10 000 członków... ale niewiele giełd: pkoi?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

10 000 członków... ale niewiele giełd: pkoi?




przez jean63 » 24/10/07, 14:49

Widzę, że wymiany są coraz rzadsze.

Często zdarza się, że publikowanie tematów, które są interesujące i nowe, nie wywołuje najmniejszej reakcji, co nie miało miejsca rok czy dwa lata temu.

Cóż, to prawda, że ​​nie zawsze możemy być przyklejeni za ekranem….

Wygląda na to, że opcja „powiadom mnie, gdy zostanie opublikowana odpowiedź” nie zawsze działa.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 24/10/07, 16:07

Tak i jest coraz więcej gości... w skrócie zawsze: „Otrzymuję informacje, ale jestem zbyt leniwy (między innymi), aby się zarejestrować i wyrazić swoją opinię lub radę…”

Szkoda, ale co możemy z tym zrobić?

W przeciwnym razie pozwoliłem sobie dodać link:
Tematy bez odpowiedzi na samym szczycie forum aby precyzyjnie „wzmocnić” tematy pozostające „osieroconymi” przez odpowiedzi…
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 24/10/07, 16:10

Dziękuję Christophe.

Imponujące: 518 tematów bez odpowiedzi ::

Interweniowanie w każdym miejscu zajęłoby dużo czasu.

Czy dysponujesz statystykami frekwencji, aby wiedzieć, czy w ciągu ostatniego roku nastąpił duży spadek?

Około 600 członków na 10 000 napisało przynajmniej jedną wiadomość. Więc pozostali po prostu się zarejestrowali.

Jeśli przyjrzymy się bliżej liczbie wiadomości, zrozumiemy, dlaczego dotarliśmy do tego punktu. A przecież nie brakuje osób, które muszą „fruwać” z mnogością możliwości, jakie daje Internet. Zrobienie tego wszystkiego zajęłoby kilka żyć. Mógł również wystąpić efekt „granelle ekologicznego”, ludzie udali się, aby umieścić swoje uwagi na stronie rządowej.

Wygląda na to, że opcja „powiadom mnie, gdy zostanie opublikowana odpowiedź” nie zawsze działa.
............co myślisz ? Mam wrażenie, że nie zostałem poinformowany o starych (umiarkowanie) tematach, w których brałem udział.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 24/10/07, 18:25

Dlaczego?

Cóż, myślę, że to reprezentatywny procent w populacji takich szaleńców jak my; stu aktywnych osób na 10 000 spragnionych informacji

co sprawia, że... mmmmmh... poprzez usunięcie starych i dzieci 50% x 0.1% x 65 milionów populacji do schwytania

tj. około 3250 aktywnych członków we Francji

Gratulacje Toffi!! sam przyciągasz 3% aktywnych użytkowników Internetu!! :D
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 24/10/07, 19:12

jean63 napisał:Czy dysponujesz statystykami frekwencji, aby wiedzieć, czy w ciągu ostatniego roku nastąpił duży spadek?


Oczywiście, że mam statystyki… w ciągu ostatniego roku nastąpił dość duży wzrost…

jean63 napisał:Około 600 członków na 10 000 napisało przynajmniej jedną wiadomość. Więc pozostali po prostu się zarejestrowali.


W rzeczywistości 10 000 członków to członkowie biuletynu, a nie członkowie forum, Na forum „my” mamy 4580 członków zarejestrowanych dokładnie tego wieczoru...

jean63 napisał:...........co myślisz ? Mam wrażenie, że nie zostałem poinformowany o starych (umiarkowanie) tematach, w których brałem udział.


Czy jesteś pewien, że w przypadku tych tematów pole jest „nadal” zaznaczone?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 24/10/07, 19:17

Capt_Maloche napisał:tj. około 3250 aktywnych członków we Francji

Gratulacje Toffi!! sam przyciągasz 3% aktywnych użytkowników Internetu!! :D


Cóż, nie...4580/3250 = 141% Wow, osiągnęliśmy superjedność!!! : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
sam17
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 253
Rejestracja: 14/02/06, 13:57
Lokalizacja: La Rochelle
x 1




przez sam17 » 24/10/07, 21:01

Jeśli chodzi o tematy, w których jesteśmy bardziej poinformowani, myślę, że znalazłem przyczynę. To coś, co przydarzyło mi się od czasu do czasu. Faktycznie zauważyłem, że pasuje to do czasów, kiedy zostałem automatycznie wyrzucony przez forum.

Po chwili forum ponownie prosi mnie o podanie loginu i hasła (prawdopodobnie w momencie wygaśnięcia pliku cookie, który automatycznie mnie identyfikuje). Kiedy to się dzieje, nie zauważam tego od razu. Często nawet zdarza się, że nie otrzymuję już e-maili z ostrzeżeniami i zdaję sobie sprawę, że nie jestem już zalogowany forum.

Ponieważ kiedy przychodzimy do konsultacji na temat forum bez logowania i usuniesz wiadomość e-mail z ostrzeżeniem, plik forum nadal uważa, że ​​nie widzieliśmy jeszcze nowych wiadomości, i dlatego przestaje ostrzegać nas o przyszłych postach.

Rozwiązaniem byłoby ustawienie „limitu czasu”, który wyzwala wysłanie nowej wiadomości ostrzegawczej, jeśli dana osoba nie wróciła, aby zobaczyć temat pomimo pierwszego e-maila...

Z mojej strony wszystko wraca do normy, gdy wracam do wątku dyskusji, w którym nie byłem już informowany o rozwoju sytuacji.
0 x
--
Cierpliwość jest drzewem, którego korzeniem jest gorzka, której owoce są bardzo słodkie.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 24/10/07, 21:29

To dobre wyjaśnienie w sobotę 17...ponieważ przychodzę codziennie, nie ryzykuję utraty sesji...

Dla innych jest tylko jedno rozwiązanie: robić tak jak ja, spędzać każdy dzień na forums :) : Chichot:
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 25/10/07, 04:34

Halo

Te same obserwacje z boku pantonu autand na Kiedy człowieku, kilka nowych montaży i często wynik nastąpi po...
potem nic więcej, albo jest za słabo, albo jest znakomicie, wtedy zostaje tajemnicą..
Mówienie o 15% i 20% nie jest niezręczne.
W każdym razie niczego nie wymyśliliśmy, po prostu zamontowaliśmy montaż i dokonaliśmy modyfikacji.
Tym, co frustruje eksperymentatora, jest brak powtarzalności wyników

Prawdą jest, że po osiągnięciu liczb przychodzi czas na bardziej sporadyczne pomiary, pod warunkiem, że dokonaliśmy modyfikacji, więc nie ma wiele do powiedzenia.

Czasami zastanawiam się, co się stało z tymi wszystkimi montażami, które są tu opisane forum ?
Czy rozwiązali swoje zgromadzenie? albo robią tak jak ja, dodają wodę, jeżdżą i mierzą zużycie, po prostu monitorują temperatury reaktorów i dobre wyczucie momentu obrotowego silnika..


André
0 x
dusza
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 13/04/07, 19:14




przez dusza » 25/10/07, 06:02

Bonjour à tous,

Mój pierwszy post mimo, że jestem zarejestrowany już jakiś czas
Tak, jestem „GOŚCIEM”. Tak, przeglądam wszystkie posty. Tak, filozofia tej strony mi odpowiada (inaczej bym się nie zarejestrował). Ale poziom wydaje mi się tak wysoki, że mam kompleksy. (Ja mam praca bardzo odległa od tego rodzaju pomysłów, dla mnie prawdziwa zmiana.) Ale ważne jest to, że udaje ci się zainteresować ludzi takich jak ja. Chcę (jak wielu innych) zobaczyć, jak zmienia się świat. Jeśli będzie was 100 rzeczy i jest nas 10000 XNUMX, to w sumie niewiele, ale jesteśmy z Tobą, nawet jeśli nic nie mówimy i nie robimy.. Teraz uczę się każdego dnia (dzięki tym, którzy się ruszają...) Wolałbym zobaczyć dziesiątkę, niż setkę...) i w pewnym momencie zaliczyłbym kurs (moim zdaniem na emeryturze) Wiadomość. Bądź cierpliwy, ty, który jesteś z przodu. Oczywiście, że potrafisz przeczytać wiadomości bez rejestracji. Ale jest to swego rodzaju zobowiązanie. Cóż, ja to tak widzę..

To była mała poranna reakcja zarejestrowanego gościa, który nigdy nie publikuje postów!.
Dzień dobry.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 305