Ekologiczna Formuła 1 wkrótce?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2

Ekologiczna Formuła 1 wkrótce?




przez zac » 15/04/07, 08:37

0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79120
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 15/04/07, 10:44

Ekologicznie F1 = zakaz F1 lub całkowity zakaz używania oleju w jakiejkolwiek postaci... Pomarzyć zawsze możemy...

: Chichot: : Chichot: : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 15/04/07, 11:04

Mogę sobie wyobrazić Jeana Todda lub Ecclestone’a dołączających do wyścigów na rowerze lub pływających : Chichot: : Chichot: : Chichot:

@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)

To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79120
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 15/04/07, 12:31

Pływanie? Hej... mówisz o Monako?
: Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 15/04/07, 21:24

Christophe napisał:Pływanie? Hej... mówisz o Monako?
: Mrgreen:


Przykładowo : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)

To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
bambus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1534
Rejestracja: 19/03/07, 14:46
Lokalizacja: breizh




przez bambus » 16/04/07, 11:19

Christophe napisał:Ekologicznie F1 = zakaz F1 lub całkowity zakaz używania oleju w jakiejkolwiek postaci... Pomarzyć zawsze możemy...

: Chichot: : Chichot: : Chichot:


Dlaczego nie F1 z pedałami? : Lol:
Właściwie nie jestem pewien, czy byłoby lepiej: produkty dopingujące nie muszą być bardzo ekologiczne…
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 16/04/07, 14:21

Christophe napisał:Ekologicznie F1 = zakaz F1 lub całkowity zakaz używania oleju w jakiejkolwiek postaci... Pomarzyć zawsze możemy...

: Chichot: : Chichot: : Chichot:


Domyślnie byłbym z tym całkiem w porządku. Tym bardziej, że uważam, że żaden „sport” nie ekscytuje mnie tak jak F1 : Mrgreen: .
Co więcej, prawdą jest, że jeśli federacja wprowadzi przepisy sprzyjające wydajności silników i/lub emisji gazów cieplarnianych, będzie to miało konsekwencje znacznie szybciej, niż gdybyśmy czekali, aż Parlament Europejski, znekrotyzowany przez lobby, narzuci firmie budowlanej miarkę.
Hej, a co by było, gdyby to właśnie dzięki F1 w końcu nadeszły dogłębne badania na temat Pantone???
Cóż, w tym celu federacja F1 musiałaby zastosować drastyczne środki o wiele śmielsze niż tylko odzyskiwanie energii kinetycznej podczas hamowania…
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79120
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 16/04/07, 14:30

Targol napisał:Domyślnie byłbym z tym całkiem w porządku. Tym bardziej, że uważam, że żaden „sport” nie ekscytuje mnie tak jak F1 : Mrgreen:


Nawet golfa i szachów? : Mrgreen:

Targol napisał:Hej, a co by było, gdyby to właśnie dzięki F1 w końcu nadeszły dogłębne badania na temat Pantone???


Um... Nie wierzę już w Świętego Mikołaja, a ty?
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 16/04/07, 15:35

Christophe napisał:
Targol napisał:Domyślnie byłbym z tym całkiem w porządku. Tym bardziej, że uważam, że żaden „sport” nie ekscytuje mnie tak jak F1 : Mrgreen:


Nawet golfa i szachów? : Mrgreen:

golf, przynajmniej widzimy zieleń.
Jeśli chodzi o szachy, rzadko widywałem je w telewizji.
poza tym, w bardzo „telegeniczny” sposób, na direct8 (TNT) jest poker, nigdy nie oglądałem, ale sam pomysł porusza mnie w najwyższym stopniu : Lol:

Christophe napisał:
Targol napisał:Hej, a co by było, gdyby to właśnie dzięki F1 w końcu nadeszły dogłębne badania na temat Pantone???


Um... Nie wierzę już w Świętego Mikołaja, a ty?

Oczywiście, że nie, stąd moje zastrzeżenia z poprzedniej wiadomości.
Moim zdaniem zamierzają wprowadzić trzy kiepskie przepisy, aby ograniczyć zużycie ich naddźwiękowego badziewia do 2000 litrów/100 km, abyśmy mogli w dalszym ciągu zanieczyszczać w kółko.
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 16/04/07, 23:54

Bonjour à tous

Targol napisał:Moim zdaniem zamierzają wprowadzić trzy kiepskie przepisy, aby ograniczyć zużycie ich naddźwiękowego badziewia do 2000 litrów/100 km, abyśmy mogli w dalszym ciągu zanieczyszczać w kółko.


To widowisko (F1) nie wszystkim się podoba, ma posmak orgii totalnej marnotrawstwa... to jedno, ale jeśli chodzi o mechanikę, to brakuje splendoru...

Znajdź mnie, aby porównać to, co jest porównywalne z innymi silnikami, które mają lepsze określone zużycie w gr / moc / godzinę? Wychodząc ze skorupy Echo Marathon Shell, będziesz miał trudności!

Lepszy stosunek mocy do masy? Są na równi z turbinami lotniczymi.

Miałem okazję dotykać niektórych części silnika F1, głowicy Matry, tłoka Peugeota, rozrządu Renault (Mecachrome). Kiedy kochasz piękną mechanikę, są to części, które są naprawdę niezwykłe.

Econologiquement twoje.
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 205