Wakacje Sarkozy'ego

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7

Wakacje Sarkozy'ego




przez słoń » 08/05/07, 23:53

Dobrze, że Sarko, weź kilka dni wolnego po tym, jak kampania wydaje się logiczna, a nawet zdrowa po kampanii, która z pewnością nie jest ćwiczeniem w spoczynku.

Mamy nadzieję, że podoba mu się Japończyk: aby wziąć urlop, żeby lepiej pracować

ale zabranie ich na jacht (60 metrów) miliardera to naprawdę śmiech z g ... proletariuszy, którzy na niego głosowali.
Trzeba przyznać, że nie marnuje publicznych pieniędzy, ale nie ma już wątpliwości: wiemy, dla kogo jeździ!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 09/05/07, 01:19

Po refleksji z innymi moderatorami zdecydowaliśmy, że pożądane byłoby ponowne skoncentrowanie tematów na tym forum w kierunku głównego tematu: ekonologii. Mów o sarko tak, ale jeśli dotyczy tylko środowiska ...

Dziękuję za poszanowanie tej „zasady” dla wiarygodności ekonologii!
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 09/05/07, 08:35

: Evil: Tak, Christophe, ale środowisko jest nadal zaniepokojone tonami CO2, które sarko właśnie wydało na wakacje ...

Ponadto rzuca światło na ekologiczny wymiar pana Bolloré, który wydał 8 milionów euro na ten jacht (3 na zakup + 5 na remont!). Ale nadal nie sprzedaje bluecar, który obiecał nam od tego czasu kilka lat ... :płakać:

Ci ludzie pogrążają się w pożądaniu i gównie na planecie, tamtejsi ludzie, ich dzieci ... : Evil:
0 x
przekraczać
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 190
Rejestracja: 12/12/05, 15:16
Lokalizacja: Tajlandia




przez przekraczać » 09/05/07, 09:33

Witam,

... wynajem łodzi na tydzień .... 175 000 € !!!

Ach tak, poza tematem ekonomicznym ...


Jestem już daleko ...
0 x
Szacunek !!!
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6




przez bham » 09/05/07, 10:06

Ok ok, dodaję trochę warstwa

ale pokazuje tylko ekologiczną motywację naszego drogiego prezydenta: prywatny odrzutowiec w obie strony na 3 dni wakacji, jacht, który zużywa ... pouh !! Nie wiem ile paliwa.
Poza tym założę się, że bluecar ma przyszłość. Kup Bolloré, chłopaki, to wystartuje : Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 09/05/07, 11:02

: Arrow: Dobra reklama dla Bolloré i przyszłych wypożyczalni jego jachtów ...

Ach, tak przy okazji, wydaje się, że Bolloré zarobił fortunę „operator” afrykańskich lasów. :x
Czy ktoś może potwierdzić?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 09/05/07, 11:53

Ta debata nic nie robi, poza tym, że każemy uchodzić za anty-sarko, dlatego chciałbym, abyście przestali tę jałową debatę!

Nie chodzi o to, czy Sarko wynajmuje jacht za 200 000 euro tygodniowo, w końcu to prezydent republiki!


Pytanie brzmi: Czy pieniądze publiczne rosną bardziej niż inni prezydenci?

A więc w co wierzysz? Że po ślubowaniu prezydenta złoży śluby ubóstwa ...Jest liberalnym Sarko, ma twarz przed innymi, a zwłaszcza pieniądze przed planetą.
0 x
SixK
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 669
Rejestracja: 15/03/05, 13:48
x 272




przez SixK » 09/05/07, 13:19

Patrzyłem na to dziś rano, odrobina kultury nie boli:
http://fr.wikipedia.org/wiki/Vincent_Bollor%C3%A9

http://fr.wikipedia.org/wiki/Paloma_%28bateau%29

2 razy 750 kW dla silników paloma.
Już nieźle jak na małą roślinę :)

SixK
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 09/05/07, 14:00

niewielka darmowa promocja, ale ekonomiczna:

przekracza powiedział:

.
. wynajem łodzi na tydzień .... 175 000 € !!!


dobra wiadomość: w tej samej cenie możesz mieć Phocea, dłuższy (75 m), ale z żaglami ! :D
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
przekraczać
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 190
Rejestracja: 12/12/05, 15:16
Lokalizacja: Tajlandia




przez przekraczać » 09/05/07, 14:12

Christophe napisał:Ta debata nic nie robi, poza tym, że każemy uchodzić za anty-sarko, dlatego chciałbym, abyście przestali tę jałową debatę!

Nie chodzi o to, czy Sarko wynajmuje jacht za 200 000 euro tygodniowo, w końcu to prezydent republiki!


Pytanie brzmi: Czy pieniądze publiczne rosną bardziej niż inni prezydenci?

A więc w co wierzysz? Że po ślubowaniu prezydenta złoży śluby ubóstwa ...Jest liberalnym Sarko, ma twarz przed innymi, a zwłaszcza pieniądze przed planetą.



Zgadzamy się. Ale czy nie możesz przenieść tematu gdzie indziej ...... w kategorii "cokolwiek" lub "Jestem prezydentem i pieprzyć cię !!!"
Jedyne, co mi w tym przeszkadza ... to to, że nawet jako gość, to nadal wspaniały prezent, którego nie można pomylić z żadną korzyścią w naturze ... cóż, dla niego to nie nie jest „spragniony”… moglibyśmy go prawie żałować po jego wypowiedzi w radiu… pracował nawet podczas wakacji… biedak !!! Rozmowy telefoniczne !!!! Nie, to za trudne !!!! Oczywiście jakiekolwiek podobieństwo do znanej osobowości byłoby przypadkowe ...

Przepraszam, ale mnie puchnie .... bez szacunku!
0 x
Szacunek !!!

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 214