Witamy: przedstawienie nowych zarejestrowanych członków!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
cecilouette
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 02/10/07, 22:11
Lokalizacja: Pośrodku pustynnego smaganego wiatrem wrzosowiska

Witamy: przedstawienie nowych zarejestrowanych członków!




przez cecilouette » 04/10/07, 21:52

Wiele osób o tym myślało, ale najwyraźniej nikt tego nie zrobił: temat na prezentacje członków!

Nazywam się Cécile, mam 25 lat, mieszkam w Oise od lipca 2006 roku.

Lubię niektóre seriale, konie, jazdę konną, Bretanię, Szkocję, Irlandię, historię, ocean, makaron.

Wrażliwość na otoczenie, wydaje mi się, że mam ją od dawna. Ale odkąd zacząłem czytać 80 mężczyzn, aby zmienić świat, obudziła się z chęcią zrobienia czegoś lepszego i jeszcze więcej... Ciąg dalszy!!!
0 x
Niech Moc będzie z wami
Avatar de l'utilisateur
louphil
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 278
Rejestracja: 22/07/05, 01:20
Lokalizacja: Gironde (Ste Foy-la-Grande)
x 4




przez louphil » 05/10/07, 09:44

Witaj Cecilouette, wszyscy z niecierpliwością czekamy na Twoje wpisy... Im więcej, tym weselej....
Twój pomysł jest bardzo dobry, ale wydaje mi się, że podobny temat już był. Nigdy tego nie używałem: jestem zbyt leniwy, żeby to wyłowić, niewątpliwie...
Skorzystam więc z Twojej wiedzy i przedstawię się:
Nazywam się Philippe, mam 45 lat, w wolnym czasie jestem muzykiem i staram się stracić jak najwięcej. Świadomy problemów środowiskowych od dawna, ale jeszcze bardziej niekonsekwencji naszych przywódców, kimkolwiek by byli, stałem się (trochę) aktywny dzięki Econologie na kilka krótkich lat, w szczególności starając się propagować podstawowe idee poprzez muzykę i nie tylko... Gdybym miał się określić, powiedziałbym:
„Ekonararchista”
A+, może w innym temacie...
0 x
http://wunic.fr

To dlatego, że prędkość światła jest większa niż w przypadku dźwięku
Niektóre z nich genialny powietrze przed klimatyzację ....:D :D :D
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79122
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 05/10/07, 11:01

louphil napisał:Twój pomysł jest bardzo dobry, ale wydaje mi się, że podobny temat już był.


Dokładnie tak też mi się wydawało ale nie mogłem tego znaleźć... Chyba nie wpisałem odpowiednich słów kluczowych w wewnętrzną wyszukiwarkę... :zaszokować:

POMOC!

louphil napisał:Dzięki Econologie stałam się (trochę) aktywna na kilka lat


Oh? Wszystko dzięki econologie.com waaw : Chichot:

Jeśli chodzi o mnie, oto strona mnie prezentująca (być może do aktualizacji... pochodzi z 2004 roku): https://www.econologie.com/qui-sommes-no ... es-13.html

ps: Strona „Kim jesteśmy” została zaktualizowana!
Ostatnio edytowane przez Christophe 05 / 10 / 07, 11: 19, 1 edytowany raz.
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 05/10/07, 11:02

Tak, jeszcze jeden Isean!!
Witamy w Oise. Jeśli jesteś blisko Compiègne, przyjdź w sobotę rano na grzyby, pogadamy : Mrgreen:

No cóż, prezentacja jest szybka: staromodne econo, mistrz kyot-home z Nono (choć od kilku miesięcy...), sprzedawcy turbin wiatrowych, ekologiczna obsługa z całą moją wiedzą.

Plan: codziennie jeżdżę do pracy rowerem, ale nadal jestem słaby (w tym tygodniu tylko dwa razy). Nowy, lepiej przystosowany rower powinien to wszystko poprawić.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79122
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 05/10/07, 11:22

Rulian napisał:Tak, jeszcze jeden Isean!!
Witamy w Oise. Jeśli jesteś blisko Compiègne, przyjdź w sobotę rano na grzyby, pogadamy : Mrgreen:


Roooh, widzę nadchodzącego Ruliana!!! : Mrgreen: : Mrgreen:

W przeciwnym razie, jeśli mowa o Champi, warto spędzić u nas mały weekend! Niesamowite co...za wałkiem...w skrócie 50 m od domu!

Russules, borowik, klitocybe... ale także muchomor falaoidalny (nigdy nie widziałem takiego skupienia falo...) i całe mnóstwo miodowych obrożyc (wymagane jest wycięcie drewna).

Hej, od kilku dni mamy nawet trochę w ogrodzie...w tym mlecz mleczny (lub coś w tym stylu...)
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 05/10/07, 14:22

Cii!!!
Nie mów jej, że czasami chcę, żeby spróbowała orongów, jeśli to fallusy : Mrgreen:

Jeśli znajdziesz dużo fallosów, jest to normalne, ponieważ generalnie lubią te same miejsca co borowiki...

Jeśli chodzi o russule, to znalazłam ich mnóstwo, ale przy dwóch i znającej się na tym farmaceucie nie udało nam się rozróżnić tych dobrych od tych złych. Nauka inna niż russule!!!

Mający szczęście!!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79122
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 05/10/07, 14:31

Rulian napisał:Jeśli chodzi o russule, to znalazłam ich mnóstwo, ale przy dwóch i znającej się na tym farmaceucie nie udało nam się rozróżnić tych dobrych od tych złych. Nauka inna niż russule!!!


Cóż, poza tymi „całkowicie białymi”, nie ma dużego ryzyka z russulami… gdy tylko pojawi się trochę koloru

W lesie za potokiem są tylko „czerwone”...
Dalej znajdują się kopalnie węgla i tereny zielone...

Rulian napisał:Mający szczęście!!


Tak, wiem... : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 05/10/07, 17:23

Życzę... żeby te wszystkie piękności nie zniknęły przez głupotę, niewiedzę, zaniedbanie, chciwość itp... Trudno nie wrzucać tysięcy zdjęć...

Obraz
Wysoki Kanion Aragonia, Hiszpania

Obraz
Najbardziej dowcipny piesek na świecie

Obraz
„L’estacade” w Capbreton Landes w burzliwy dzień.

Obraz
Wybrzeże Basków

Obraz
Wybrzeże Basków

Obraz
Aby policzyć kwiat.

Obraz
Widok na ośrodek narciarski Cauterêts

Obraz
Darth Vader skamieniały w kalcycie (Kraj Basków).

A+
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79122
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 05/10/07, 17:31

Czy to wszystkie Twoje zdjęcia?

SZCZĘŚLIWE GO!! : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 05/10/07, 18:07

Bonjour Christophe

Ten z Capbreton w burzliwy dzień nie jest mój i ma już kilka lat...
Dla innych jeśli wątpicie, że region jest całkiem ładny i nie chcemy, żeby to się skończyło!!! : Mrgreen:

A+
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.

[Eugène Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 263