Poza tematem: przepisywanie gupika

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Jjcc
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 18/08/07, 09:45
Lokalizacja: La Rochelle

Poza tematem: przepisywanie gupika




przez Jjcc » 18/08/07, 09:52

Halo
przepraszam, że przechodzę przez forum ale za pośrednictwem Twojej poczty e-mail wiadomość wróciła do mnie .... Przeczytałem jedną z Twoich wypowiedzi w dniu forum WRI o przepisywaniu adresu URL, a Twoja witryna jest pod tym adresem. Czytałem również, że myślisz o zrobieniu samouczka, ale przeszukałem całą Twoją witrynę i nie mogłem nic znaleźć na ten temat. Znajdziesz mnie bez skrępowania, ale szukanie pomocy nie jest moim nawykiem, ale jestem kompletnie zagubiony w tym trybie URL.
Wypróbowałem różne rozwiązania ... wyrażenie regularne w folderze "artykuły.php" i zmodyfikowałem mój "htaccess" na różne sposoby, ale nic nie pomaga Jestem bezdomny, więc gdybyś miał trochę czasu, proszę przyznaj, czy mógłbyś mi powiedzieć, jak mam postępować lub przynajmniej mnie pokierować
z podziękowaniami
moja witryna jest tutaj ..... http://autourdeguppy.nuxit.net/
0 x
Jjcc
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 18/08/07, 10:17

1) Z jakiego adresu e-mail korzystałeś?

2) Ponieważ mam wiele tego typu próśb, zrobię mały tutorial wyjaśniający. Teraz musisz trochę wiedzieć o php, aby dostosować wszystko do swoich konkretnych potrzeb.
0 x
Jjcc
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 18/08/07, 09:45
Lokalizacja: La Rochelle

przepisanie




przez Jjcc » 18/08/07, 10:57

re
dziękuję za odpowiedź ... Przejrzałem e-mail podany na stronie, ale komunikat o błędzie
nie ma problemu dla php, powinno być dobrze .... Nie mogę się doczekać samouczka !!!! w przeciwnym razie mała pomoc?
dziękuję
0 x
Jjcc
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 18/08/07, 11:01

Cóż, biorąc pod uwagę twoją witrynę (specjalizującą się w dostosowywaniu gupików), mogłeś zrobić to sam przy przepisywaniu, prawda?

Odnośnie adresu e-mail na tej stronie: https://www.econologie.com/contactez-nou ... logie.html

Powinno działać ...
0 x
Jjcc
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 18/08/07, 09:45
Lokalizacja: La Rochelle




przez Jjcc » 18/08/07, 11:21

ok na maila ale przepraszam muszę iść do pracy i nie nie mogę tego zrobić wcześniej ale blokuję coś chyba mi brakuje ale co? jeśli możesz mnie poinformować to miło inaczej będę czekał na twoje tutorial… no dalej idę już jestem spóźniony
Do zobaczenia wkrótce i dzięki
0 x
Jjcc

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 174