09/08, 23:43

Drwal napisał:Uh ... facet, do którego nie wrócił od 24 listopada ... :?

Byłbym bardzo zaskoczony, gdyby odpowiedział ci ...


Święty Christophe, rozpoznaję go tam! Wraca do tematu z ubiegłego roku i lubimy wybory, które wpadamy do panelu, Bien vu Chris!


Dziękuję Bucheron!
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu

„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?

Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 258